Dyskusje ignorowanych

Sankaritarina, akurat myślałam, że Ty jesteś z tych co ingorów nie dostają 😀

ja tez tak myslalam. akurat ty jestes nie dosc, ze mocno neutralna, to interesujaca i nie irytujaca. 😉
a żeby OT nie było, to ja mam dwa ignory. jeden pewnie od Paci, drugi nie wiem i tak naprawdę średnio mnie to obchodzi 😉.

masz od kastorkowej 😉

edit: co ciekawe- autorka watku o smierci noen ma takie samo ip, jak noen miewala jeszcze w maju 😎
noen   A story of a fighter of our human race
24 lipca 2011 23:10
katija, jak bys nie wiedziala, bo widze ze udajesz glupia, mowilam pare razy ze bylo to najprawdopodobniej napisane ze szkoly 😉
ankers, milo ze chociaz ktos mysli racjonalnie i ogarnia ze sama sobie takiego watku bym nie zalozyla, a jesli tak to bym spalila sie ze wstydu i volty wiecej nie odwiedzala. No ale niektorzy uzytkownicy to przeciez moi anieli stroze i wiedza wszystko 🤣
ja na ten temat nie zamierzam dyskutowac bo sensu nie widze, polecam zaczac sie przejmowac tym co jest w zyciu prawdziwym a nie forumowym. Sa wakacje, nie macie co robic tylko siedziec i dewociec na forum?
PS sory za brak polskich znakow, pisze z norweskiego telefonu.
niektorzy nie maja wakacji. wakacje sa przywilejem wieku szkolnego. ale jestes w tym wieku, ze mozesz jeszcze o tym nie wiedziec.

a żeby OT nie było, to ja mam dwa ignory. jeden pewnie od Paci, drugi nie wiem i tak naprawdę średnio mnie to obchodzi 😉.

masz od kastorkowej 😉
[/quote]

Katija, możesz to sprawdzić? Czy Kastorkowa gdzies się przyznała? 🙂
Ja napiszę otwarcie,że ignoruje ankers bo mnie denerwuje.


Tu się jasno i wyraźnie przyznała 😎
O ja ślepa 🙂 Nie zauważyłam tego 🙂
Szkoda, że nie da się sprawdzić kogo się ignoruje. Bo ja już nawet nie pamiętam 😉
da się sprawdzić 🙂

profil ->
opcje ignorowania 🙂
dziękuję  :kwiatek:

Edit
no to moja lista ignorowanych:
Alten
gllosia
Psycha ♥
AtlantykowaPanna
gajkowa
jeśli ktoś baaaaardzo chce wiedzieć, czym mi zawinił, to zapraszam na PW  😎
a moja to

natchniuza - nie wiem za co
Blow
**Ola**
silverstar
kucyk
** alleXandra **
guli
gajara18
Siss
konisiee
demonek449
KAMILBRAT
majkaen
madziorkowa - nie mam pojęcia, za co
stables
whisperer13
nidek
blankowe
Legion
poświęcona
noen   A story of a fighter of our human race
25 lipca 2011 22:26
Ktoś
Burza
Tania
wrotki
już chyba wolę jak qniarki piszą cos głupiego niż jak powazne, dorosłe osoby piszą posty nasycone jadem i gniewem... 😉
edit: i jeszcez ''co to nie ja''... też tego nie trawię  🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 lipca 2011 22:27
noen, Burza nasycona jadem? 🤔
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 lipca 2011 22:32
6 już 9 za pytania w pielęgnacji kopyt i pisanie w KR hahaha 🤣 wchodzę w opcje ignorowania jednakże wyskakuje jedynie opcja dodania osób do ignorowanych 🤔
noen   A story of a fighter of our human race
25 lipca 2011 22:37
Notarialna, teraz nie widze czesto jej wpisów, ale kiedyś mnie czymś zdenerwowała 😉
tania nasycona jadem? toz to lagodna madrosc jest przeciez.
noen   A story of a fighter of our human race
25 lipca 2011 22:46
katija, widać też musiała mnie kiedyś zdenerwować. Nie rozdaję ignorów od tak. Ciebie też ignorowałam, ale stwierdziłam, że nie chce m sie odkrywać Twoich wypowiedzi np. w wątku technicznym, jako, że jesteś modem. Caroline też miałam na ignorze, ale również z tego samego powodu odignorowałam.
e tam, żadna osoba nie jest przesycona jadem, czasami ludzie nie rozumieją czegoś w ich wypowiedziach i uznają to jako atak

Ja z tego co teraz zauważyłam, to mam prawie same quniarki, które nie sposób było czytać.
Anderia   Całe życie gniade
25 lipca 2011 23:22
Siódmy ignor!  😅
Bardzo ciekawa jestem od kogo jest zarówno ten, jak i pozostałe sześć. Ach, był taki czas, kiedy miałam 2  😁
noen, dla mnie to oznacza, ze czytasz jedynie forme, nie tresc.
noen   A story of a fighter of our human race
25 lipca 2011 23:36
katija, dla Ciebie 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 lipca 2011 23:40
Albo nad interpretujesz i bierzesz za bardzo do siebie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 lipca 2011 01:45
Ja w sumie nikogo nie ignoruję, bo to fajne "ćwiczenie" na cierpliwość  😁 I czasami lepiej wiedzieć, co kto o mnie pisze 😉
Kurcze, ja nie zamierzam ignorować nikogo i jestem strasznie ciekawa kto zignorował mnie. Od lutego niezmiennie 3 ignory. Czyżby przez moje kaleczenie jeździectwa jako sportu dla elit jazdą niegdyś w kocyku?  😁
nie mam pojęcia...
Kto mnie ignoruje, kto ? kto?  😅
Mam 6 ignorów i nie mam zielonego pojęcia od kogo :|
Sama nie ignoruję nikogo, bo byłabym zbyt ciekawa co piszą  🙄
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
26 lipca 2011 08:34
Dokładne czytanie po nocach mi się kłania,zrozumiałam wczoraj,że jest możliwość sprawdzenie kto mnie ignoruje-jednak nie,a szkoda 😉
noen   A story of a fighter of our human race
26 lipca 2011 08:57
Notarialna, nie, ignorow nie dalam tym uzytkownikom za posty o mojej osobie, tylko jak widzialam juz kolejny post o jakims uzytkowniku to we mnie sie az gotowalo i sobie ulzylam. Uwiezcie, lepiej mi sie teraz czyta forum😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lipca 2011 09:16
byłam wyrozumiała do pewnego momentu, ale w końcu miałam dość i mam imponującą listę ignorów, a mianowicie: gajara18. i koniec.

edit: ktoś mnie odignorował, bo mam 3 ignory  👀
Ja ignoruję: Kastorkowa, ChocoPetrol i Konstantynopol. 2/3 zbanowane. 😁
I bardzo bym chciała wiedzieć, kto mnie ignoruje. 👀
Graba.   je ne sais pas
26 lipca 2011 11:16
ale zaraz, skoro Was ignorują, to nie czytają Waszych postów, więc tych pytań też nie zobaczą 🙂
ale zaraz, skoro Was ignorują, to nie czytają Waszych postów, więc tych pytań też nie zobaczą 🙂


padłam 😵

Graba  👍 👍 👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się