Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 lipca 2011 17:43
Pauli nie mam zdjęć , ale postaram się zrobić 🙂 są z Deichmanna tak samo jak te czarne czółenka 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lipca 2011 17:56
zaciekawiły mnie nude z tesco, postanowiłam poszukać, jak wyglądają. jedyne zdjęcie jakie sobie pozwoliłam "ukraść", to to:



brakuje mi platformy, ale całkiem całkiem, zważywszy, że to tesco  😎
Okropne. Jak plastiki.
Widział ktoś takie buty u siebie w Zarze:
[img]http://static.zara.net/photos//2011/V/1/1/p/1872/001/202/1872001202_2_1_3.jpg?timestamp=1302190828147[/img]  ❓ ❓ ❓

Ja wczoraj kupiłam w Krk w Bonarce takie same tylko całe zielone, są mega wygodne (jak nie z Zary!)
ale te ze zdjęcia powalają   😍

Facella, widziałam kiedyś te buty na blogu Kasi Tusk :P
Ja tam bym nie kupiła takich butów. Myślę, że Tesco gwarantuje ZEROWĄ jakość.
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lipca 2011 18:03
Są śliczne, żałuję, że nie dorwałam, bo ceny w tesco są bardzo przyjemne. 😁 Ale już mam na oku bardzo podobne. 😀

kasiawrz, u mnie ich nie było w żadnej Zarze, a chciałam bardzo zobaczyć na żywo. Ja mam takie, tylko te beżowo-czerwone i nieźle zmasakrowały mi nogi. A ty gdzie w swoich chodziłaś?
kasiawrz boskie  😜 nie chodze w szpilkach ale te bym sobie kupiła  😀iabeł:
Pursat, dopiero je kupiłam, jeszcze nie były wypróbowane ani na mieście, ani na imprezie  😡
ale noga trzyma się stabilnie, są miękkie i wygodne, nigdzie nie uwierają, dopasowują się do stopy. Wcześniej jak miałam buty z Zary to zawsze już od początku 'coś' było nie tak, były bardzo sztywne i twarde.
Mam nadzieję, że na dłuższą metę nie zmienię opinii o nich! (aaaaa....!!!)
kasiawrz za ile?
szkoda ze nie mozna ich kupic przez internet  🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lipca 2011 18:15
kasiawrz, co do tych z tesco - nie napisałam, że bym je kupiła (-; zwyczajnie mnie zainteresowały, jak to może wyglądać. szczerze, spodziewałam się czegoś gorszego.
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lipca 2011 18:25
Pursat, dopiero je kupiłam, jeszcze nie były wypróbowane ani na mieście, ani na imprezie  😡
ale noga trzyma się stabilnie, są miękkie i wygodne, nigdzie nie uwierają, dopasowują się do stopy. Wcześniej jak miałam buty z Zary to zawsze już od początku 'coś' było nie tak, były bardzo sztywne i twarde.
Mam nadzieję, że na dłuższą metę nie zmienię opinii o nich! (aaaaa....!!!)

No to żebyś się nie zdziwiła. 😉 Ja w moich dużo chodziłam po domu, żeby się przygotować do wyjścia w teren. 😁 Ale na zewnątrz to nie to samo, myślałam, że umrę. 🤔

pianssima, te kolorowe widziałam chyba na allegro, cena sklepowa to 329 zł.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 lipca 2011 18:34
kasiawrz fajne , ale mi się bardziej podobają te które ma Pursat


Pauli mam foty , sama sobie robiłam więc kiepskie jak cholera.



Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 lipca 2011 18:36
juliadna
Fajnie wyglądają i ten kolor jest boski, tylko że buty z Deichmana są dla mnie koszmarnie niewygodne 🤔
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 lipca 2011 18:41
Pauli kupiłam te buty dlatego bo były tanie a  te wszystkie buty na początku na pewno szybko zharatam i popsuję więc nie było sensu kupować jakiś drogich.Są na pewno wygodniejsze od tych czarnych.
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lipca 2011 18:44
juliadna, fajny kolor. 🙂

Znalazłam te kolorowe: http://allegro.pl/zara-super-sandaly-37-i1688745690.html za 269 zł. 😜 Są tak ładne, że kupiłabym je dla samego faktu posiadania. 😀
juliadna
Fajnie wyglądają i ten kolor jest boski, tylko że buty z Deichmana są dla mnie koszmarnie niewygodne 🤔


To prawda z tym brakiem wygody. Nie wspomnę już o swoich 13 cm z Deichmana, które uwielbiam za wygląd  😍, ale określenie chodzenia w nich katorgą to mało powiedziane.. Na plus mogę tylko dodać, że nie widać w nich rzeczywistego rozmiaru mojej stopy  😉

A identyczne jak te nude tescowe, były kiedyś czarne, też za 49 zł. Załapałam się  😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 lipca 2011 18:57
a widziałyście może takie ale w innym kolorze ? Albo czy w zarze jeszcze są?  Najlepiej w Galerii Krakowskiej ?

http://allegro.pl/zara-super-sandaly-pomarancz-40-i1686160918.html
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lipca 2011 19:01
Te z linka są tylko w pomarańczowym kolorze i parę dni temu jeszcze były w GK.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 lipca 2011 19:04
Pursat a na żywo są ładne? Czy ten kolor jest bardzo ostry ?
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lipca 2011 19:06
Trudno powiedzieć, sama wiesz jakie oświetlenie jest w sklepach, kolor jest mocny, ale raczej nie neonowy. Osobiście bardzo mi się podoba, a z tyłu mają śliczne złote zameczki z logo. 😍
julianda ja tez mam takie same szpile deichmannowe!!Kupilam na wiosne za cale 7 euro, bo byly ostatnie i fakt chodzenie w nich, to katorga, ale sa przepiekne 🙂
wiecie moze czy te białe conversy http://yessport.na.allegro.pl/trampki-converse-m7650-r-39-5-od-yessport-vip-i1681462993.html  to jest jeden model ogólnie na rynku ich ? przeglądam ofety, na każdym zdjęciu inaczej wyglądają i tak się zastanawiam.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 lipca 2011 09:04
emade to mnie pocieszyłaś  😵 a miałam nauczyć się chodzić na wyższym obcasie. Za to te czarne koturny są super , mega wygodne i stabilne  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
02 lipca 2011 11:39
Znalazłam te kolorowe: http://allegro.pl/zara-super-sandaly-37-i1688745690.html za 269 zł. 😜

Któraś je sprzątnęła? 😎 Bo sprzedaż zakończona przed czasem. 😉

Właśnie widzę, że te nude z Zary za którymi tak płaczę przecenili na 150 zł, a ja nie mam możliwości podjechania dziś do sklepu. 😵 Nie znalazłaby się jakaś krakowianka, która będzie dzisiaj w Galerii Kazimierz? 😉
A ja dzisiaj popelnilam takie:




w sumie glupie zdjecie bokiem znalazlam w sieci, ale super wygladaja na nodze i sa takie wygodne, jakbym chodzila na plaskim obcasie!
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 lipca 2011 14:44
Pandurska, skąd one?
Tamaris

tutaj jeszcze inne zdjecia z innego koloru: http://www.zalando.de/tamaris-peeptoe-cigar-mocca-ta111c01v-703.html

Do jeansow po prostu bomba!
jak ktoś lubi to w ten weekend na www.schaffashoes.pl jest dokładnie -50% ! na wszystko
ja juz zbankrutowałam  😵
a jak jest z rozmiarówką lacoste?
jak z rozmiarówką tommy hilfigera, zwłasza balerinek?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się