Ogłowia

boskie  😜
w realu jeszcze lepsze  😍
Pomóżcie !!

szukam ogłowia cob/ małe full
(koń nosi cob ale nachrapnik full  :P )

koniecznie z szerokim szwedzkim nachrapnikiem fajna skórka miękka 😉

do naczółka nie mam wymagań bo zawsze można zamówić jakiś inny

ale chodzi mi o to żeby ogłowie było brązowe nie jakiś taki wiśniowy brąz

w ostateczności rude
cudna_11 na pewno duży nachrapnik bedziesz miała w villa horse, i to szwed.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 grudnia 2011 14:54
dziewczyny, które kupowały na allegro farbę do skór i lakier. czy mogłybyście mi powiedzieć jakiej konkretnie firmy albo, od którego sprzedawcy?  :kwiatek:
Renoskor, farby do skóry. U kogo kupowałam - u najtańszego 😉
dziewczyny a lakierowanie dało radę? macie może fotki jakieś? Zorilla?  :kwiatek:
asds   Life goes on...
21 grudnia 2011 16:23
podłączma się pod prosbe Precelka. Tez jestem ciekawa jaka jest róznica po nałożeniu 🙂
Precelek musisz się cofnąć w wątku, wrzucałam kiedyś pasek pomalowany na brązowo. Jest duża róznica ale moim zdaniem to jest fajne na ogłowia naprawde zajechane albo szkółkowe. Do jakiegoś porządnego ogłowia ciut zniszczonego bym nie polecała. Trochę wysusza jednak i nie wygląda to fest jak ze sklepu. Ale ja jestem zadowolona, tak samo białym malowałam podszycia i było super. Czasem coś na siodle domaluje jak się obetrze itp.
A off topowo też kupiłam inne kolory i torebkę za 7zł na allegro ze skórki i bardzo fajnie można różne rzeczy pomalować trwale - ja namalowałam flagę UK.

A w temacie - potrzebuje baaaardzo ciutkę lakieru ale takiego stricte, na błyszcząco - zdarło mi się z nachrapnika. Jest to do zdobycia?
Może u szewca, albo on naprawi? Ktoś ma doświadczenia? Chodzi mi po głowie taka rozmowa na re-v, ktoś chyba buty chciał lakierować... Ale nie pamietam.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 grudnia 2011 17:49
Zorilla, dzięki 🙂

mam nachrapnik, który wreszcie pora ogarnąć. oddać do rymarza do naprawy i odpicować. to i naczółek są niby dobrej firmy - kieffer, ale nie zdecydowanie nie podoba mi się jak wyglądają. a że reszta ogłowia to stubben w super stanie... cóż widać między nimi różnicę...

lakier powinnaś znaleźć u szewca. w sensie on powinien móc to naprawić 😉
sei byłoby fajnie... bo mnie wkurzyło rude jak się zaczęło wycierać, zero poszanowania !! 😀 

Nie no moim zdaniem te farbki to fajne rozwiązanie ale np. Strucelka mówiła że strasznie jej wysuszyło skórę. Ja zawsze potem maluje olejem i jest 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 grudnia 2011 18:50
znalazłam!
[img]http://re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=39.0;attach=89442;image[/img]

a apropos jeszcze tego mojego nieszczęsnego naczółka...
pochodzi z tego ogłowia

wywalone zostało to złote coś rozpadające się. i teraz chcę wszyć kamyczki. pytanie do was,
okrągłe: [img]http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/89/21/11/1989211161[/img]
bicone: [img]http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/93/35/43/1993354368[/img]

no i kolor... taki jak powyżej czy denim blue, metalic blue, heliotrope, black diamond, silver night??? 🙄
Okragłe!  metalic blue, heliotrope albo te kolorowe ze zdjęć najlepsze 😀
stubben 1001c na modelce

dziewczynka, pięknie 😍, dostałam pod choinkę Stubbena 1600  ale właśnie z tym pięknym naczółkiem i nie mogę się doczekać , kiedy założę go na koniowatego  😜
dziewczynka, gdzie kupowałas to ogłowie ?
http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Kon/Oglowia/Nachr-Szwedzki/

Ogłowie ujeżdż. Classic Hansbo (drugi rząd od końca) - trochę podobne do artemis hooks, ma ktoś?🙂

edit: dziewczynka - śliczny naczółek w tym ogłowiu
Fanga w końskiej zagrodzie, na stronie nie ma ale można zmówić 😉
dziewczynka, przepieknie !! I ogromnie zazdroszcze, że ten naczółek na Poli tak ładnie lekko opada.
Na wielkim łbie mojego konia lezy on bardzo ciasno. :/
crazy widziałam w ogłoszeniach że Katja zamawia z kramera coś jutro! Więc możesz się z naczółkiem doczepić 🙂
Przypuszczam, że ten temat był już poruszany, ale po kilku stronach zwątpiłam, także liczę na Waszą pomoc  :kwiatek:
Poszukuję w miarę solidnego czarnego ogłowia w cenie do 300 zł (im mniej tym lepiej, ale nie mam złudzeń 😉. Zależy mi na tym, żeby miało dość cienkie paski i nachrapnik szwedzki.
Możecie coś polecić? Da się coś sensownego w tej cenie dorwać?
Crazy w hooksie też takie są 😉 Będę zamawiać jeszcze coś zaraz po świętach jakby co😉
Ale te w hooksie straszni drogie , 700koron chyba

A czy ten  jest taki lancuszkowaty ze bedzie latal na glowie, czy na jakims silikonie zylce? i bedzie sztywniejszy? Ktos tam  moglby sie zapytac? Moj kon nie toleruje lancuszkowych
crazy pytać nie pytałam, ale ten z karamera mi wyraźnie wygląda na skórzany, z naklejonymi łańcuszkami na skórce. A nie że diamenciki dotykają konia. Ładny jest  😍
Haha, bo ja bestia specjalna nie dalam linku... hahahaha chodzilo mi o hooksowy , juz daje link
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=390064&deptid=202&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
crazy ooo kurde !!! zakochałam się !  😍 😍 😍
mam pytanie. widział ktoś gdzieś może ogłowie z niebieskim podszyciem na naczółku i nachrapniku ?? znalazłam 1, ale jest jednak trochę za drogie i tego niebieskiego nie widać.
ok, moja wypowiedz nie bedzie za bardzo pomocna... Na pewno gdzies sa! i to wcale nie drogie (w przeliczeniu na zlotowki wychodzilo ok 120zl), gdzies widzialam, ale nie pamietam gdzie...
mam pytanie. widział ktoś gdzieś może ogłowie z niebieskim podszyciem na naczółku i nachrapniku ?? znalazłam 1, ale jest jednak trochę za drogie i tego niebieskiego nie widać.


Ja tylko znam stubbena..
Jadzia, było kiedyś Antilope (na e-bay raczej)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się