Sesja/Studia i t d ;)


remendada lepiej sie uczyc chemii na mature niż biologii 🙂 Powodzenia!


Hmmm...jakby to powiedzieć.. na biologię czas mam zaplanowany na jutro  😉

rtk dzięki, ale podziwiać to będziesz mnie mogła jak ją w miarę sensownie zdam, teraz to nie ma co  🙂
A fakt, jest taki, że nie chcę sobie w przyszłości pluć w brodę, że wynik z matury zamknął mi jakąś możliwość, czy plan.
Wszystkie koła pozaliczane i czas zacząć się uczyć na egzaminy ..
Najbliższe w poniedziałek zblokowane 2 interna i rozród bydła po 3 pytanka opisowe , zobaczymy jak to będzie

Powodzenia i wytrwałości wszystkim zdającym 🙂
Dostałam 5 z wykrzyknikiem do indeksu... Kurde, aż się czuję dziwnie. Ale jest fajnie.

A teraz konspekt do licencjata i notatki do egzaminu..... i to i to na piątek...... a za chwilę jeszcze tekst na jutro.... Aaaaa! <biega po pokoju i krzyczy>
A ja właśnie uzupełniam indeks do sesji ^^
Ajj,... z całe organicznej najbardziej nienawidzę cukrów. Redukujące, nieredukujące.... Masakra;/
Sankaritarina, coś Ty tam wykombinowała?  😀
Gratki  🏇
jutro ostatnie kolo i ferie!!!
i oczywiscie stan mojej wiedzy slabo, oj bardzo slabo... 🙂
no nic, jedyny egzamin powinnam spokojnie zaliczyc, reszte sie poprawi albo po prostu nadrobi  😉
Nawet nie mówcie tu jeszcze slowa "ferie". Mnie pewnie z jednego przedmiotu drugi termin złapie, a jeśli nie trzeci nawet... A wtedy ferii zero;/
trzeba się u was ubierać jakoś lepiej na zerówkę, czy można normalnie? właśnie mnie znajomy nastraszył, że na jednej zerówce dostali opr za przyjście w t-shirtach. no i teraz się zastanawiam, czy to tylko prowadzący, czy na całej uczelni tak jest.
ovca   Per aspera donikąd
17 stycznia 2012 19:49
ovca a Tobie co było ?


nic strasznego, miałam zabieg ginekologiczny pod narkozą.

dziś dostałam indeks z dwoma pierwszymi wpisami w tym semestrze- dwie piąteczki  💃
( nieważne, że to socjologia i psychologia, w dodatku zaliczana przez e-learning- grunt, że piątka  😁 )
remendada, Dziękuję. 🙂 W sumie, nic wielkiego. Za recencję, z której dostałam 6 i na podstawie której były wpisywane zaliczenia. Zaskoczyło mnie to. 🙂

ovca Gratulejszyn 🙂 Każda piątka jest dobra 🙂

calore U nas nic na ten temat nie słyszałam, ale.... uważam, że zerówka to też egzamin i myślę, że fajnie, gdy każdy przyjdzie schludnie i odświętnie. Przynajmniej ja tam na każdym egzaminie paraduję w czarnych spodniach i białej koszuli. 😉 Zawsze skromnie, ale grzecznie.
Wydaje mi się, że jak student przyjdzie chociaż na czarno-biało, to już wyraża szacunek strojem. Nikt nie każe kupować garnituru czy jakiegoś kompletu marynara+spódnica. 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 stycznia 2012 19:53
remenada, tak mnie jakoś wzięło  😁 ten torcik z takiej dobrej cukierni. aż żałuję, że tylko jeden kawałek!

Cricetidae, pisałam rozszerzoną maturę z biologii i to jest banał. idąc na totalny beton (przedmiot dodatkowy) miałam 50%. także nie trzeba dużo więcej uczyć żeby dobić do 90 chociaż 😉

rtk, ludzie ciągnący dwa kierunki mają coś z głowami. szczególnie jeśli nie są to kierunki pokrewne... idzie się w taki sposób - brzydko mówiąc - zaj***ć 😉

słowo 'ferie' nie powinno tu padać!  🤬 😉 szczególnie, że jeszcze sesja się nie zaczęła a już tydzień przed świętami się zaczęło - codziennie po 2/3 kolosy/zaliczenia/projekty i inne badziewia...

po nocach śnią mi się koszmary o tym czego nie zaliczyłam jeszcze... test reset, test serii, dobór zmiennych do modelu, model sharpe'a, model Shapiro-Wilka... masakra!  :emot4:
Sankaritarina dzięki, tak właśnie myślałam, żeby do czarnych spodni dorzucić marynarkę i powinno być ok. tak w ogóle to jutro zaliczenie z psychologii - jedynie 70 pojęć  🤣 i ta nieszczęsna zerówka z zarządzania, potem powrót do domu, żeby... uczyć się socjologii i ekonomii  🤣 a sesja dopiero od 30.01  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 stycznia 2012 20:12
calore, zarządzanie jest fajne. na pewno dobrze pójdzie 🙂

moja sesja oficjalnie też od 30.01
że jest fajne to wiem, prowadzący też fajny 🙂 (odkryłyśmy dzisiaj z koleżanką główną przyczynę chodzenia na jego wykłady :lol🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 stycznia 2012 20:22
Zaliczyłam! Ale szok!
Co najlepsze picza (ta co się nad nami pastwi) zeszła z tonu i w prywatnych rozmowach jest całkiem wporządku! Tylko trzeba być szczerym i mówić bez kręcenia to inaczej patrzy na człowieka 😉 (moja znajoma się zakręciła we własnych zeznaniach dlaczego jej nie było i trochę się jej dostało)

O matko, właśnie mi przypomniałyście o czekoladzie białej, którą mam w torbie 😁
sei, Ja zdawałam biologie bo musiałam, a u mnie w LO nie była jakoś super prowadzona i dla mnie była nudna 🙁 Nie umiałam sie tego uczyc, zawsze wolałam przysiąść przy chemii, zrobic 20 zadań dziennie i przynamniej wiedzieć co idzie mi dobrze a co nie. A na biologie właśnie chyba najlepiej iśc z marszu, ze świeżym umysłem. I łatwo dobić do 70, troche gorzej wycisnąć cos ponad, przynamniej w moim roczniku tak było, nikt sie nie popisał :P
A propos wet, UJ z URem otwierają w Krk: https://www.erk.uj.edu.pl/studia/karta/studia_id/1722/tryb_ubiegania/s/nr_naboru/1
Zawsze wet jest jednolity magisterski?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 stycznia 2012 20:50
Znacie kogoś kto studiował weta w Danii lub Anglii ?
Bardzo prosze o voltowe kciuki i kopa w tylek na szczescie przed jutrzejszym egzaminem! 🙇
trzese portkami, wszystko mi sie miesza, egzamin mam na 7h30 a w dodatku nie moge miec slownika ze soba i boje sie, ze polegne jezykowo 😲
kciukasy sa!
subaru, zapytaj Edytki, z tego co pamiętam, kiedyś się starała na wetę, potem przestała o tym mówić, ale pamiętam, że była na jakiś testach sprawdzających.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 stycznia 2012 21:29
JA też proszę o kciuki ! O 7.30 . Błagaaam.

remendada dziękuję 🙂
Aja o 10. Egz z chemi... A coś się za cukry zabrać nie mogę;p
Zawsze wet jest jednolity magisterski?


Zawsze, nie wyobrażam sobie inaczej 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 stycznia 2012 21:52
będą kciuki! ja też poproszę o odzinie 16  :jogin:
No i ja mogę w końcu do wątku dołączyć  😁. Pierwsza sesja przede mną, oficjalnie od 30  👀, ale osobiście czuję, że przed sesją mam gorszy zapiernicz niż w samej sesji. Wczoraj zaliczyłam ostatecznie ćwiczenia z fizyki, dziś ostatnie koło z ćwiczeń z chemii, jutro czeka mnie informatyka, w piątek matma  😲. Jak się sprężę i przysiądę (w co szczerze wątpię  :wysmiewa🙂 to mam możliwość nie mieć nic w sesji 😉.
W sumie to nie ten temat na takie uskarżanie się, ale... zaczęła się sesja, stres i...wypadanie włosów 🙁 A już myślałam, że mam to pod kontrolą.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 stycznia 2012 22:13
Spoko, nam się już w grupie wszystkim paznokcie popsuły 😀

Jutro egzamin, za chwilę czas przysiąść. Mój ulubiony przedmiot, więc mam nadzieję, że nie będzie problemu z zaliczeniem.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 stycznia 2012 22:19
Maaaaaaaaaaaaaaaam dość ...
Boję się, boję, boję, boję ...
ja sie nie boje, ale za to sie poddalam. przesiedzialam nic nie robiac dzien dzisiejszy (no od 16 przynajmniej) wiec nie zalicze zapewne, bo nocki zarywac nie mam zamiaru. ostatnio za krotko spalam to na zajeciach na ktorych naprawde probowalam sluchac i robic przyklady glowa mi opadac zaczela.
coz. starosc nie radosc, mlodosc nie wiecznosc.
bedzie troche wolnego od zajec teraz to mam nadzieje ze w koncu wszystko nadrobie bo jak nie to marny moj los...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się