Kącik Małolata...:D

trampki rlz  😅
Asik955   Wegusiowo-Tanderowa
18 sierpnia 2011 17:00
Moje "nieśmiertelne" trampki zginęły śmiercią tragiczną w Gutowskim polu ziemniaków  😕
a moje HD kolor biały rozmiar 41 z których wyrosłam  👿 dokańczają swój ośmio miesięczny żywot na moich stopach  🥂
Nie_powiem;D jeny to jaką Ty masz dużą stopę  🤔
mitery mmm no to muszę siędo swojego "eklerka" wybrać i kupić jakieś na wuef (grrrrr nienawidzę tego przedmiotu)  😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 sierpnia 2011 19:24
Małolaty pomocy 😁 przez rok nie przeszło by mi przez gardło słowa: faaajnie się zakochać. Boże masakra, nie lubiłam tego stanu, a teraz po roku mnie dopadł  😁
Hermes FARCIARA !  🙄 Odpowiadaj tutaj co to za wybrane k ijak to się stało, że niezakochująca się Hermes nagle się zakochała, albo wal na PW  😀iabeł:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 sierpnia 2011 19:27
savoir, wakacje, poznanie nowych, świetnych ludzi. Ciągłe imprezy i poznała mnie z nim moja przyjaciółka :kwiatek: a resztę walę na PW 😉
savior wiem...  a mam jakies 175 może ciut mniej może więcej, takie płetwy 😀 to u nas rodzinne 😀 brat ma 47 😀
Hermesto źle? ja uważałam przez całe życie że każdy facet to pi... pi.... pi... aż mojego chłopaka nie poznałam 16 miesięcy temu  😍
Laski, czy w takim razie tylko ja jestem tutaj singlem z OGROMNYM pechem do "facetów" ?  :/
mitery nie no niezła jesteś, ale w sumie Ci współczuję bo widzę po siostrze co ona przechodzi mając podobny rozmiar do Twojego, gdy szuka jakiś fajnych butów. Ja mam tak "fajnie", że posiadam "unikatowe" 38 i ilekroć idę kupić buty mojego rozmiaru często nie ma :/
savoir, no właśnie ja też 38 noszę 😁 ale te trampki mają rozmiar 40 i prawie, że idealne na mnie 🤔
I na pocieszenie dodam, że ja również mam pecha co do facetów 😉 Może dlatego, że okularnica-kujonka jestem? 😉 Ale mi to tam wisi 😉
Hermes mogę, mogę, mogę? Chcę wiedzieć wszystko. 😜

I spoko, nie łamcie się. Ja taka stara, a taki pech, że szkoda gadać. 😁

Czasem się zdarzy, że coś tu jeszcze napiszę. 👀
ja mam 168 cm a nogę 41 i czasem te są za małe.

ja jestem singlem, ale nie z pechem do facetów, tylko nawet nie miałam bliższych relacji damsko-męskich. 🙄 Więc chyba jeszcze gorzej  :/
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 sierpnia 2011 20:18
Dziewczyny napiszę Ci jutro, bo teraz koleżanką muszę się zająć 🙂
Hermes to ja czekam z niecierpliwością :>
ehhh, ja to mam farta chyba do kompletnych konserw (patrząc na wygląd)  😵 Ale na szczęście, nie mam problemu powiedzieć raz a dobitnie "wypier***". A tak by się znalazł jakiś fajny to hmm, okazuje się potem kompletnym idiotą. W sumie pociesza mnie to, że nie jestem na tyle ładna i to wina leży we mnie, w sumie kto by chciał takiego kloopsa ?  🤣
mils   ig: milen.ju
18 sierpnia 2011 21:55
Ale jestem kurde zła! Doszłam do wniosku, że muszę w końcu kupić sobie nowe MP3, bo od pół roku już nie mam i ubolewam strasznie. Poszłam do sklepu, kupiłam i co? I ku*wa ledwo działa, żeby nie powiedzieć, że nie działa wcale. 😤 Będę jutro jeszcze walczyć, a jak nie to, idę z pretensjami do sklepu. 🤬
A konie spoko, zmienili mi konia, do października jestem "na próbę" za darmo w naszej sekcji i mam konia na spółę z koleżanką. Mogło być gorzej, także jest fajnie. 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 sierpnia 2011 12:49
Poleciało PW do was 😉 trochę to bez ładu i składu napisałam, ale właśnie wróciłam z roweru i trochę mi się w głowie kręci ze zmęczenia 😉
mils ja bym już od razu poszła reklamować, dla mnie mała usterka jest wystarczającym powodem do reklamacji  🙄
A w ogóle co to za konik ? W sensie rasa etc.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 sierpnia 2011 16:45
Małolaty co tu tak cicho? Jak nigdy! 🙂
Mnie nie ma.  😂 😎
Jak to cicho? moje krótkie streszczenie ostatnich dni:
KOCHAM spontaniczne i chilloutowe tereny
Nienawidzę mieć krótkich paznokci
zrzuciłam już jeden kilogram
Resident Evil: Afterlife jest świeeetnym filmem
mam WIELKI antytalent do gotowania
oraz co raz bardziej podobają mi się moje foty  😁
Kolej na Was  🙂
To może ja.
Co do chłopaków to szczerze powiedziawszy też miałam małego pecha do twarzy, ale wygląd to nie wszystko i\gdyby nie to że i charaktery mieli zryte  😂 a Kamil jako jeden jedyny mi sie podoba i z tego i z tego a spotkaliśmy się w tak durnych warunkach że śmiech na sali  🤣.
<jak sie rozpędzi mówi do mnie stary>  😂
A co do reszty to wróciłam  z pracy i bolą mnie nogi po 12 h  🙄
Mam foty mojego cycka i Malinki  😍 ale wstawię później  🏇
ide się odmaczać więc zw 😀😀😀
ChingisChan   Always a step ahead! :)
19 sierpnia 2011 19:59
Małolaty mam wieeelki dylemat. Którą derkę kupić? Tą:
http://www.gnl.pl/derka-polarowa-termostar-economic-p-6564.html
Czy tą
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=600521&deptid=112&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
🙁 Tylko, że tą drugą będzie się trudniej zamawiało 🙁. A ta pirwsza ma fajne rozcięcia na łopatce. I co tu zrobić 🙇.
ChCh mi się wizualnie podoba bardziej druga, zwłaszcza w tych odcieniach brązu  😍 Poza tym co do zamówienia z Hooksa to na forum masz jakiś wątek chyba o zamówieniach i ludzie się zbierają nawet do kupowania z tej strony by taniej przesyłka wychodziła, także kombinuj  😉
edit: a na www.konik.com.pl patrzyłaś też na derki ? Może jakaś z tych Ciebie też zaintryguje, że tak powiem. Chyba, że te dwie to Twoje ostatecznie wybory  😀
przepraszam za spam ale inaczej nie moge...
co do derki to mi bardziej pierwsza  😎
Promyk, Promil, Dziobak, jak kto woli  😂
I Malina
Nie_powiem;D a już chciałam napisać czy to cycek czy Malina, ale potem doszłam do wniosku, że piersi inaczej wyglądają  😁
a konisko z "mordki" fajne się wydaje 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
19 sierpnia 2011 20:38
savoir właśnie potrzebuję derki na zimę i do 100zł. I przy okazji ładną 😁. A z hooksa może dojść mi na wiosnę 😜. Albo w ogóle.
savior To pierwsze to cycek <Promyk>
a 2 Malinka  😂
całe szczęście że da sie go od ludzkich piersi odróżnić juto dam całe ich z boku bo moja mama zrobiła tylko kilka i te foty takie średnie ale konie widać 😀 3-go września będzie jeszcze mała  😀
Nie_powiem;D pisałam wtedy post i kurna nie wiedziałam, że dodałaś wtedy jeszcze foto, i byłam pewna, że ten gniadosz to Malina, a to CYCUŚ  🥂 I oba są koniska fajne 😀
ChCh to tak jak mówię, wbijaj na konika stronę tam chyba są jakieś za 100zł czy coś, z resztą nawet fajnie jest do nich czasem napisać/zadzwonić bo na stronie internetowej to oni mają o wiele mniej rzeczy niż normalnie, ale z tego co się orientowałam jakiś czas temu, to jest parę fajnych derek za sto-coś złotych  😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
19 sierpnia 2011 20:52
Są ale albo sraczkowate albo za małe🙁.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się