Stajnie w Warszawie i okolicach

Bischa   TAFC Polska :)
25 czerwca 2011 10:56
Rosłońce nie mają już hodowli? 😲
Już od dawna 😉
Bischa   TAFC Polska :)
25 czerwca 2011 11:39
Kompletnie nie w temacie jestem, ale ja tam byłam ostatni raz z 4-5 lat temu 😁
W Rosloncach trenuja...  😅
ash   Sukces jest koloru blond....
25 czerwca 2011 19:34
Złota, my trzymamy młodą w Kozienicach już rok i jesteśmy bardzo zadowoleni!
Averis   Czarny charakter
25 czerwca 2011 19:48
Kochani szukam stajni w okolicach Łomianek/Nowego Dworu/Starych Babic/Pruszkowa. Cena do 650 zł. Bardzo mi zależy na pastwiskach/ dobrej opiece i jakimś przyzwoitym placu do jazdy i jakimkolwiek dojeździe komunikacją. Katalog przeglądałam i nic mnie tam nie powaliło. Znacie coś godnego polecenia?
emptyline   Big Milk Straciatella
25 czerwca 2011 20:35
duży koń?
jkobus, to PSK mogą przyjmować prywatne konie na odchów? Czy Krasne i Kozienice są już sprywatyzowane?



A co to ma do rzeczy..? Obie są spółkami prawa handlowego ze 100% udziałem Agencji Nieruchomości Rolnych Skarbu Państwa. Dlaczego nie miałyby przyjmować koni w pensjonat? Przecież nie robią tego charytatywnie.  Sam trzymałem w Krasnem cztery konie przez rok - trzy lata temu. Jestem bardzo zadowolony. Jeszcze bardziej byłem zadowolony z bankrutującego Stubna - no, ale tam się już konia nie postawi...
kujka   new better life mode: on
26 czerwca 2011 10:43
Averis, w Kobra Park maja fajne pastwiska, plac do jazdy (przynajmniej ten na ktorym zawody rozgrywali) tez byl calkiem spoko. Jest dojazd komunikacja miejska (+ kawalek spacerkiem ale nie ma tragedii). Nie wiem jak z opieka i reszta, nie pytalam, nie znam nikogo kto stal/stoi.
a czemu te okolice? przeprowadzasz sie? 😉
Kompletnie nie w temacie jestem, ale ja tam byłam ostatni raz z 4-5 lat temu 😁


Ja też jak widać zacofana. Ostatnio tam byłam jak odwiedzałam własnego konia 4-5 lat temu. Szkoda że nie ma hodowli bo akurat z odhowu tam byłam bardzo zadowolona.

W takim razie może te Kozienice? Zawsze to bieganie z rówieśnikami - co naprawdę jest ważne dla takiego źrebaka... no i blisko bardzo więc zawsze łatwiej odwiedzić takiego konia.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 czerwca 2011 13:42
W Kobrze właściciel jest dość trudny w obejściu. Ale pastwiska godne pozazdroszczenia.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2011 15:51
W Kobrze właściciel jest dość trudny w obejściu. Ale pastwiska godne pozazdroszczenia.


oj tak  😉 p. Ryszard jest specyficzny  😎
pastwiska fajne, ujeżdżalnie są chyba dwie, w stajni czysto, z tego co mi wiadomo nie przyjmują tam koni kontuzjowanych, z copd i innych tego typu  😉 - nic co wymaga dodatkowej opieki.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 czerwca 2011 21:08
No i przede wszystkim pensjonat e kobra park kosztuje 950zł(?) a nie 650zł, my jesteśmy 1km od kobra parku, wszystko co ci potrzeba ale 700zł i na razie nie ma perspektyw na wolne miejsca, tak czy inaczej stajnie mozna obejrzeć i jak sie spodoba próbować sie dowiadywac,
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 czerwca 2011 22:37
czy oprócz Duchnic i Sawanki coś w tamtych okolicach (i w takiej odl. od Wawy) ma halę i dobrą infrastrukturę z padokami i przyjmuje ogiery? 
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 czerwca 2011 22:49
Garo? No i Duchnice mają o niebo lepszą infrastrukturę niż Sawanka. Za to w Sawance opieka bez zarzutu.
kujka   new better life mode: on
26 czerwca 2011 22:54
Brzask, serio tyle oni chca za stajnie bez hali i zlotych klamek? pfff... podrzucilam kobre bo myslalam ze ona kosztuje tak kolo 700 zl wlasnie... wiele wiecej bym za tamte warunki nie dala o.o
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 czerwca 2011 23:04
Koniczka, a właśnie.. co się teraz dzieje w Garo?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 czerwca 2011 23:08
Pensjonat jest i działa. Cena zdaje się w przedziale 1500-2000 i z tego co wiem to jest problem z padokowaniem, ale zaznaczam, że to informacje zasłyszane.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 czerwca 2011 23:11
Koniczka, jak już słyszę określenie problem z padokowaniem i widzę taką cenę... 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 czerwca 2011 23:12
Cóż, tam sport przez duże S 😉
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 czerwca 2011 23:15
Koniczka, a oni czasem nie ogłaszali końca działalności klubu sportowego oficjalnie?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 czerwca 2011 23:17
Oni zamknęli działalność sportową per se - znaczy przestali zatrudniać zawodników, okroili luzaków itp. W tej chwili stajnia działa bardziej jako stajnia pensjonatowa.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 czerwca 2011 23:18
Koniczka, aaaa to w ten sposób.. ok 😉
rybka   Różowe okulary..
27 czerwca 2011 09:18
Garo niestety chyli sie ku upadkowi, byłam tam niedawno, chciałam konia wstawić. Padoków brak, karuzela na własną odpowiedzialność ( mega głęboka) stajenny nie wypuszcza, stajnie najlepiej do 19 opuścić itd... Szkoda bo miejsce jest super...
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
27 czerwca 2011 09:18
rybka, uuuu to kiepsko... 🙁
rybka   Różowe okulary..
27 czerwca 2011 09:23
Właścieciel nie ma ochoty już ani złotówki dokładać do interesu,a brak ustępstw cenowych odstrasza klientów, nie wspomnę o braku ustępstw co do warunków...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 czerwca 2011 14:54
uu, to niewesoło. Bo Garo teren ma fajny i warunki niezłe. I nie tak znowu całkiem daleko od Warszawy.

Ale zdaje się chyba mają pełną stajnię?
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
27 czerwca 2011 18:31
Stajni pełnej nie mają, tak samo jak i stoi tam kilka osób, które mają mało wspólnego ze sportem. Stajnia działa już tylko jako pensjonat otwarty dla każdego chętnego, od 1700zł w góre za miesiąc. Konie są wypuszczane rano na karuzele, więc aż tak dramatycznie, że puszczane na własną odpowiedzialność to nie jest (chyba, że coś uległo zmianie w ciągu ostatniego miesiąca).

Klub nie zatrudnia już zawodników i sprzedali swoje konie, cięzarówkę i inne maszyno - sprzęty, jeszcze mają do sprzedania przyczepę.
Ale stoją też tam tacy, co ze sportem mają bardzo dużo wspólnego- z tym, że też niezbyt zachwyceni.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 czerwca 2011 08:37
No w sumie  jak pensjonat to pensjonat - nie ma warunku że wstęp mają tylko ci, co sportowo się udzielają.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się