telefony komórkowe

Mój Samsung super łapie wifi, nawet lepiej niż mój netbook. Może to od modelu zależy. Ale strasznie długo się ładuje, ponad 2h normalnie :O Kupię mu lepszą baterię zaraz na allegro, bo ładowanie co 2 dni mnie nie bawi 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 grudnia 2011 23:22
Mój wi-fi łapie, mogę wejść na 1-2 strony i mnie wywala 🙁 Mam Szajsunga Galaxy mini, ktoś też miał taki problem z tym modelem? 👀
ja właśnie dziś mam jakiś problem z wi-fi również w Samsungu.. Tylko że ja mam wave'a 533. Niby się łączy, a potem wyrzuca?
Potwierdzam, że S. Ace doskonale radzi sobie z wi-fi. Zasięg wcale nie musi być mocny, żeby złapał i trzymał 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 grudnia 2011 10:45
Niby się łączy, a potem wyrzuca?


Dokładnie tak! Mimo że zasięg się nie zmienia i siedzę przy samym routerze więc ma zasięg na maxa 😵
[quote author=Libella link=topic=76.msg1236725#msg1236725 date=1324931042]
Ja też mam Galaxy Ace i bardzo sobie chwalę, choć brakuje mi w nim jednej pierdoły: funkcji rozpoznawania muzyki (często używałam w samochodzie, gdy strasznie chciałam wiedzieć, co to za piosenka w radio leci  :hihi🙂.
Próbowałam znaleźć na adroid markecie, ale jakoś mi nie idzie. Wie ktoś, jak to sie fachowo nazywa i skąd to wziąć? 😉


Ja mam na htc i iPhone program SoundHound 🙂
[/quote]
Dzięki, ściągnęłam i już wiem, co mi w radio serwują :kwiatek:
Za chwilę chyba oficjalnie wyrzucę swojego BB do kosza, uprzednio dokonując na nim aktu wandalizmu. Spieprzyła mi się matryca, ot tak. Nie ma żadnego uszkodzenia mechanicznego, a przez matrycę przebiega piękna pinowa krecha. Wifi się spieprzyło już dawno temu (generalnie olewam, bo i tak mam oddzielny abonament na net)- niby jest sieć, łączy się, pokazuje, że ma nawiązane połączenie- i nie łączy się 😁

Następny chyba będzie musiał być niestety dotykowiec, bo raczej zdecyduję się na hateceka.
[quote author=Gillian link=topic=76.msg1208956#msg1208956 date=1322918310]
Nokia C5-03, odebrana z salonu miesiąc temu. W rękach właściciela - może z tydzień łącznie. Psuje się wszytko po kolei, a dotyk skitrał się już pierwszego dnia. Co za gówno!


dalsza historia telefonu. Nokia po 2 tygodniach w serwisie o 12 oddana właścicielowi. O 17 ekran już nie działał. W tym czasie telefon nie był nawet używany, leżał sobie w pokrowcu. I tak już drugi raz.
[/quote]

a to telefon z wolnej sprzedazy czy kupiony w jakiejś sieci?

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 grudnia 2011 09:19
Użytkowniczki iphonów - ile trzyma wam bateria?
bo jezeli Marysia gra, ja posiedzę w necie i podzwonię trochę,to 48h jest maksem niestety 🙁
Jakie macie futerały na htc? Nie chcę, żeby mi się porysował ekranik w torebce, na obudowę mam założonego takiego "kondoma" i przez to nie mieści mi się do standardowego futerału, takiego wsuń - wysuń  🙄
kermit   Horses horses everywhere ..
28 grudnia 2011 10:43
Kto mi pilnie powie co lepsze Samsung Galaxy Ace czy Samsung S+ ?
informuję tylko chcących kupić htc, że dopiero dziś jakoś przed południem mój chciał być podłączony. od soboty, czyli takie jakieś dobre 4 dni na jednym ładowaniu u mnie  🙂
mi w iphone 3GS  bateria tzrymała ok 48h, w iphone 4G trzyma ok 36h max.

ale ja duzo siedze w necie, słucham muzyki, gram itd.

no i mam zaktualizowane oprogramowanie i podobno na tym jest masakra.

ale jakoś strasznej róznicy nie czuję - ładuję praktycznie codziennie
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 grudnia 2011 12:25
marta__sz, - no to mnie pocieszyłaś ... wyłączyłam bluetootha,ale nadal bateria po prostu znika w oczach 🙁 mam 4, i mam wrażenie,że w 3GS trzymała lepiej. podobno 5 ma być poprawiona pod tym względem....

kocham ten telefon,ale bateria mnie załamuje 🙁
Kermit nie wiem jak z użytkowaniem itp. ale S+ ma większy wyświetlacz, także to jest jego duży plus 😉
Ja mam Ace, miałam kilka razy w ręku Galaxy S+ i teraz brałabym tego drugiego
a ten blue jest Ci niezbędny?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 grudnia 2011 13:06
nie,nie jest. ale i bez tego bateria słaba.
żre sporo a przeciez i tak się "nie wymienisz" z innymi fonami.
a jakie masz to opragromawanie? najnowsze?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 grudnia 2011 13:09
chyba tak, aktualizowało się jakoś niedawno... na pojawił mi się,po tej aktualizacji m.in. iCloud.
to wiedz, że coś się dzieje 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 grudnia 2011 13:12
da się jakoś wrócić do starego? 🙁
na pewno ale nie próbowałam więc nie pomogę
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 grudnia 2011 13:28
szepcik
Ja noszę w czymś takim http://allegro.pl/etui-xperia-galaxy-desire-nokia-500-n8-c7-c6-c3-e7-i1968470299.html , do tego kupiłam folię poliwęglanową na ekran (swoją drogą serdecznie polecam, prawie w ogóle jej nie widać i nie wpływa na jakość obrazu) http://allegro.pl/folia-na-htc-wildfire-s-latwa-w-montazu-i1983175617.html .
U mnie takie rozwiązanie się sprawdza 😉
Gillian   four letter word
28 grudnia 2011 14:16
[quote author=marta__sz link=topic=76.msg1238624#msg1238624 date=1325062960]
[quote author=Gillian link=topic=76.msg1208956#msg1208956 date=1322918310]
Nokia C5-03, odebrana z salonu miesiąc temu. W rękach właściciela - może z tydzień łącznie. Psuje się wszytko po kolei, a dotyk skitrał się już pierwszego dnia. Co za gówno!


dalsza historia telefonu. Nokia po 2 tygodniach w serwisie o 12 oddana właścicielowi. O 17 ekran już nie działał. W tym czasie telefon nie był nawet używany, leżał sobie w pokrowcu. I tak już drugi raz.
[/quote]

a to telefon z wolnej sprzedazy czy kupiony w jakiejś sieci?


[/quote]

kupiony w salonie Play przy okazji nowej umowy.
Ja od jakiś 3 miesięcy jestem posiadaczka HTC Desire Z, ogólnie wypada świetnie, porównując do poprzedniego Samsunga Avila  😁 ale ostatnio mam problem z dzwonieniem, czasem jest tak, że osoba, z która rozmawiam mnie nie słyszy, z tego, co próbowałam wychodzi na to, jakbym miała wyciszony mikrofon czy coś, bo przy głośniejszym "chuchnieciu" słychać w drugim telefonie, myślałam, że może nieświadomie wyłączam ten głos, ale nic nie mogłam znaleźć  😵 Jak jeszcze pare razy tak zrobi to oddaje do serwisu. Telefon ogólnie bardzo na plus, świetnie się pisze na tej klawiaturze, generalnie pozytywne wrażenie na mnie robi, może trafił mi się jakis felerny egzemplarz, moja siostra też ma tego samego i zero problemów  🙄
szepcik
Ja noszę w czymś takim http://allegro.pl/etui-xperia-galaxy-desire-nokia-500-n8-c7-c6-c3-e7-i1968470299.html , do tego kupiłam folię poliwęglanową na ekran (swoją drogą serdecznie polecam, prawie w ogóle jej nie widać i nie wpływa na jakość obrazu) http://allegro.pl/folia-na-htc-wildfire-s-latwa-w-montazu-i1983175617.html .
U mnie takie rozwiązanie się sprawdza 😉



dobra, mój futerał chyba się "rozejdzie", bo po całym dniu już potrafię wyciągnąć z niego telefon....
a folię chyba też kupię  😎
Od dwóch dni jestem posiadaczką telefonu nokia 500 i póki co jestem bardzo zadowolona. Miłym zaskoczeniem jest tempo pracy telefonu, poprzednia nokia z która miałam do czynienia paskudnie muliła i była taka niedopracowana...

taka słodka różoffa  😂
[quote author=marta__sz link=topic=76.msg1238624#msg1238624 date=1325062960]
[quote author=Gillian link=topic=76.msg1234600#msg1234600 date=1324736997]
[quote author=Gillian link=topic=76.msg1208956#msg1208956 date=1322918310]
Nokia C5-03, odebrana z salonu miesiąc temu. W rękach właściciela - może z tydzień łącznie. Psuje się wszytko po kolei, a dotyk skitrał się już pierwszego dnia. Co za gówno!


dalsza historia telefonu. Nokia po 2 tygodniach w serwisie o 12 oddana właścicielowi. O 17 ekran już nie działał. W tym czasie telefon nie był nawet używany, leżał sobie w pokrowcu. I tak już drugi raz.
[/quote]

a to telefon z wolnej sprzedazy czy kupiony w jakiejś sieci?


[/quote]

kupiony w salonie Play przy okazji nowej umowy.
[/quote]

jesli telefon jest w serwisie 3ci raz to przysługuje juz wymiana modelu na nowy lub z tego samego przedzialu cenowego (klasy)
nie moze byc tak,ze telefon jest non stop w serwisie przez 2 lata umowy.
zmienia sie model i i mei w umowie i na tej podstawie masz nowy telefon.
nie wiem jaki tam jest serwis ale najlepiej jakby przyszla ekspertyza i w niej informacja ze telefon nie nadaje sie do dalszego uzytkowania nie z winy uzytkownika.

oddaj do serwisu po raz kolejny i zapytaj przy tym pracownika play czy taka zabawa moze trwac w nieskonczonosc - jesli powie,ze tak - klamie, zapytaj wtedy o niezgodnosc z umowa ( bo w umowie otrzymujesz sprzet nowy/sprawny/nieuzywany)

Gillian   four letter word
29 grudnia 2011 09:54
dzięki, przekażę właścicielowi telefonu. Jest na to jakiś paragraf?  bo w Play'u naszym siedzą sami nieogarnięci ludzie :/
moge sie jutro dowiedziec dokładniej bo nie chce w blad wprowadzac...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się