sklepy internetowe

Plus dla equishop.pl. Zamowilam uwiaz, przyszedl w miare szybko, bo w tydzien. Godzine przed dostarczeniem zadzwoniono do mnie i powiedziano, ze uwiaz bedzie za godzine 😉
Ogromny MINUS dla sklepu internetowego Horse Way  🍴
12 lipca zamówiłam gumki z grzebykiem do grzywy i inne pierdoły. Najpierw nikt mi nie odpisywał, później się okazało że Pani wróciła z urlopu i nie miała komu przekazać pracy (żadnego info o urlopie na stronie nie było).
po powrocie nie odzywała się jeszcze ze 2 tygodnie, po moich mailach, napisała że tych rzeczy nie ma ale mi wyśle w innym kolorze itp  🤔wirek: byłam wkurzona ale ostatecznie się zgodziłam, później brak kontaktu z jej strony...
Pod koniec sierpnia raczyła odpowiedzieć na mój mail o zwrot kasy że już wysłała towar. Zażądałam potwierdzenia nadani lub jakiegoś dokumentu z poczty. Do tej pory cisza.... 😤
desire   Druhu nieoceniony...
05 września 2011 16:26
Kupował ktoś ostatnio w hidalgo.pl ??  🤔 
Zamówiłam tam paski skórzane do ostróg, bardzo przystępna cena, zapłaciłam z godzine po zamówieniu, wszystko fajnie.. 
Status zamówienia: przyjęte/nieopłacone  👿 🤔wirek:  na maile brak odpowiedzi, a pasków jak nie było, tak nie ma.  😵  Teraz pluje sobie w twarz, że żal było mi zapłacić 7 zł więcej w amigo..
A co sie dzieje z kopytko.com?
UWAGA!
Szukam osób które zrobiły zamówienie na stronie internetowej SIODLARNIA.COM!
Czuję się oszukana w związku z zachowaniem właścicieli siodlarni. Złożyłam zmówienie na kwotę 250 zł na początku sierpnia chała bym odzyskać pieniądze!
Nie mogę się skontaktować z siodlarnią, dlatego składam sprawę na policję jeśli jest nas więcej połączmy siły. Ja chała bym odzyskać  gotówkę.  😵
Może ma ktoś inny numer do właściciela sklepu niż podany jest na stronie internetowej?
a ja dam wielki plus dla Końskiego Światu !
Najpierw pani bardzo dokładnie wytłumaczyła mi jak dojechać do nowego sklepu a później jak się okazało że tylko gotówkę przyjmuje to dała mi towar na wartość ok 500zł (przecena była bo inaczej to 2 razy więcej bym płaciła) i powiedziała żebym jakoś przy okazji pieniądze przywiozła albo przelew zrobiła.
Bardzo mi się podoba takie podejście, szczególnie że wcześniej miałam wątpliwości co do właścicielki tego sklepu bo na zamówione obroże czekałam 3 miesiące zamiast 3 tygodnie ale ostatnie zakupy poprawiły wszystko na wielki PLUS
wielki plus dla konik.com.pl
w poniedziałek rano złożyłam zamówienie, po południu dostałam maila, że zostało zrealizowane a przed godzinką listonosz zapukał do drzwi 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
08 września 2011 12:19
z hidalgo.pl wszystko się wyjaśniło pomyślnie, okazało się, że ludzie odpowiedzialni za paczki byli na targach w Niemczech i zapomnieli dodać wpis na stronie...
wysłali zamówienie kurierem, żeby szybciej było i resztę (kurierem o dziwo wyszło taniej) 🤔wirek:  oddali w kopercie  💃 👍
Mega duży plus dla sklepu Pasi-Konik!  😅 Po raz n-ty odwołałam zamówienie, obsługa nigdy nie robiła z tego powodu problemu. Zakupy w Pasi-Koniku to czysta przyjemność, jest to jeden z niewielu sklepów, które szanują klienta  :kwiatek:

Plusik, co prawda spóźniony 😉, wędruje także do Pana Podkowy. Świetny kontakt, bardzo przyzwoity rabat przy zamówieniu i indywidualne podejście oraz pomoc przy układaniu żywienia dla konia  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: p. s. Świetna jakość ziółek! POLECAM

Bardzo, bardzo duży MINUS dla sklepu Horsepol przy ul. Grzybowskiej. Jakość obsługi godna pożałowania, 15min przed zamknięciem sklepu jakiś zniechęcony facet powiedział, żebym bryczesy przymierzyła sobie kiedy indziej, bo teraz już zamykają. :/ :/ :/ Powodzenia z taką polityką...
Katharina   "Be patient and trust in the process"
08 września 2011 20:00
Meeeeega plus dla sklepu DOBRY KOŃ ! Zamówienie zostało zrealizowane w ciągu 2 dni ! Na prawdę polecam !

Natomiast... MEEEGA MINUS dla sklepu SIODLARNIA !  Zamówienie złożyłam ... UWAGA ! : 2011-07-15  😵 I do tego czasu nie mam  ani wędzidła za które wpłaciłam pieniądze 2011-07-26 ani pieniędzy ;]  nie wiem co robić, dzwonie, piszę i nic !  😵
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 września 2011 20:04
Czy tylko mi nie działa strona sklepu konik.com.pl? 🙁
mi też nie działa...
Wielki plus dla sklepu Arcus - konie.pl Super mila i rzetelna obsługa. Natychmiastowa informacja o dostępności towaru i sprowadzenie zamówionego w ciągu 3 dni. Do przesyłki dołączony miły gratis. Polecam!
mega minus dla okser.pl  🤔 zamowilam kantar+uwiąz 24 sierpnia, do tej pory paczka nie została wysłana, a jakby nie to, że zasypałam ich pytaniami co sie dzieje z moją paczką to nie raczyliby mnie nawet poinformować. Dzisiaj mi pani łaskawie odpisała ze nie doszły do nich kantary i w ciągu 2 tyg dojdą. ( to samo pisała 2 tyg temu)  😵 no paranoja. Nie dość za zapłaciłam przelewem + wybralam przesyłkę kurierem to jeszcze nie raczą mnie poinformować  😵
hehe, czemu mnie to nie dziwi... ja zamawiałam na początku sierpnia i ta sama śpiewka, ciągle nie ma, bo coś tam :/
wielki + dla Pana Podkowy, jakośćobsługi, zapakowanie towaru i szybkość wysyłki przeszły moje najśmielsze oczekiwania 😉 Oby więcej takich  😅
żaczkowa   gone with the wind
17 września 2011 15:40
Ogromny minus dla EQUIVERSUM!!!
Dwa razy zamawiałam - nigdy więcej!!!

Za pierwszym razem zamówiłam paczkę 11 maja 2010. Pisali, że nie mają wypinaczy, (przyjdą za 2-3 tyg. z hurtowni) więc doślą później, jeszcze czekałam na jedną szczotkę. Zgrzebło i ściągaczka na stronie były niebieskie, a przyszły kolejno: czarne i czerwone. Paczka bez wypinaczy przyszła 1 lipca, a wypinacze dosłali 18 lutego 2011! Już nie miałam konia, na któego były kupione i byłam zmuszona je sprzedać.

Za drugim razem zamówiłam derkę siatkową 21 czerwca z nadzieją, że wezmę ją na obóz, na który jechałam 4 lipca (miała przyjść do 4 lipca). Pisałam, co z paczką i zawsze dostawałam odpowiedź "jutro sprawdzę w hurtowni, odewzę się za 3-5 dni", po czym tydzień nic... Nawet nie raczyli odpisać na morze maili. W sierpniu się wkurzyłam i zadzwoniłam do właścicielki sklepu, usłyszałam "byłam na urlopie, najwyraźniej pracownicy się panią nie przejęli"... No myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok. Później nie dostawałam w ogóle odpowiedzi na maile, a paczka przyszła 16 września. Znowu jestem zmuszona sprzedać derkę, bo teraz potrzebna mi jest polarowa, a z obozu, na który zamawiałam siatkową koń wrócił cały pożarty przez robale.

Dostałam maila, że przy następnym zamówieniu dostanę rabat za długie oczekiwanie.
Tez spozniony BARDZO DUZY PLUS dla P.Podkowy- dobry kontakt, szybka wysyłka, kon magnez je

Do tego plus dla AMIGO- wysylka migiem do mnie doszla

co powiecie o sklepie Loesdau?
http://www.loesdau.de/
bo nie wiem w jakim tempie wysyłają rzeczy do Polski, nie wiem czy zamawiać
Gillian   four letter word
18 września 2011 13:13
o tak, dla p. Podkowy wielki wielki plus za tempo wysyłki 🙂
ogromny [size=10pt][size=10pt][size=10pt]+[/size][/size][/size] dla sklepu bergo
w piątek popołudniu zamówiłam kurtkę. Od razu zrobiłam przelew. Wyslałam info na gg, że zależy mi na szybkim otrzymaniu kurtki. Pan poprosił mnie o potwierdzenie przelewu na maila. I od razu w ten sam dzień kurtkę wysłał. Przyszła dziś (czyli poniedziałek) przed 10 rano!
Superowo 🙂
Ogromny + dla P. Podkowy za wszystko  😀 Podejscie do klienta, elastyczość, dostawe i wciąż udoskonalaną jakość suplementow.
Wielki + dla sklepu Luna http://sklepluna.pl - za super obsługę klienta, podejscie i fajne ceny  😀

Mega wielki minus dla Siodlarnia.com - po miesiącu patyczkowania udalo i sie oddać rzecz, z której zrezygnowalam - a i tak do mnie przyszla.
Z tego co wiem, to zmienili kolaliacje i ponoc stad cale zamieszanie  🤔
kolejny plus dla kegle.plpotrzebowałam "na gwałt" glinkę chłodzącą i samoprzylepne bandaże - upewniłam się czy są "na miejscu" i dostałam je natychmiast (znaczy dzień po złożeniu zamówienia)  😅

Edit
bo bym zapomniała dodać, że
horses.pl też mi na gwałt buta wet dostarczył 😀

wszystkim życzę tylko takich sklepów i takich dostawców ;-)
Mega plus dla mksklep.pl i marstall.pl - za każdym razem ekspresowo
Do stefanidisa tracę resztki cierpliwości - prawie miesiąc czekania na zwykłe granulki - w końcu musiałam z nich zrezygnować bo zapasy musli stopniały w mojej paszarni drastycznie
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 września 2011 15:00
Plus dla Pasi Konika. Musiałam zrezygnować z przesyłki bo przyszłaby za późno (nie spojrzałam na czas oczekiwania 😡 ). Nie było problemu, druga przesyłka przyszła wcześniej niż mogłam odebrać i grzecznie czekała na mnie tydzień 😉 Dobry kontakt (GG) 😀
platka   Audere est facere
28 września 2011 18:48
MEGA WIELKI PLUS dla sklepu dobry-kon!!!

Szybka przesyłka, bardzo dobry kontakt, pomoc w dobraniu odpowiedniego sprzętu w razie jakichkolwiek braków.
Już nigdy nie zrobię gdzie indziej zakupów 😅 😅 😅 😅
Mega plus dla www.atos.sklep.pl - zamówienie z wtorku dotarło w środę do samej paszarni 😀
Polecam!!!
co powiecie o sklepie Loesdau?
http://www.loesdau.de/
bo nie wiem w jakim tempie wysyłają rzeczy do Polski, nie wiem czy zamawiać


Polecam jak najbardziej. Nie raz od nich zamawiałam towar do polski. W przeciągu max 2 tygodni wszystko dochodziło. Dobry kontakt - więc bez strachu.
Plus dla http://www.horsemarket.pl/ 🙂
Szybko i sprawnie!
ja dalej czekam na przesyłke z okser.pl  😵 minęło dokładnie miesiąc i tydzien od złożenia zamówienia  🤬 🤬 🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się