Oficerki

jak dałaś radę jeździć jeśli nie zginasz nóg do chodzenia?
ja odpuściłam -muszę oddać do szewca żeby rozbił w podbiciu
w sensie podnieść i opuścić, bo mi się tył buta wbija pod kolanem, więc chodzenie po schodkach, albo wsiadanie na konia to lekki problem  🤣
Natchniona pięknymi oficerkami Perlicy poczułam żądzę posiadania podobnych 😉
Gdzie się mam pomierzyć, żeby wysłać swoje pomiary? W sensie co mam pomierzyć i jak.
ententa to standard przy nowych butach ja to za każdym razem przezywam, daj im 2-max  3 tyg codziennego jezdzenia 😉
Ostatnio ktoś mi sprzedał patent, żeby sobie na pierwszy tydzień zawinąć bandaż elastyczny pod oficerka - w zgięcie, żeby tak nie orać sobie pod kolanem.
w sumie jak jeżdżę to mnie nic nie boli (może dlatego, że wydłużyłam sobie o 2 dziurki strzemiona  😁 co o dziwo nie nie przeszkadza mojej równowadze), tylko gorzej właśnie z wsiadaniem, czy wchodzeniem gdzieś, o kucaniu nawet nie marzę  🤣 ale dam im czas 😉
Zima  zależnie jaka firma i jaki model to inny sposób mierzenia.
jeśli chcesz na wymiar to najlepiej żeby wymierzył Cię ktoś kto się zna-np. w sklepie Tundra wiem że Petrie można zamówić
Wstawiał ktoś z was może zamek w oficerkach? Rozważałam Petrie Olimpic, ale ktoś napisał tutaj, ze lepiej kupić np. Petrie Anky, gdyż są lepszej jakości i zamówić wersje z zamkiem. W związku z tym zaczęłam rozważać waśnie Petrie Anky, albo Koningsy Favorite Dressage z dodatkowym zamkiem. Czy jest różnica pomiędzy oficerkami z wstawionym zamkiem, a takimi, które maja zamek w standardzie?  Musze sie zdecydować jakie buty chce do końca tygodnia jeśli chce je kupić przed świętami, a mam totalny metlik w głowie po przeczytaniu tego wątku. Czy ktos mi może polecić jakiś sklep w Berlinie lub okolicach gdzie dobrze zmierza mi nogę?
Ja wiem jak mierzyć PETRIE, sama zamawiałam ostatnio, takze jak coś to pytajcie, mam taka tabelę do dokładnych pomiarów, więc moge przesłać 😉
Aga_Leming, różnica może być o tyle, że jak ci szewc spier...oli to wszycie to będziesz miała kichę 😉
Mnie nie chodzilo o szewca tylko zamowienie oficerkek i doplacenie zeby producent wstawil zamek - zawsze pisza, ze jest taka mozliwosc. Z tego co sie orientowalam to w koningach kosztuje to ok + 500 zl. Na logike jesli robi to producent to powinno byc wszystko ok, ale moze doplacic i kupic takie, ktore zamek maja w standardzie.
Jesli kupujesz u producenta, to nie ma roznicy miedzy tymi, ktore maja zamek w ofercie, a tymi, do ktorych firma na zamowienie nowy zamek wstawia. Oni po prostu pozostawiaja Ci mozliwosc kupienia oficerka w wersji standardowej i po standardowej cenie. Do kazdego takiego oficerka oferuja wyzszy luk, zamek, wybor podeszwy, wzmocniona skore itd, a w tym momencie po prostu mozesz sama zdecydowac, czy chcesz wydawac wiecej pieniedzy.
Dzięki Anka 🙂 Tak waśnie myślałam, ale miałam chwile zwątpienia bo wyszlo mi ze oficerki bez zamka + zamówiony zamek wychodzą taniej niż najtańsza wersja z zamkiem w standardzie i zaczelam wietrzyć jakiś podstep 😉 Marzy mi się pojechać do takiego wielkiego sklepu z cala ściana oficerek - bylam w takim kiedyś kolo Hamburga, ale nie wiem czy jest taki w Berlinie i okolicach.
deborah   koń by się uśmiał...
22 listopada 2011 21:03
Odesłałam moje 5 letnie hippiki do producenta celem wymiany zamków.
zapłaciłam 120 zł z przesyłką mam buty z nowymi zamkami i podeszwami
normalnie upgrade

tylko teraz są mi za małe ;/
ChingisChan   Always a step ahead! :)
22 listopada 2011 21:05
deborach jak to za małe? Ja niedawno dostałam swoje też po reperacji i je znowu musiałam lekko rozchodzić 🙂.
deborah   koń by się uśmiał...
22 listopada 2011 21:06
nowa podeszwa jakby zmniejszyła buty o pół rozmiaru. zamek też jest wszyty trochę głębiej. były już wysłużone więc pewnie inaczej sie nie dało
musze kupić jakiś preparat żeby rozchodzić
albo dam do szewca na kopyto
no właśnie-gdzie we Wrocławiu jest szewc który rozbije mi oficerki 👀 ❓ ktoś wie ❓ ❓
Perlica, możesz spróbować na Hali targowej
dzięki epk- to samo powiedział pan z Auchan, w sobotę podskoczę
kto wie, gdzie w Niemczech w miejscowości Norynbergia można od ręki kupić oficerki Cavallo, albo w niedalekiej odległości od tego miasta???
Ktoś odbierał ostatnio oficerki z Lamri? Chyba właśnie zaczynam mieć z nimi problem...
[quote author=Aga_Leming link=topic=211.msg1194862#msg1194862 date=1321876119]
Marzy mi się pojechać do takiego wielkiego sklepu z cala ściana oficerek - bylam w takim kiedyś kolo Hamburga, ...
[/quote]

Gdzie?!!! Błagam o namiary 😀
Nie wiem gdzie:P wywieźli mnie gdzieś i wpuścili do takiego sklepu - to byl szal :P Teraz to ja szukam namiarów na dobry sklep z oficerkami w Berlinie:P
Ktoś odbierał ostatnio oficerki z Lamri? Chyba właśnie zaczynam mieć z nimi problem...


epk Jaki masz problem? Dostalas info ze przyszly juz z Cavallo i Lamri nie moze wyslac?
Naiwnie licze ze moje przyjda 25.11 tak jak obiecali. Ty nie mialas wyznaczone dokladnej daty odbioru?
Troche zlapalam stresa :/

PS. Sorry za brak polskich liter, ale mam problem z klawiatura.
reinko, miałam, 22 listopada miały być u mnie. Do tej pory nie ma ich w Lamri. Szczerze, podejrzewam, że albo wcale nie zamówili ich tak jak mieli to zrobić, tylko czekali aż się zbierze więcej albo czekają jeszcze właśnie na twoje i jeszcze inne, żeby przyszły w jednej paczce.
Generalnie to dostaję szału. Oooo!
czy ma ktoś zdjęcie oficerek cavallo w kolorze mocca ? i czy jest jakiś inny sklep od lamri i x-horse który może sprowadzić cavallo?
Ha ha ha - no to dziś mamy coraz ciekawiej. Lamri mnie dobija - i kurde, trzeba było słuchać mądrzejszych, żeby się z nimi nie zadawać. We wtorek otrzymałam obietnicę, że buty będą u mnie do końca tygodnia. Dziś dzwonię dowiedzieć się co z nimi.

rozmowa:
- No będą do końca tygodnia.
- Ooo, to znaczy że wysłaliście je wczoraj
- Nie, jeszcze ich nie mamy
- ????? No to jak zamierzacie je dostarczyć do mnie, skoro dziś piątek???
- No do końca tygodnia.
- Ale jaaaak??? Przywieziecie mi je osobiście???
- Ciiiisza.....

Generalnie mam już niezłego wścieka. I dużą ochotę zażądania zwrotu kasy. Pytanie, na ile to jest możliwe. Bo coś mi się wydaje, że ja tych oficerek nie dostanę. Szczególnie, że zapewniali mnie, że Cavallo wysłało je w ubiegły czwartek i mają na to dowód - a dziś twierdzą, że możliwe, że wysłało później albo wcale jeszcze nie wysłało...
ash   Sukces jest koloru blond....
25 listopada 2011 11:39
epk czytam o Twoich potyczkach z Lamri i mam dziwne wrażenie, że będzie podobnie jak z Hooks'em 😵
Przed chwilą (dosłownie) kolejna rozmowa, że jednak Cavallo nie wysłało paczki 17.11 tylko 23.11 - może buty do mnie dotrą w przyszłym tygodniu. MOŻE, a może i nie, bo to nie wiadomo... Mam wścieka. Oooo!
epk szczerze współczuję-bo nic mnie tak nie wk...rwia jak takie sytuacje!
To nie komuna- płacisz i wymagasz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się