Warszawskie voltopiry :)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2011 11:28
kujka, właśnie namawiam koleżankę 😁
kujka   new better life mode: on
26 maja 2011 11:29
Misskiedis, namawiaj namawiaj 😉 bedziemy robic megazurawia z origami, z 10m kartki papieru 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2011 11:34
koleżanka pyta dlaczego nie ma henny jako takiej, tylko malowanie twarzy bo ona by chciała hennę na nóżce albo brzuchu... 😁 Ale wstępnie IDZIEMY 😀 jeszcze tylko dopytuje czy nikt nie chce z nami iść 😉
kujka   new better life mode: on
26 maja 2011 12:16
Misskiedis, malowanie twarzy jest dla dzieci 😉 moze sprobuje jeszcze zorganizowac malowanie henna ale nie moge nic obiecac!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 maja 2011 12:23
Domyślam się że dla dzieci ale jak koleżanka to zobaczyła to stwierdziła że henna byłaby super 😜
ash   Sukces jest koloru blond....
26 maja 2011 12:30
Kujka, jak nazywa się zdobienie rąk henną??

ja mam akurat zjazd na uczelni, ale pewnie się z dziewczynami urwiemy i wpadniemy  🏇
kujka   new better life mode: on
26 maja 2011 13:22
ash, ponoc mehendi 🙂

zapraszam, ja juz przygotowuje playliste do minikursu dabkah  😜
Bischa   TAFC Polska :)
26 maja 2011 18:25
To może i ja się wybiorę z przyjaciółką 😉
kujka jak zdam egzaminy w ten weekend to wpadnę 😁
kujka   new better life mode: on
26 maja 2011 21:59
ooo nie wiedzialam ze bedzie taki odzew, czad!! 😀 wpadajcie koniecznie!
Mam pytanie - prośbę.

Potrzebuję zaparkować auto w Wawie na kilka dni ( przesiadam się na pociąg na Cetralnym ).
Może być parking strzeżony albo pod blokiem którejś z Was 😉 Możecie coś wskazać? Czy po prostu najlepiej googlać jakiś parking strzeżony w okolicach centrum?
Bischa   TAFC Polska :)
02 czerwca 2011 14:00
Ja mogę pogadć z siostrą (ma klucze do niego), żeby udostępnić garaż, który i tak stoi pusty. Ewentualnie u mnie pod blokiem, ale musisz dać znać kiedy, bo muszę od współlokatorki pożyczyć pilota do bramy, żebyś mogła wjechać.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 czerwca 2011 14:35
No proszę, nawet nie wiedziałam, że jest taki wątek! 😀 Może jeszcze ktoś ze Starych Włoch by się znalazł? :> Na spacery, imprezy, oglądanie filmów... ^^
Myślałyście w ogóle o takim warszawsko-voltopirowym spotkaniu? 🙂
kujka   new better life mode: on
04 czerwca 2011 23:25
to kogo zobacze w parku skaryszewskim jutro? 🙂
ja nie podołałam zaliczeniu z marketingu, także niestety mnie nie 🙁
noen   A story of a fighter of our human race
08 czerwca 2011 21:42
mam prośbę do osoby z Warszawy która ma blisko, lub przechodiz koło biura Norwegiana na ulicy Pięknej 16 w godzinach od 9-17 🙂
Potrzebuję informacji co do bagażu, a zadzwonienie do Polski kosztowałoby mnie fortunę, do Norwegii również. Więc może ktoś będzie tak miły i mi pomoże :kwiatek:

więc tak:
na trasie Alesund-Gdansk w cenie biletu mam 1 bagaż do 20kg oraz podręczny do 10kg. i Czy jeżeli chciałabym dokupić drugi bagaż zwykły, to ile płace. I czy to jest tak, że płaci się za bagaż jakąś kwotę, i do tego jeszcze za każdy kilogram? Czy jest to po prostu wykupienie druugiego bagażu do którego moge spakować to drugie 20kg? Bo wyczytałam na internecie że koszt jest około 60zł, ale za kilogram nadbagażu jest około 30zł, więc w sumie nie opłacało by im się drugiego bagażu dawać tylko za 60zł, bo z nadbagażu mieliby 20x więcej.

Byłabym bardzo wdzięczna, jeżeli by ktoś chciał mogę się odwdzięczyć czymś :kwiatek:
Drogie Warszawianki, drodzy Warszawiacy 😉
Jestem w okolicy na krótkich wakacjach i chcę namówić kumpla na spróbowanie jazdy konnej - gdzie bez szkody dla zdrowia (... psychicznego oraz portfela 😉 ) można spędzić czas w totalnej rekreacji? Mieszkamy w północnej części miasta.
Najbliżej chyba mamy Ostoję, ale znalazłam niepochlebne opinie o tej stajni. Podpowiedzcie coś fajnego, plis 🙂
Drodzy Warszawiacy...

Wybieram się na 3 dni do Warszawy  🏇  (przy czym moja znajomość miasta będzie się opierać jedynie na mapie) w najbliższą środę - możecie polecić mi fajne i konkretne sklepy jeździeckie?
Oczywiście przekopuję się przez wątek na końskim o sklepach stacjonarnych (zależy mi przede wszystkich na ochraniaczach pełnych dla konia i butach dla siebie) ale nie ma to jak sprawdzone w praktyce informacje.
Mogą być na pw - Będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Pasi-Konik -tam znajdziesz bezp roblemu to o czym piszesz i masz latwy dojazd z centrum autobusem
dziękuję  :kwiatek:

Zaraz do sklepu po mapę i ustalić sobie trasy by połączyć przyjemne z obowiązkowym  😜
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 lipca 2011 17:32
Ja też polecam pasi-konika, mały sklep ale powinnaś znaleźć to, czego potrzebujesz 😉
a jeszcze jakieś inne alternatywy? :-)
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 lipca 2011 11:20
denewa, a po której stronie wawy będziesz? Bo tak to trudno coś poradzić żeby było w miarę blisko, jeśli podamy ci sklep po drugiej stronie miasta to może nie opłaca się jechać 😉
Nocleg mam na Kabatach zapewniony ale na sklepy mogę poświęcić prawie cały dzień. Na pewno będzie Karina, Luna i Pasi-konik
Generalnie będę się przemieszczać po centrum, ursynowie i jeszcze prawdopodobnie jeden czy dwa rejony, na pewno syrokomli i może na łucka ale to w poniedziałek na 200% będę wiedziała.

A jak z dotarciem dla niezmotoryzowanych do Interapi czy ihaha? Czy może nie warto? bo zbyt dużo czasu na dojazd?

edit. odnośnie ihaha zostałam już uświadomiona, że Pruszków odpada
noen a moze wyslij maila?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 lipca 2011 11:51
denewa, jest jeszcze horsepol na grzybowskiej, TU masz adres z mapką
Scottie   Cicha obserwatorka
31 lipca 2011 11:57
mery, z tego co wiem, to noen już daaaawno temu rozwiązała problem 🙂
Dzięki wielkie  :kwiatek:
Już Bischa L się zaoferowała jako przewodnik więc...  🏇
😁
mozliwe  😉 ale dawno mnie tu nie było, hłehłe 😉
Planuję mały wypad dwudniowy do Warszawy w ramach relaksu, możecie polecić jakieś naprawdę tanie noclegi 😉 ?
Lub może jakaś duszyczka może mnie przygarnąć na jedną noc  :kwiatek: ?
Chodzi mi o tylko miejsce do spania, łazienkę i dach nad głową  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się