Konie czystej krwi arabskiej

ale on jest piekny wojenka  😍 gdzie mozna takiego ukrasc?😀
Wojenka gdzie się podział ten malutki źrebaczek?  😍
On jest już chyba od ojca większy 😉
Wojenka piękny maluch! Już go widzę za parę lat, ahh cudo!!! 😜 W moim typie, oj tak!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
08 listopada 2011 20:10
Fajnie, że Mlodszy się podoba  🙂. Zatem dla porównania, obiecany Ojciec w wersji endurance  😅









Fajny ma odcień sierści Mihabek...czekoladka... 😜
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
09 listopada 2011 15:49
Wojenka chyba Mihrab jest drobniejszej budowy od syna?A taki mały off topic - co to za siodełko rajdowe?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 listopada 2011 16:48
Mihrab jest drobniejszy, bardziej suchy. No, ale Manitoba to był kawał kobyły:


Zobaczymy jak Młody się wysuszy w treningu  😁

A siodło to Podium  🙂
W ostatnią sobotę znów pokazywaliśmy niedowiarkom, że araby potrafią skakać  🏇
Filmik z ostatniego przejazdu. Z pozdrowieniami od siwego Waganta 🙂

Alicja_8   Z pasja...z miłością...
10 listopada 2011 15:37
kociarnia wbrew pozorom to bardzo skoczne konie. Dobrze przygotowane treningowo mogą wiele zaprezentować. I kto powiedział że araby to konie "salonowe".
skaczą a jak to lubią 😅
Ja nie wątpię, że skaczą 😀 ale na około spotykam takich, którzy dyskwalifikują araby na starcie. Niestety ciągle mają opinię albo salonowych pudli, albo wypłochów.
Co prawda mojemu arabkowi o wzroscie 143 cm jest napewno trudniej skakać niż skokowym maszynom (holsztynowm, etc), ale jako kuc gr D spokojnie można powalczyć 😉
Siostra- jeździcie wkkw? jaką klasę?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
10 listopada 2011 20:27
Kociarnia, taki mały Wagant? To mój nie jest najmniejszy w tym wątku  🤣 😀.
Arabek dobrze wyszkolony, mógłby pod starszymi dzieciakami świetnie chodzić konkursy kucowe/małych koni.
Nawet miałam propozycję kupna Mihraba przez czołowego trenera skokowego, właśnie do takich konkursów.

siostra, dzielny Witek 🙂. Pokażcie jakieś świeże zdjęcia.
Wagancior kurrrdupelek 😁  heh, dlatego ciągle jestem na diecie, żeby mu nie było za ciężko 😉
też się spotkałam z propozycją sprzedaży konia na zachód (dokładnie do Niemiec) do konkursów kucowych, ale Wagu zostaje ze mną- nie wiem co ja bym bez niego zrobiła.

Aha, mam małe pytanko.
Czy znacie może kogoś kto zajmuje się szyciem "latających dywanów" tzn arabskich strojów dla koni? Manualnie jestem kaleką, dlatego musze wspomóc się profesjonalistą.
Czy to ma być kompletny strój do native? Robię coś takiego. Dodaję zdjęcia w załącznikach.
dwa braciszki dwa Fawory 😅 hubertusowo
Witalis już na emeryturce chodzi w tereniki czasem coś skoczy ale obecnie rozpieszczany !
my dzisiaj poskakaliśmy w terenie  🏇
siostra wrzuć trochę więcej zdjęć Witalisa, proszę  :kwiatek:
Gniada dziewucha 🙂

derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
13 listopada 2011 11:03
Ruda w wersji ujeżdżeniowo-polującej;-))
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 listopada 2011 12:43
derby jak ja lubię rude  😍
Bronze moja droga nie mam żadnych aktualnych fotek , jak na razie mało ostatnio jeżdżę z braku czasu  🙄 . Chłopak śmiga po padoku i myślę, że jest z tego powodu bardzo zadowolony  😁
zdjęcie mam właściwie tylko jedno - padokowe 😉
Dziewczyny ...i chłopaki 🙂 - mam pytanko - w jakich siodłach śmigacie na swoich arabiszczonach? Pytam - bo mam dylemat co do siodła dla mojej Matinki - drobnej budowy jest dziewucha... Pochwalcie się w czym jeździcie 🙂 - jaka firma/model a przede wszystkim rozmiary mnie interesują 🙂🙂🙂
Bronze   "Born to chase and flee.."
13 listopada 2011 15:12
Zduśka - ja się zaparłam i wsiadam jak tylko .... coś widać  🙄. W sumie to i tak Młody chodzi pod siodłem góra 3 razy w tygodniu i czekam z utęsknieniem na śnieg ... ech
Ale mojemu też służy lenistwo. Jestem z niego mega dumna bo nasze galopy na kontakcie są naprawdę takie jak być powinny. No niby taka mała rzecz - a cieszy  😀
Derby - Twoja Citri ze Zduśkowym Callisto - to by była para  😍
Wojenka - zazdroszczę siodełka na Mihrabie, wygląda na wygodne :-).
Fotki by Tomasz Możdżeń.

P.S. Matinka, ja mam Daslo, 16 cali, żółty łęk. Marzy mi się bezterlicówka do roboty na płaskim ( Freemax Dressage ) ale Daslo jest jak najbardziej ok.

zdjecia usuniete na prosbe emki, ktora informuje, ze wykorzystanie zdjec jest niezgodne z umowa.
Myślę, że sam model i profil dla konia nie robią wielkiej różnicy. Ważne, żeby nie cisnęło i nie uwierało. Na araba to raczej szeroki łęk.
Ja mam Prestige Lucky Dressage, roz. łęku 33
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 listopada 2011 15:13
asthray chciałam to samo napisać  🤣 haha i nawet mamy takie same siodło  😁
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
13 listopada 2011 15:35
hehehe, Callisto swego czasu bardzo mi się podobał jako narzeczony dla młodej;🙂  Miałam na oku Westerna- fajne konisko, ale raczej będę kryła nie oo;-)
Ale zobaczymy to dalekie plany;-)))
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 listopada 2011 16:09
Bronze, i jest baardzo wygodne ! Jedyne siodło w którym nie boli mnie kręgosłup  😀
Jeżeli chodzi o dopasowanie siodła, to ja na Mihraba muszę mieć dodatkowo mattesa, bo jest bardzo wykłębiony i muszę podnosić na nim trochę zarówno skokówkę, jak i rajdówkę.

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 listopada 2011 16:11
Bronze ale fajnie chłopak ma z tymi klaczkami ... mój Rudy byłby pewnie w raju w takim towarzystwie  😎 i w ogóle to od dziś jesteś forumowa swatka haha  😁  .. Derby zastanów się  😎


Bronze   "Born to chase and flee.."
13 listopada 2011 16:38
Wojenka, a zdradź proszę jaki jest patent w tym siodle, bo na oko wyglada jakby spód był z filcu. W ogóle ciekawie wygląda.
Zduśka - no, mój ma raj w nowej stajni. Niestety, jest alfą w stadzie i dosłownie rzuca się jak predator na inne wałachy. Nie daj Boże,żeby któryś zbliżył się do jakiejś klaczy, zagania je w stadko i strzeże jak pies ogrodnika  😂  A to taki misiek na codzień...
A jeśli chodzi o swatanie  🙂 to pasuje mi rude do rudego.
Zu... w sumie to nawet nie siedziałam w takiej rajdówce... masz ją w domu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się