Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

no jeszcze Lajkonik (o zgrozo)
i przede wszystkim Fundacja Pana Smolenia 🙂
Dzięki dziewczyny, koleżanka dla dziecka szuka :kwiatek:
Hej. Powiedzcie mi jak teraz wygląda sprawa ze stajniami na Morasku? Szukałam w necie, ale znalazłam tylko wypowiedzi na forach sprzed kilku lat.. mi nie chodzi bezpośrednio o pensjonat, ale o jazdę, ale nie wiedziałam na którym wątku spytać. Dzięki za info
Thymos jakiś czas temu, gdy jeździłam w Raduszynie (obok Murowanej Gośliny), też hipoterapia była. O, na stronie jeszcze mają, ale nie wiem, na ile to akutalne: http://www.kosakowscy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=61&Itemid=47
Anima na morasku są 3 stajnie jedna przy kampusie warunki podobno średnie aczkolwiek z całej 3 są tam osoby "bardziej rozgarnięte" kolejna przy cmentarzu ale jakiegos szału tam nie ma, jeszcze jedna jest jakiegoś gospodarza ale tam podobno jest bardzo średnio jeśli chodzi o warunki w boksach i żarcie. (tyle wiem, a wlasciwie aż tyle bo nie jestem z poznania )
gdzie dokładnie jest stajnia p.Krygiera?
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
19 sierpnia 2011 20:10
ogurek w Strzeszynku,z poznania ulicą Koszalińską o ile się nie mylę(a mogę się mylić :kwiatek🙂
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
19 sierpnia 2011 20:32
Tak, Koszalińską, następnie Biskupińską. Jest obok Pony, w głębi podwórza.
dzięki
tylko Biskupińska jest po dwóch stronach Koszalińskiej
jak sie jedzie od Lutyckiej, to sie skręca w Biskupińską w lewo, 🏇
jedzie do końca - przez taki mostek i po lewej pierwsza posesja - czarna kuta brama
płot w płot z Pony
czy ktoś mi odpowie na pyt dot woli? niestety na stronie cwj-tu nie ma takich informacji.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
20 sierpnia 2011 08:55
Stawka jest taka sama niezależnie od stajni, w tej przy hali po prostu raczej boksy nie są zwalniane, a kiedy tak się dzieje.. Cóż, kolejka chętnych jest długa.
a bardzo dziękuję za odp.  🙂 czy tam konie trzyma bartek goszczyński? można z nim na bieżąco trenować jak się tam "Stoi" ?
pistol star wielkie dzięki za informacje 🙂

Basznia, jak mogłaś zapomnieć o pierwszej pensjonariuszce, no wiesz!!! Trzy lata stałam z konikami w Krzywej Stajni🙂 Wspomnienia miłe, włąśnie pije kawkę z kubka edycji Krzywa Stajnia 2009 (impreza była przednia), ale tak to w życiu bywa, że czas płynie nieubłaganie i niestety albo stety😉 wszystko się zmienia 😉 pozdrawiam wszystkie sierściuchy :kwiatek:
A może się ktoś wypowiedziec na temat stajni w Żydowie obok Rokietnicy?
a jak wygląda sprawa siodlarni na woli?
można się umowić i mieć w 2 os. taki "pokoik" nad stajnią?
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
25 sierpnia 2011 15:34
To zależy od obłożenia, w różnych stajniach - różnie. Generalnie tak to właśnie wygląda, ale czasem we dwie osoby, czasem w cztery.
A może się ktoś wypowiedziec na temat stajni w Żydowie obok Rokietnicy?


byłam tam kiedyś looknąć - ale na samych początkach - to przerobione gospodarstwo, ale pozytywnie wyglądało ;-)
chyba armaguesse tam trzymała konia, i ktoś jeszcze,
wpisz w wyszukiwarkę - powinno wyskoczyć
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 sierpnia 2011 19:46
Lotka, fakt, przepraszam! Wylecialas mi z glowy jako malo aktywny voltopir 😉. My tez pozdrawiamy koniczki!
Czy ktoś z Was orientuje się jak wygląda sytuacja z ośrodkami jeździeckimi w okolicach Kępna? Czy w tych stronach jest coś godnego polecenia? Zależy mi na stajni z dobrą opieką i podłożem, halą, pastwiskami, najchętniej stajnią o profilu skokowym. Czy znajdę takie miejsce w okolicach Kępna?
Nie mam pojęcia gdzie zadać to pytanie, żeby mnie gdzieś nie odesłali więc może tu. Mieszkam 40 km od Piły, 90 od Poznania (Szamocin)
Szukam trenera ujeżdżenia, który mógłby do mnie dojeżdżać. W ogóle JAKIEGOKOLWIEK dobrego trenera. Macie jakieś pomysły?

Jeśli nie ten wątek, to ładnie proszę o odesłanie mnie do lepszego  :kwiatek:

EDIT: Nie musi to być trener z papierami. Może być znający się na rzeczy instruktor.
Mam pytanie odnośnie kilku pensjonatów w okolicy Poznania. Jakie warunki, jaka cena, czy polecacie? 🙂

Chodzi mi o:
- Sowinki
- Trzcielin
- Dopiewo
- Kiekrz (stajnia Fino)

Czy Sowiniec prowadzi pensjonat? Bo z tego co kojarzę, to jest tam hodowla arabów.

Z góry dzięki za odpowiedzi! 🙂
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
31 sierpnia 2011 09:44
Atea, leci PW.
A, jeszcze interesują mnie opinie o stajni w Swadzimiu.
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 sierpnia 2011 09:53
O Swadzimiu bylo doslownie strone-dwie temu-kiepskie opinie.
Stajnia  🙂
- Sowinki 400 zł/msc warunki dobre: konie padokowane, plac z przeszkodami, boksy są dość małe. Mają swoją stronę internetową.
- Trzcielin cena 490 zł/msc ostatnio zamieścili swoją ofertę na allegro
- Dopiewo było 400 zł/msc stajnia prowadzona przez młodych ludzi, duże boksy duży plac do jazdy przy lesie z przeszkodami,
- Kiekrz 500 zł/msc zrobione ładne boksy dla koni, hala, plac do jazdy z przeszkodami, pastwisko jest przy drodze konie są wypuszczane- ogólnie warunki się poprawiły była zmiana właściciela stajni.
gdzie ten Kiekrz dokłądnie jest? macie jakieś foty? mają stronę?
TU jest ich strona 🙂

http://fino-poznan.pl/
TU jest ich strona 🙂

http://fino-poznan.pl/



aaaaaaaaaaaa, myślałam, że to coś nowego...
a to stajnia, która już istnieje, nawet tam byłam raz - ale kojarzę ją raczej z "wakacjami końskimi we Włoszech" niż z prawdziwą stajnią...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się