PSY

Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 stycznia 2012 12:13
Puyol FC Barcelona  😅  😉
O! I to rozumiem 😀 😀
Puyol boski! 🏇
maleństwo   I'll love you till the end of time...
09 stycznia 2012 12:23
Ej no, są zagorzałe fanki! Śliczną ma te mordkę. Czesto widuję pudle jakieś takie wyłupiaste i szczurowate, a Puyol jest taki akurat.

I jeszcze mój jelonek, ma ostatnio tyle pary, ze nawet ja, która chodzę baaaaardzo szybko, wracam ze spacerów wykończona 😉



tak, u teściów śnieg leży. W całym mieście go nie ma.
edyta, Wojenka, maleństwo dziękować 🙂 
Dzionka ile ten twój dupel (mam nadzieję, że się nie obrazisz, ja tak wołam na swojego) ma lat? Mój 6 ale nadal jak szczeniak się zachowuje
agulaj79, mój ma 13-14 🙂 Jak go wzięliśmy ze schroniska to miał ok. 12, a było to 1,5 roku temu.  Pokazuj swojego!
Ja mam go od szczeniaka. Zaraz coś poszukam i wstawię.

Edit:


A tu takie latem złapane, jak zabrał dużej Sabie kość, wyszedł przerażająco:
Manta   Tyłkoklep leśny =)
09 stycznia 2012 14:32
Ja jeszcze raz do wlascicieli labradorow - tym razem juz z ankieta 😉
Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc i wypelnienie, ankieta do pobrania tu:

http://wrzucacz.pl/file/6631326117392/ankieta-labRador.doc

wypelniona prosilabym o przeslanie do mnie na maila: pyzakowalska@gmail.com

Bede bardzo wdzieczna za wszelka pomoc 🙂
Jeśli "mocno PRAWIE" labrador się zalicza, wypełniłam i podesłałam 🤣
Oj, muszę post pod postem...ale w szczytnym celu....

Proszę, jeśli macie facebooka, pomóżcie polansować to biedne futerko...

http://www.facebook.com/events/271147799613984/

grozi mu uśpienie/otrucie, w tej chwili w domu w którym przebywa nie spotyka się z tolerancją ze strony wszystkich mieszkańców 🙄
Blow, mam siostrę i trochę znajomych w Rzeszowie, więc rozesłałam.. oby się udało 😉
maleństwo, boska ta Twoja sunia 😜

dawno Zivy tu nie było...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
11 stycznia 2012 08:04
edyta, dziękuję. Też jesteśmy w niej zakochani. choć swoje za uszami ma 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2012 08:49
dawno Zivy tu nie było...
Żadnych w sumie nowych zdjęć nie mam, dziś idę na spacer na Partynice więc coś nowego się może urodzi 😉


edit:
W Krakowie trują psy!

Trutką wyłożoną na skwerze zatruły się psy
Nieznany sprawca podrzucił trutkę przy ul. Staffa, na skwerze między blokami na wysokości budynku Biprostalu. Poważnie zatruły się nią dwa psy.
Do podobnego zdarzenia doszło nieco ponad rok temu - puszki z zatrutą karmą dla psów zostały znalezione i zabezpieczone przez policję w okolicy parku Bednarskiego. Przy ul. Staffa trucizna prawdopodobnie również zmieszana była z jedzeniem. - Nie widziałam dokładnie, co zjadł mój pies, ale badanie wykazało, że zawierało kumaryny, charakterystyczne składniki trutki dla szczurów - mówi pani Maria, właścicielka dalmatynki o imieniu Mia. Suczka zatruła się w zeszłym tygodniu i nadal jest w stanie ciężkim.

- To już drugie podtrucie w tej okolicy, inny pies zatruł się kilka dni wcześniej i miał podobne objawy, głównie charakterystyczne drgawki - relacjonuje pani Maria. Na jej wniosek sprawą zajęła się policja, jednak jak przyznają funkcjonariusze, ujęcie sprawcy może być wyjątkowo trudne.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
11 stycznia 2012 09:43
JARA a we Wrocławiu to może nie? Co prawda może jest to nieświadome, ale na Krynickiej od strony Bardziej idioci wysypują trutkę na gołębie. Jeden pies mojej koleżanki ledwo wyszedł z tego cało, wątroba w kiepskim stanie do końca życia będzie brał na nią leki, pies drugiej koleżanki trochę lepiej to przeżył, ale też ma coś z wątrobą.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
11 stycznia 2012 12:43
suka mi urosla i dorosleje wlasnie
Tyle śniegu macie??Ja też chcę.I Fadzik chce.Zima to JEGO pora roku 🤣
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
11 stycznia 2012 13:43
mokry i malo go, za malo zeby bylo fajnie sie bawic, a za duzo zeby sie dobrze autem jechalo (mam do domu trzykilometrowy podjazd, mieszkam na ponad 600 m npm)
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 stycznia 2012 13:48
No proszę jak się ładnie bawią. Moja suka nie może liczyć na szkoty w kwestii zabaw  🤣.

Kurde, wkurza mnie już to kicanie na trzech łapach  😀iabeł: - i to zawsze ta sama łapa jest poszkodowana  😵
agulaj79, słodziak z niego 🙂 mało pudlowaty tylko jakoś, za długie te girki mu urosły chyba 😀 Nie ma papieru, prawda?
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
11 stycznia 2012 14:01
No proszę jak się ładnie bawią. Moja suka nie może liczyć na szkoty w kwestii zabaw  🤣.

Kurde, wkurza mnie już to kicanie na trzech łapach  😀iabeł: - i to zawsze ta sama łapa jest poszkodowana  😵


nie prowokuj losu, bo rozetnie do kompletu inna 🙂
a moje sie gonia, bo Orso sie zaleca, suka z cieczka to suka, do tej pory mial ja za upierdliwe szczenie 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 stycznia 2012 14:32
Potrzebuje rady frizbowców...
zamowiłam ostatnio  2 dyski takie szmatkowe do nauki głównie szarpania frizbi i zeby nakrecic psa i co?
Mój pies zwariował! Aż sie trzesie żeby mu rzucic, potem przyniesie szarpie sie jak oszalały a jak juz odda to nie spuszcza dysku z oczu.
Narazie robiy sesje tylko w domu 2 razy po 10 minut i chowam dysk.
Co zrobić żeby to podtrzymać i nakrecic a nie spierniczyć? Czy jest sens juz kupować normalny dysk i zaczynac rzucac na dworze? Czy jeszcze bardziej nakrecic go w domu? Kurcze powiem wam że zawsze mi sie frizbowanie podobalo ale myslalm ze nic z tego nei ebdzie bo Kesz chwile sie szarpie i odpuszcza a aportowanie nei ejst jego mocno strona a tutaj,,, jestem w szoku
malenstwo - twoja psina jest na drugim miejscu moich ulubionych forumowych psiakow
jara - nooo wlasnie dawno zdjec nie bylo 😉

A mama mi ostatnio pisala, ze w poznaniu tez truja psy i to w parku kolo naszego domu, wiec przestali z moja psica tam chodzic i podobno jak psiarze wywieszaja na drzewach ostrzezenia, ze ktos truje psy, to je ktos od razu zrywa :/
maleństwo   I'll love you till the end of time...
11 stycznia 2012 14:49
gopi, ojej  😡 no miło mi niezmiernie. a kto jest na pierwszym?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
11 stycznia 2012 14:54
Zairka, jasne, że możesz kupić normalny dysk.
Tylko zasada numer jeden - najpierw Ty się uczysz rzucać, dopiero potem rzucasz psu  🙂
Na początek szarpanie dyskiem i rollery.
Sesje krótkie i przerywasz zabawę jak pies jest najbardziej nakręcony.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 stycznia 2012 14:59
Wojenka dzieki! Mam nadzieje że nam sie uda 🏇
[quote author=maleństwo link=topic=32.msg1255819#msg1255819 date=1326293393]
gopi, ojej  😡 no miło mi niezmiernie. a kto jest na pierwszym?
[/quote]

na pierwszym oczywiscie Ziva  😍

ale zaznaczam ze to z forumowych psiakow, bo wiadomo, ze dla mnie to zawsze na najpierwszym miejscu bedzie moja Misha 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
11 stycznia 2012 17:15
spoko loko, byłam ciekawa, kto nas wyprzedza :p
agulaj79 dzika bestia żądna krwi 😲

Ktoś posiada?

http://allegro.pl/hit-derka-dla-psa-idealna-na-deszcz-i-snieg-40cm-i2043287533.html

Podchodze sceptycznie do derek na rzepy  🤔 Psiaka pierwsza zima u mnie i nie wiem jak bedzie tolerował i czy bedzie potrzebna. Z drugiej strona nie chce zostać zaskoczona. Bo juz mam jedna dygotke w domu  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się