... ślub :) ...

Gienia - dla Ciebie również gratki 🙂


bera - no wiadomo, że świnia robi wielkie szał 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 lipca 2011 19:13
bera7 świnia wymiata 🙂
Dzięki. Teraz zostało ją "wypchać".
Jakie "stawki" wśród waszych znajomych chodzą? Zwykle chodziłam na wesela w rodzinie, gdzie dawaliśmy "rodzinnie".
dzięki dziewczyny🙂😉) strasznie jestem szczęśliwa😀

bera7,  świnia boska😀 to taka którą trzeba rozbić żeby wyciągnąć kasę? czy ma "awaryjny" otworek?:>

Gienia - ale fajne okrągłe rocznice🙂 gratuluję!🙂
Breva, trzeba rozbić. Tym bardziej będzie to "świnia na czarną godzinę".
bera7, świetna! daj namiary, proszę🙂 szukam i szukam po sklepach i nigdzie nie mogę takiej znaleźć🙁 a bez takiej świni nigdy nie odłożę kasy;P
Breva, kupiona w sklepiku na małej wsi gdzieś nad Bugiem. Szukałam kilka miesięcy i nic tak fajnego nie znalazłam.
buuu czyli nie dane mi oszczędzać!!;P ok koniec OT😉
Breva - szukaj po allegro, ja dla mojej córki znalazłam używaną. Rok zbierała kasę i rozbiliśmy. Teraz szukam podobnej.
świnia jest super!!!
Breva, gratulacje!!!

Macie namiar na jakąś niedrogą kwiaciarnie gdzie można zamówić bukiecik do ślubu w Warszawie?
Byłam u mnie w kwiaciarni ceny zaczynają się od 150zł a ja chciałam ładnie ozdobiony bukiet konwalii -mały...i jak zapytałam się o cene to Pani krzyknęła że 150zł bo to do ślubu...
150 to i tak nie drogo 😉
Trzeba jednak przyznac ze oprocz zdzierstwa masz pewnosc, ze CI kwiatki nie padna, bo w srodek wklada sie gabke z odzywkami i pryska utrwalaczami itp. Jak chcesz wiazanke "nie do slubu" to raczej zaplanuj odbior kwiatow przed sama uroczystoscia.
wszystko co do ślubu jest droższe.....  😵
no ja rozumiem żebym sobie wymyśliła nie wiadomo co ale mały bukiecik konwalii za 150zł ... jak oglądałam katalog to te po 150zł były na prawde spore bukiety z lilii, róż ...
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 lipca 2011 08:27
moje kwiaty nie byly spryskane niczym ani gabki nie mialy 😉 koscielne kosztowaly 35 euro w bardzo ekskluzywnej kwiaciarni, cywilne 30 euro  😉 polska jest droga  strasznie  🤔wirek:

dodam, ze nie byly jakies najlatwiejsze do zrobienia! dlatego konwalie w tej cenie to jakas pomylka moim zdaniem 🙄
zabeczka17 zaproszenia bardzo ładne  🙂

Breva moje gratulacje
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 lipca 2011 11:26
Dyra dziękuję 🙂 W sumie nic nadzwyczajnego -> najtańsze z allegro 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lipca 2011 12:00
Jeśli u was w miastach jest Nanu-Nanka to tam często są takie świnie.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 lipca 2011 12:15
kupilam w nanu kiedys swietna swinie, miala nawet mlotek do zbicia  😂
Ja za swoj bukiet placilam 120 zl, a byl baaardzo piekny i calkiem skaplikowany🙂 Ale faktycznie na akcesoriach do slubu przycinaja niezle. Tak sobie mysle, ze to taka przeciwwaga dla supermarketowej taniosci.

PS Mi tez rzedwczoraj minelo 10 mies. od slubu 🙂😉 My bylismy narzeczenstwem bagatela 6 lat 😀
A ja sobie zrobiłam dziurę w welonie centralnie na środku, nie wiecie gdzie można to naprawić???
w salonach ślubnych popytaj
albo u krawcowej
ma ktos moze do sprzedania suknie na cywilny lub wiecie o jakichs dobrych sklepach piszcie na priv
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
20 lipca 2011 13:28
co znaczy na cywilny? na cywilny mozna isc w indyjskiej kiecce ze straganu albo w bialej z 4 metrowym trenem 🙂
przysłali mi welon, jest taki jak na zdjęciach i wygląda bosko 🙂
mala19890  mozesz isc w kazdej sukience w jakiej tylko chcesz. Ja jako swiadkowa u mojej siostry mialam taka, a bardzo chetnie ubralabym ja jako panna mloda 😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
20 lipca 2011 14:38
to super Pegasuska!! jak sie dobrze w nim czujesz to zakladaj 🙂
no wlasnie chcialabym miec biala ta twoja jest sliczna
aneta   foto by Tynka
21 lipca 2011 10:11
Jak rozwiązujecie kwestię podziękowania dla rodziców? To co do tej pory zawsze widziałam jest dla mnie, że tak powiem tandetne( mam na myśli klasyczny taniec w kółeczku przy " cudownych rodziców mam" i wręczanie kryształowych wazonów). Chciałabym zoorganizować coś oryginalnego i raczej wesołego, zabawnego. Obie mamy na mur beton będą zalewać się łzami. Zależy mi więc, by nie wprowadzać atmosfery zbyt dużego wzruszenia. Może jakiś konkurs, zabawa? Jako nagrodę upominek i kwiaty? Sama już nie wiem 😵
ash   Sukces jest koloru blond....
21 lipca 2011 10:14
My na prezent dla rodziców robimy takie kosze ze słodyczami, dobrym alkoholem i ramce elektronicznej.
no wlasnie chcialabym miec biala ta twoja jest sliczna


kupilam ja w galerii handlowej s klepie Semper za cos kolo 300zl 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się