Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Stajnia  🙂
- Sowinki 400 zł/msc warunki dobre: konie padokowane, plac z przeszkodami, boksy są dość małe. Mają swoją stronę internetową.
- Dopiewo było 400 zł/msc stajnia prowadzona przez młodych ludzi, duże boksy duży plac do jazdy przy lesie z przeszkodami


Chciałam jeszcze wyprostować kilka informacji:
- W Sowinkach konie stoją niestety prawie że na betonie w boksach, boksy rzeczywiście małe - koleżanka była tam ostatnio i nie była zachwycona :/
- W Dopiewie jest 450zł/miesiąc i nie ma juz wolnych miejsc.
- W Kiekrzu od października do kwietnia ma być 600zł/miesiąc.
Nalle, proszę Cię!!!!! Ja go widziałam jakieś 2 lata temu i teraz. Zmieniła mu sie przede wszystkim motoryka ruchu. Prezentuje się super!

oelka Kiekrz sie reklamuje , że 500 zł biorą, to te 100 zł idzie na korzystanie z hali?
http://allegro.pl/pensjonat-dla-koni-pod-poznaniem-i1822040789.html?source=oo To chyba reklama tego penjonatu niedaleko Tarnowa Podgórnego, z fotek wygląda bardzo czysto i schludnie, ale nie byłam.
oelka widzę że robisz dokładny przegląd stajni, szukasz boksu? ta stajnia w Trzcielinie miała jakąś reklame?
madzixx, jeżeli masz na myśli ten pensjonat o którym ja pisałam to nie jest to ten.
Apropo sklepów jeździeckich w Poznaniu, też ostatnio zrobiłam taką małą rundke w poszukiwaniu pewnej paszy i moje wrażenia wyglądają następująco:

1)Pegaz na Woli- mój niepodważalny, odwieczny nr 1 i zostanie nim już na zawsze 😀 Jakość, zaopatrzenie, doskonały dojazd, ceny i cudowna, bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa (Pani Danusia to jest złota kobieta :kwiatek🙂 sprawiają że będe tam wracać zawsze i z ogromnie miłą chęcią. Zawsze sprawiało mi przyjemność przebywanie tam, a tym bardziej teraz po remoncie wchodząc robię 😍 i stwierdzam że mogłabym tu zdecydowanie zamieszkać 😁 Prawdziwy sklep z klasą.

2)Bruge w Swadzimiu- kiedyś przyjechałam zrobić tam zakupy dla nowego konia. Kupowałam dużo i dobrych marek.Pani była miła, sympatyczna i pomocna do czasu aż uznała że połknęłam haczyk i zaczęła mi perfidnie i po chamsku wiele rzeczy poprostu wciskać 👿 Od tamtego czasu omijam Swadzim mimo fajnego zaopatrzenia szerokim łukiem, za każdym razem kiedy wracam licząc na to że to sie nie powtórzy wychodze rozczarowana i zła. Nie cierpie czegoś takiego, dlatego nie zamierzam więcej kupować w tym sklepie.

3)Salon J Horse- nowopowstały salon niedaleko ul.Obornickiej. Z zaopatrzeniem typu czapraczki,dereczki i inne bajery jeszcze cienko, głównie niemiłosiernie drogie i ekskluzywne marki jak Schockemohle czy Veredus, natomiast wybór w paszach, wędzidłach,ogłowiach, napierśnikach i wszelkich środkach pielęgnacyjnych poprostu bajeczny 😍 Obsługa naprawde niczego sobie, profesjonalizm ogromny, przepiękny sklep, jednak ucieszyłoby mnie np.wprowadzenie choćby takich marek jak Eskadron czy Eurostar, no cokolwiek, byle zapobiec monotoni. Jednak całokształt na ogromny + 😀
[[a]]http://pl-pl.facebook.com/pages/Salon-Je%C5%BAdziecki-J-Horse/141162165960648[[a]]

4)Decathlon- hmm.. na temat decathlona mam mieszane uczucia. To jest idealny sklep na kupowanie jakichś drobiazgów typu szczotki,kantary,cukierki, natomiast jeśli ktoś się nosi z zamiarem zakupu siodła,derki,wędzidła,czapraka,ochraniaczy- fatalnie trafił ponieważ jakość tego sprzętu według mnie żenująca. Obsługa oczywiście że nie kumata, jakżeby inaczej w takim Decathlonie :/ Natomiast zawsze mieli strasznie fajne ogłowia, bardzo mi sie podobały, ale oczywiście zaopatrzenie conajmiej beznadziejne bo jest brązowy poniak, ale nie ma coba ani fulla, za to czarny jest np.extra full i nie,przykro nam, nie będzie coba ani fulla do widzenia 👿 Z ciuchów jeździeckich są jeszcze często fajne rzeczy, aczkolwiek i tak i tak nie przekonuje mnie ten sklep.

5)Master Jang- poprostu żenua 😵 Sprzedawca niezwykle wciskający na siłe, dodatkowo sklep nieogarnięty, fatalnie zaopatrzony i do tego w jakiś prawdziwy syf którego w życiu bym nie kupiła. Wyszłam tak szybko jak weszłam i nie zamierzam wrócić.

6)Equisport w Baranowie- mój nr.2 na liście sklepów zaraz po Pegazie. Profesjonalny, bardzo dobrze zaopatrzony, ładny, fajne ceny aczkolwiek niezbyt kumata obsługa i problemy z zamawianiem poszczególnych produktów. Produkty głównie z wyższej półki. Kiedyś napewno jeszcze wróce.

Podsumowując i tak najlepsza bedzie zawsze Wola. Poziom sklepów żenująco niski, podobnie jak i często ten sprzedających. Takie zachowania typu wciskanie czegoś na siłe spotyka się coraz częściej, jednak mało który sprzedawca ma świadomość że właśnie odstrasza sobie klienta.

W Baborówku podwyżka znowu. Widać jak wszędzie. Pytanie gdzie podwyżki jeszcze nie było 😉



W Baborówku podwyżka znowu? Ostatnia była rok ponad rok temu, a nie wiem skąd Arma masz takie wiadomości, że u nas podwyżka, ale my na ten temat nic nie wiemy i jak na razie pensjonat w Baborówku kosztuje nadal 550 zł  😉

Mia w razie pytań prosimy o kontakt.
baborowko, widać "ktoś" wprowadził mnie w błąd 🙂 Ale przy tych cenach paszy i tak nie było by w tym nic dziwnego.
[quote author=Być. link=topic=208.msg1135461#msg1135461 date=1316460045]Nie odwiedziłaś Konia Trojańskiego w Luboniu, może?
Ja odwiedziłam kilka razy Konia Trojańskiego w Luboniu i polecam ten sklep 🙂 Może nie mają takiego wyboru jak na Woli, ale własciciel przemiły i w razie czego mozna zamówić towar. Ceny normalne, powiedziałabym.
[/quote]
Właściciela znam osobiście. Przyjeżdża, towar zostawia. Sympatyczny, zawsze znajdzie czas dla klienta. Dzwoni, nie wprasza się, ustala konkretną datę dowozu. I co najważniejsze, spuszcza z dowozu jak się ładnie uśmiechniesz.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
21 września 2011 21:53
Nalle, proszę Cię!!!!! Ja go widziałam jakieś 2 lata temu i teraz. Zmieniła mu sie przede wszystkim motoryka ruchu. Prezentuje się super!


W stosunku do tego okresu, to być może - to bardzo ciemne wieki były...  😉
A może się ktoś wypowiedziec na temat stajni w Żydowie obok Rokietnicy?



Ja mam tam konia z przerwami jakieś trzy lata. Stajnia ogólnie bardzo fajna,kameralna. Konie wychodzą codziennie na trawiaste padoki, jest hala na zimę. Minusem na pewno jest podłoże placu, ale na wiosnę ma być robione. W boksach dość czysto w razie czego można sobie samemu dościelić. Jak za tą cenę warunki  dobre.Cena 455 zł
Nalle, a gdzieś w necie można tego Twojego rudego championa teraz zobaczyć? 😀 Też jestem ciekawa, bo widziałam go jakiś... miliard lat temu (w komplecie pt. błękitna ANka) 😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
22 września 2011 07:50
Na fb jest wrzucony z zawodów, przez grupę re-volty można dotrzeć do mojego profilu.  😉
Dzięki 🙂 Nie wiedziałam nawet o istnieniu czegoś takiego, jak grupa na fb, chyba jestem przedpotopowa...  😲
Czy zna ktoś z Was kogoś kto ma stajnię przy domu i może przyjąć kuca? Gdzieś blisko Poznania, zeby mozna było dojechać komunikacją podmiejską. Sprawa bardzo pilna ❗ Nie potrzebuję żadych bajerów, wystarszy kawałek łąki, czysto w boksie i świeże powietrze.
Jakby ktoś miał jakieś inforamcje to prosze pisać na PW, na maila ola_koniczynka@op.pl lub dzwonić 660 429 955.
🙇
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
23 września 2011 10:21
W Żydowie właśnie wczoraj zwolnił się boks, więc zapraszamy.
Więcej informacji w ogłoszeniach 🙂
Pozdrawiam
Witam
Poszukuje stajni na odchów dwóch roczniaków oraz jednego dwulatka. Wszystkie to ogierki. Najlepiej w stronę Śremu.
Zależy mi żeby spędzały na dworze całe dnie. Na dużych wybiegach, a w sezonie na pastwiskach.
Z góry dziękuje za pomoc
thx za info
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
08 października 2011 16:07
mam pytanko 🙂. czy jest tu ktoś może kto jeździ w Hubertusie w Lusowie ? 🙂
Psycha ja trzymam konia w Hubertusie 🙂 Jak chcesz coś wiedzieć, to śmiało pytaj 🙂
witam
Właśnie szukam pensjonatu w okolicach Poznania. Interesują mnie stajnie z halą ale przede wszystkim na uwadze mam całodniowe wypuszczanie konia na padok. Mieszkam na Grunwaldzie więc raczej w grę wchodzi zachodnia część miasta ale nie wykluczam też czegoś ciekawego dalej ale z dobrym dojazdem. Wszelkie opinie są dla mnie ważne i z góry dziękuję za odzew  😉
50km to za Środą Wlkp, trasą krajową nr 11, jedzie się szybko


chyba tam dzisiaj byłem, wygląda fajnie, jak podjechałem wszystkie konie były na dworze
witam
Właśnie szukam pensjonatu w okolicach Poznania. Interesują mnie stajnie z halą ale przede wszystkim na uwadze mam całodniowe wypuszczanie konia na padok. Mieszkam na Grunwaldzie więc raczej w grę wchodzi zachodnia część miasta ale nie wykluczam też czegoś ciekawego dalej ale z dobrym dojazdem. Wszelkie opinie są dla mnie ważne i z góry dziękuję za odzew  😉


z Grunwaldu na Komorniki - już za Komornikami masz chyba Zamysłowo, Delicjusza, Rancho Samum (Stęszew) - nie wiem czy to ostatnie jeszcze działa jako pensjonat
z Grunwaldu na Tanowo Podgórne - masz Swadzim, Lusowo (nie wiem jak tam z wypuszczaniem koni), i coś nowego sie otwiera w Tarnowie Podgórnym - było ogłoszenie
z Grunwaldu na Buk - masz FER Więckowice
z Grunwaldu na Szamotuły - masz Baborówko
Lov   all my life is changin' every day.
14 października 2011 20:27
Więckowice odpadają jeśli chodzi o codzienne wypuszczanie. Lusowo także, mają jeden padok. Koło Tarnowa otwiera się stajnia w Marianowie, podpobno ciekawa 🙂
No właśnie to Marianowo mnie ciekawi 🙂
Nikt tam nie był przypadkiem?
Czy to prawda, że na Woli podnieśli pensjonat do 950zł?
Lov   all my life is changin' every day.
14 października 2011 21:28
Z tego co wiem, nawet 990 ;]
Czy ktoś tu kojarzy trenera imieniem Marek Hyży? Możecie coś o nim powiedzieć?

A z innej beczki - kto z Poznaniaków byłby chętny na zdjęcia? Wzięłam ze sobą na wygnanie moją puszkę, ale nie samymi industrialnymi klimatami człowiek żyje. Chętnie porobiłabym stricte jeździeckie zdjęcia. Warunek jeden - dobry dojazd autobusem, bądź porwanie mnie ze sobą 😉

edit: zagubiona literka
Dodofon- z tego co wiem Delicjusz likwiduje stajnie, sprzedają wszystkie konie. W Zamysłowie nie ma miejsc aktualnie.
Karta - a co się dzieje teraz w Trzebawiu? Też likwidują pensjonat?
Czy ktoś tu kojarzy trenera o imieniem Marek Hyży? Możecie coś o nim powiedzieć?

A z innej beczki - kto z Poznaniaków byłby chętny na zdjęcia? Wzięłam ze sobą na wygnanie moją puszkę, ale nie samymi industrialnymi klimatami człowiek żyje. Chętnie porobiłabym stricte jeździeckie zdjęcia. Warunek jeden - dobry dojazd autobusem, bądź porwanie mnie ze sobą 😉


ja chętnie,
ale właśnie dziś ostatni teren 2,5h w lasach i stepach i zakończyam karierę jeździecką... do wiosny (oby)
chyba, że jesiennie - końsko - ale bez wsiadania na konia  😉

ale właśnie dziś ostatni teren 2,5h w lasach i stepach i zakończyam karierę jeździecką... do wiosny (oby)
chyba, że jesiennie - końsko - ale bez wsiadania na konia  😉


Hej Dodofon co się stało?!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się