Stajnie w Lublinie

Wiwiana   szaman fanatyk
02 sierpnia 2011 19:45
Ostatecznie o istniejących stajniach już wszystko wiadomo, a nowych póki co nie widać, więc... 😉
Jasnowata jak masz tak wiele do powiedzenia o stajniach i uważasz za śmieszne tematy kowali robiących konie lubelaków i zawody u nas to proszę bardzo podziel się tym z nami  a naaapewno z chęcią poczytamy o tych stajniach w Lublinie, skoro sama (jak widzę) jesteś z Puław  😉
Hej, hej, ale skąd taki wniosek, że uważam te offtopy (bo to są offtopy, nie oszukujmy się, wątek nazywa się "stajnie w Lublinie"😉 za śmieszne? Sama w nich chętnie biorę udział i często się wypowiadam. Karoll, może więcej luzu? 😉 Z resztą, to ja tu zazwyczaj zaczynam temat zawodów ujeżdżeniowych, a jeśli chodzi o kowali, to wyraziłam pozytywną opinie n.t. R. Mojsyma.
.
ależ zmienia się oto jak się zmienia u nas  w stajni tadaaam  🏇



a ciągnąc offtopa to u nas robi Zbyszek G. Z przyjazdem nie ma problemów zawsze się znajdzie termin, w razie jak jest jakaś sytuacja "awaryjna" też nigdy nie było problemu z szybką wizytą. Co do wiedzy to wszystko wyjaśni co i jak, kilka koni nam ładnie wyprowadził...ale jak się śpieszy i jedzie do następnej stajni czasem zdarza mu się zrobić po łebkach. Jam mu się zwróciło na to uwagę robi już ok.

krysiex, jaki ten filmik jest 'simsowy'  😉
bo ten filmik JEST simsowy!!  😀iabeł: trzeba sobie radzić jak się kończy licencja na A-Cada :P
.
Może już, ktoś wie, ale dla mnie to nowina. Probiotyki dla koni, mydła etc. można dostać w Elizówce giełda pawilon 18f . Tylko, trzeba wcześniej zamówić tel. Ceny podobno te same co na stronce Efektywnych Mikroorganizmów okaże się jak odbiorę zamówienie.
Z kim u nas trzeba sie umowic w sprawie uzyskania certyfikatu wzrostu kuca?

edit. Dobra, już znalazłam listę wetów i oczywiście żaden nie jest z lubelszczyzny. Ktoś kiedyś robił taki pomiar? Który wet przyjeżdżał?
Zamówione Emy odebrałam. Jestem mile zaskoczona, Taniej na pojedynczym  produkcie ok. 4 zł.  niż na stronce producenta. A biorąc pod uwagę koszt przesyłki to ,,żywe mydło" wyszło mi kompletnie gratis. Więc jak najbardziej polecam. ( Aha zmienili stanowisko na F5) i chwilowo mają wszystko na stanie. Dzisiaj była dostawa.
odnośnie probiotyków widziałam, że na Lipowej sprzedają - wie Ktoś coś więcej?
Dobra, już znalazłam listę wetów i oczywiście żaden nie jest z lubelszczyzny. Ktoś kiedyś robił taki pomiar? Który wet przyjeżdżał?


Podbijam pytanie.
Jasnowata, tak sobie myślę że w OZHK na Mełgiewskiej , mogliby udzielić takiej informacji. Tylko gadaj z kierownikiem, bo to chyba najrozsądniejszy gość w tym interesie. Innego pomysłu nie mam.
Hamer, dzięki za odpowiedź 🙂 Wchodziłam na stronę LZHK, ale nie znalazłam żadnej informacji na ten temat. Przedzwonię, albo po prostu podjadę w wolnym czasie.
odnośnie probiotyków widziałam, że na Lipowej sprzedają - wie Ktoś coś więcej?
Jeśli to jest przy skrzyżowaniu ze M.C. Skłodowskiej, to mają tego samego dostawcę co na giełdzie: Ef-Mikr. Nie pamiętam, ale chyba na stronce firmy wśród dystrybutorów był między innymi sklep na Skłodowskiej 88
nie nie ten sklep jest dokładnie na Lipowej 1/11 z tego co pamiętam. Tam szyld wisi i stronka internetowa była podana ale wypadła mi z głowy i nie mogę sobie przypomnieć ;/

koola będę gdzieś za 2-3h jechała do mojego konia i zwykle przechodzę tamtędy, sprawdzę tą stronę  :kwiatek:
Czy p. Wierzchowski trenuje jeźdźców w Lublinie? Kiedyś dojeżdżał do Bonanzy i na Felin, a jak jest teraz?
Kogo byście polecili jeszcze do ujeżdżenia? Nie wymagam papierów, a jedynie spokojnego podejścia do konia i cierpliwości.
Niestety czeka nas przeprowadzka do jakiejś stajni w Lublinie.
Jasnowata, chyba w Aleksandrze najszybciej znajdziesz kogoś.
tak też myślałam, ale chciałabym kogoś poleconego, bo sama nie znam za dobrze ludzi.
Jasnowata, napisz do okwiat. Ona tam przecież jeździ.
Ok, dzięki. 🙂
A czy jest ktoś trzymający konia w Kaniwoli?
Czy w FaMaGuście są wolne boksy?
W Kaniwoli stała kiedyś www.entisrenti.fbl.pl ale nie wiem jak jest teraz 🙂.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
10 sierpnia 2011 12:02
Dziewczyny kogo polecacie do zrobienia badań krwi? Zależy mi na tym aby wyniki były dobrze zinterpretowane, bo szukam przyczyny problemów kopytowych. Jaka jest mniej więcej cena takiej przyjemności? 😉
Jasnowataw Famaguście jeden wolny boks jest a w przeciągu 1-1,5miesiąca wolnych będzie 22  😅

lockmittel u nas robi Kusy i póki co trafiał z interpretacją. Cena zależy od tego czy chcesz robić morfologię czy chemię i morfo. z tego co pamiętam
Krysiex, zaraz naskrobię pw 🙂
uchylę rąbka tajemnicy  😀iabeł:
aktualnie kładzione są tynki w środku i wylewka.Wg terminarza do 13 sierpnia ma stać konstrukcja hali  😅
sąsiedzi są bardzo ciekawscy oczywiście jak to na wsi
- pani po co wam tyla tych zbrojeń i pustaków? co wy budujeta?
> pałac kultury  😀


główne wejście, po prawej sklep i siodlarnia 🙂

wejście na halę i myjka z już wymurowaną ścianką 🙂



lockmittel u nas robi Kusy i póki co trafiał z interpretacją. Cena zależy od tego czy chcesz robić morfologię czy chemię i morfo. z tego co pamiętam
No nie dokładnie. Krew pobiera , a badania wykonuje laboratorium.  Jeżeli ma kto pobrać krew to można samemu zawieźć do laboratorium na Czwartku (korzystają z niego lekarze z Kliniki, między innymi przy oznaczeniach hormonów)
koola może to było coś w ten deseń http://emgreen.pl/oferta,69.html 
Miałam dzisiaj przyjemność poznać Arroch i miziatego  Bazyla :kwiatek:
koola www.probiotics.pl - jeśli o ten sklep przy Plazie chodzi 😉

lockmittel ja polecam dr.Pomorską

Hamer dzięki za odwiedziny!  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się