paznokcie, żele, tipsy

Dzisiaj robiłam nowy mani, OPI - Sheer your toys + glitter Essence - Clyde na serdecznym i kciuku. Wszystko pociągnięte topem matującym. 😍
Maracuja poka poka!
proszę 🙂



Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 czerwca 2011 15:57
A ja dzisiaj miałam robione akryle i pomalowane 🙂 Kciuki na niebiesko, a reszta na miętowy kolor, fajnie to wygląda 🙂

maracuja, fajnie, tak delikatnie to wygląda 🙂
Gdzie w Krakowie zrobię hybrydowy,sprawdzony??
maracuja, powodzenia w zmywaniu tego!

ja się już oduczyłam dawania ego brokatu na całą płytkę...
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
25 czerwca 2011 06:53
a mnie kiedys plytka sie jakby "odparzyla" od tych ozdobek  👀 mialam takie serduszka czy kwadraciki juz nie pamietam i pozniej paznokcie doprowadzalam do porzadku... 😎
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
25 czerwca 2011 10:23
Ja wczoraj znów zaszalałam i kupiłam 3 lakiery: dwa zielone, prawie takie same i jeden turkusowy. Jeszcze trochę to mnie mąż chyba z domu wyrzuci 🙂

I muszę pochwalić odzywkę Nail Tek - jestem zachwycona, pazurki gładkie, mocne i się nie rozdwajają po osiągnięciu 0,5mm długości  😍
ash - dzięki za polecenie  :kwiatek:
Hermes, dopiero teraz zauważyłam! Ślicznie dziękuję :kwiatek:

NieznanyRumak - nie miałam problemów ze zmywaniem, po prostu trzymałam wacik trochę dłużej, ładnie zeszło. Ja uwielbiam glittery! Zmywanie 4 warstw to już hardkor, przeklinam ile wlezie, ale wiem że nadal będę ich używać 😁
ash   Sukces jest koloru blond....
25 czerwca 2011 20:47
Horciakowa cieszę się, że jesteś zadowolona!  Ja cały czas z Nail Tekiem w związku 🤣
dlaczego robią się bąbelki na lakierze? za gruba warstwa?
Mi w Revlonie "Sunshine Sparkle" robią się bąbelki nawet w jednej mega cienkiej warstwie ;/ Ten lakier ma przepiękny kolor ale nakładanie go, zmywanie i jego wygląd na paznokciach to jest po prostu tragedia!
Za to jakościowo bardzo podobają mi się lakiery E.L.F 🙂
korsik chyba cos ostatnio wisi w powietrzu, bo mi za każdym razem teraz się robią. Obstawiam, że albo za gorąco jest, albo za duszno, parno.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 lipca 2011 08:59
ja pytanie z trochę innej strony, jaki kształt nadać paznokciom żeby wyszczuplić palce?
:kwiatek:
szpice albo migdałki
Moon   #kulistyzajebisty
01 lipca 2011 09:10
Długie migdałki?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 lipca 2011 09:11
szepcik, dziękuję  :kwiatek:
no nie muszą być długie, ale generalnie paznokcie lekko zaokrąglone lub w szpic wyszczuplają i wydłużają dłonie optycznie...
mandi, najlepszy manicure zrobią Ci w NailSpa. (ja zawsze robię żel, ale moja mama robiła sobie kiedyś gelish, więc jest sprawdzone!)
Tylko teraz przyjęli dużo młodych dziewczyn, które kompletnie nic nie potrafią  😵 więc trzeba się zapisywać do p. Magdy albo p. Kamili.

maracuja, świetna kombinacja lakierów! w sumie skromnie i elegancko, ale wyróżnia się  😍
Ktoś tu kiedyś wstawiał lakiery Diora, chodzi mi konkretnie o taki fajny szary. Jaki to był nr? Na allegro wystawiony jest bodajże 804
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 lipca 2011 09:16
Karutek to chyba ja 😉 mam szarego Diora Vernis nr 707
http://re-volta.pl/galeria/foto/32918
trzynastka   In love with the ordinary
06 lipca 2011 23:42
dostałam w prezencie takie coś

i muszę wam powiedzieć, że pierwszy raz w życiu krew mnie zalała przy malowaniu paznokci.
Nie dość, że wymaga nie 2, nie 3 a 4 warstw by jakoś wyglądać to jeszcze schnie obrzydliwie dlugo  👿
Robie już 3 podejście by nim pomalować paznokcie i jak znowu coś się zepsuje to go zwyczajnie przez okno wyrzucę  👿
ja kupiłam ostatnio lakier OPTI w Syforze...
drogi jest ALE
na nogach mam go 2 tydzień i NIC , kompletnie NIC - dziś zmyję bo deczko paznokcie odrosły - ale lakier ani nie odprysnął ani sie nie starł
na rękach miałam go 4 pełne dni - kompletnie nie oszczędzajac (BEZ RĘKAWICZEK jeżdząc w stajni, kąpiąc konia, pracując, robiąc domowe porządki) po 4 dniach zaczłą sie lekko ścierać na końcówkach - jak dla mnie REWELACJA!!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 lipca 2011 20:55
A ja przychodzę się wyżalić 🙁
Paznokcie znów mi rosną 'wszerz' i nie są już takie smukłe 😕 Poza tym zaczęły się bardzo łamać, bez sensu 👿
Zamówiłam już odżywki Nail Teka, nie ma zmiłuj się 😤
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 lipca 2011 21:11
Dodofon, w jakiej cenie Opi w Sephorze? Ostatnio patrzyłam w Douglasie, duży wybór był ale życzą sobie za buteleczkę 50zł :O

A ja właśnie zamówiłam odżywkę Orly, do rozdwajających się paznokci.
Mam nadzieję że coś z tego będzie bo w moim przypadku Herome nie sprawdziło się zupełnie.
Dodofon, w jakiej cenie Opi w Sephorze? Ostatnio patrzyłam w Douglasie, duży wybór był ale życzą sobie za buteleczkę 50zł :O

A ja właśnie zamówiłam odżywkę Orly, do rozdwajających się paznokci.
Mam nadzieję że coś z tego będzie bo w moim przypadku Herome nie sprawdziło się zupełnie.


coś 45 zyla za flakon
Ada, to daj znać bo u mnie nie sprawdziła się ani herome ani nail tek...
paznokcie mi się poprostu sypią, nigdy mi się bardziej nie rozdwajały niż ostatnio ;(
moje też się strasznie rozdwajają, bo są za suche. uwielbiam długie kąpiele, co paznokciom oczywiście nie służy. smaruj neutrogeną do rąk i paznokci, moim pomogło 😀
a mi się udało wyhodować dosyć długie jak na mnie paznokcie 😅 bardzo pomogło danie im trochę odpoczynku od smarowania lakierami i wcieranie olejku rycynowego 🙂 plus dodatkowo krem do rąk i paznokci Exclusive, kosztuje grosze i ma w swoim składzie m.in keratynę i olej rycynowy właśnie. są mocniejsze, nie łamią się i nie rozdwajają 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 lipca 2011 08:56
mi się przestały rozdwajać po zmianie lakieru 🙂 nie potrafię mieć niepomalowanych.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się