fotograficzne re-voltowe plenerowarsztaty

Halo, halo!!!
jest jeszcze ktoś zainteresowany? odkopuję temat, bo za chwilę wszyscy zapomną. Ja nadal czekam z niecierpliwością na ten maj. Wiadomo coś?
Wiadomo, że Stiepan przepadł.
Oho, no to niedobrze. A ktoś ma z nim jakiś kontakt poza forumowym?
Możecie skorzystać z "zastępczych", póki co: http://www.swiatkoni.pl/news-display/3871.html  🙂
Stiepan: Ostatnio aktywny: Styczeń 05, 2012, 21:35:37
😉
Tak więc chyba już po warsztatach 🤣
Nad Wigrami mają ładne pastwiska, ładne tereny i ładne konie;]
Stiepan   can i ask you for something?
17 stycznia 2012 14:21
Stiepan wrócił, jeno trochę połamany i podłamany 🙂 I obiecuje, że zacznie działać jak tylko uporządkuje kilka spraw. Nie zapomniałem o Was i dalej chcę, aby warsztaty się odbyły.
Livia   ...z innego świata
17 stycznia 2012 15:40
Stiepan, w takim razie dużo zdrowia i siły - mam nadzieję, że wszystko uda się zorganizować 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 stycznia 2012 16:41
Stiepan o wróciłeś 😉 Super  :kwiatek: 🤣 już się przestraszyłam że warsztaty to tył tylko chwilowy plan i że nam nie wypali 🙁
Dużo zdrówka i wytrwałości  :kwiatek: :kwiatek:
ja też chętnie bym się podłączyła  :kwiatek: ktoś myślał o Musułach (fundacja Pegasus)?
Lov   all my life is changin' every day.
18 stycznia 2012 23:17
Ale miejsce to już chyba mieliśmy dwie opcje, nie? 😉
nie czytałam 10 stron, przepraszam  👀
Niby mieliśmy ale głosowania nie było. Musuły to też fajny pomysł. Dużo koni, zielone padoki no i do stajni przynależy ok. 5 h lasu i stary park.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
19 stycznia 2012 08:40
Kurczę, dopiero teraz odkrylam ten wątek, czy jest może jeszcze możliwość dopisania się do warszatów? Ja i może jeszcze jedna osoba. Mogę udostępnić jedną puszkę Nikona d70s.  :kwiatek:
Też bym się dopisała o ile będą
no i Pegasus miałby zdjęcia do swojej galerii.  😉
Tylko, że tam nie ma nigdzie noclegu blisko. Najbliżej hotel przy Katowickiej albo coś w Grodzisku Maz. a to dodatkowe koszty i czas.
Szaga niestety Musuły wyglądają inaczej niż przed laty, teraz konie są mało fotogeniczne, bo większość to połamańce i życiowe sieroty. Terenu też ubywa, parkiem nikt się nie zajmuje i zarósł. Pastwiska ogrodzone inaczej, teraz padoki są padoczkami, jedynie pozostał ten z brzozami...
Gdybyśmy jednak się zdecydowali, mam stały kontakt z całą Fundacją i miałam tam organizować warsztaty, więc nie będie problemu z załatwieniem formalności. Mogłabym się podjąć załatwienia tego tematu. W dodatku mam stały kontakt z właścicielem stajni, także nie powinno być żadnych problemów.
czyżby znowu trzeba było czekać na stiepana ❓ 🙄
bo znów nam zaginął....
może zanim wróci należałoby podsumować miejsca, w których czysto teoretycznie mogłyby odbyć się warsztaty? Albo chociaż odświeżyć temat....bo jak tylu chętnych sie zebrało tak pajęczynami tu zaraz porośnie wątek.
Jak tam ochotnicy....bez zmian? Ktoś rezygnuje...jakby nie patrzeć zostało 2,5 msc a same zaliczki miały być wpłacane chyba miesiąc przed...

czarno widze sukces tych warsztatów 🤔
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 lutego 2012 08:37
To to możemy zrobić listę 🙂  i będziemy wiedzieć ile jest rzeczywiście chętnych 🙂

1.juliadna
Ja niestety odpadam-  mam ślub w piątek 27.04, a w sobote poprawiny  😀

Ja odpadam w takim terminie co miesiąc- na zmaknięciu miesiąc anikt mnie z bura nie wypuści ;-)
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 lutego 2012 13:24
Juliadna - bez konkretów ciężko się decydować. Nie sądzę aby bez znaczenia było na przykład miejsce, które jeśli dobrze pamiętam nie jest wciąż ostatecznie wybrane.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 lutego 2012 13:27
Dokładnie, bez miejsca i ceny trudno się zdecydować. W ogóle na jaki termin padło? Bo nie ma już ankiety z wynikami...
ale jak widzisz osoby, któe sie wczesniej deklarowały juz sa w stanie powiedziec ze jednak nie.
w taki razie, jak na starcie było powiedzmy 35 osób, teraz wyjdzie 20 to jeszcze elekcja miejsca zrobi swoje i tym bardziej wiadome bedzie ze warsztaty nam nie wypalą :/

termin przypadał na 27 kwietnia chyba +weekend. niech ktoś mnie poprawi jeśli sie mylę
co do ceny stiepan pisał wczeniej jakiego rzędu to będą pieniadze
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 lutego 2012 13:39
Nat - ja jestem dość poważnie zainteresowana i również deklarowałam się wcześniej, ale nie ukrywam, że miejsce warsztatów zrobi mi ogromną różnicę. Nie będę się określać na 100% teraz skoro właściwie poza terminem nie mamy nic. Co więcej, myślę, że nie tylko ja tak uważam.
nie mówie o 100%. spokojnie 🙂
generalnie nie licze, że kto w dalszym ciągu potwierdza na chwile obecną swój udział bedzie sie tego trzymał bez względu na miejsce. Chodzi mi bardziej o zapoznanie czy w dalszym ciągu warsztaty cieszą sie zainteresowaniem, czy może połowie nagła zajawka już przeszła 😉
i generalnie o odświeżenie wątku bo skończyło sie znów na krótkim odzewie stiepana i znów od prawie miesiąca cisza
No u mnie niestety okazało się 2 tygodnie temu, że ide na ślub w kwietniu i jako gość i jako fotograf, więc musze zrezygnować z warsztatów w tym terminie. Siła wyższa  😉 Ale jeśli warsztaty byłyby w wielkopolsce to może dojade w niedziele towarzysko- poznać re-voltowiczów
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 lutego 2012 14:04
ale jak widzisz osoby, któe sie wczesniej deklarowały juz sa w stanie powiedziec ze jednak nie.
w taki razie, jak na starcie było powiedzmy 35 osób, teraz wyjdzie 20 to jeszcze elekcja miejsca zrobi swoje i tym bardziej wiadome bedzie ze warsztaty nam nie wypalą :/

termin przypadał na 27 kwietnia chyba +weekend. niech ktoś mnie poprawi jeśli sie mylę
co do ceny stiepan pisał wczeniej jakiego rzędu to będą pieniadze


Dla mnie miejsce ma duże znaczenie bo jestem niezmotoryzowana.
A co do cen, dla niektórych nawet 30 zł w te czy wewte to spora różnica i mogą przez to zrezygnować, niestety bez miejsca nie można określić ceny 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się