Ogłowia

a my dopiero przymierzyliśmy nasz prezent świąteczny: 🙂




jeszcze tylko czekam do końca stycznia na ten naczółek  😍
Nat, masz źle przypięte haczyki przy wędzidle i wodzach 😉 powinny być po wewnętrznej stronie, bo inaczej nie układają się paski policzkowe i wodze. Ale ogłowie śliczne 🙂
Dzięki za info ❗
bo jak je zapięłam to coś mi nie pasowało 😡 i właśnie myślałam o tych zamkach ale z kolei pomyślałam że wtedy chyba jednak też będzie źle.

Ale liczyłam że jak wrzuce foto, to może przy okazji ktoś powie co źle zapięłam 😡 😡
Nat, jak dostaniesz ten naczółek, to proszę wrzuć jakieś zdjęcie  😜
Nat Co to za ogłowie, bo jest prześliczne?  😍 Zrób jeszcze fotki jak dobrze zapniesz paski 🙂 I niecierpliwie czekam na relacje jak z jakością naczółka, bo już od dawna mnie prześladuje, ale jakoś się nie mogę zdecydować.
Ja go kupiłam w Niemczech, ale pewnie można ściągnąć przez każdy sklep który ma sprzęt Shockemuhlego. Zaraz dla Was zrobię fotkę 😉
jest watek o bykach roku, czy mozna tam tez wpisywac zagraniczne? ludzie piszcie nazwy poprawnie. dla mnie to obciach rzucac nazwa zagraniczna i pisac ja tak potwornie.. wiem,ze to watek o oglowiach, ale ciagle widze te bledy, a ta wersja juz calkiem mnie powalila..
Katja, ale to chyba tak dla żartu, nazwa schockemohle jest tak skomplikowana i dziwna, że powstają jej różne wersje 🤣
piszac pseudonazwe o prawie takiej samej dlugosci mozna napisac poprawna nazwe. dla was to moze zart, dla mnie obciach 🙂 a co w tej nazwie takiego skomplikowanego mamy??
Też macie problemy <foch> Pisze się szokmola - i git.
Czy wg was tej Pani ze zdjęć pasowałby Artemis?



Moim zdaniem zginie na swiej głowie 🙁
Naczolek zginie na 100%  😉
No właśnie wielka szkoda, że nie ma złotego naczółka 🙁 ale chyba i tak je zamówię, bo mi się strasznie podoba. A ile ono kosztuje w ogóle (PLN)?
złoty naczółek zawsze można dokupić :P
witam
Bardzo podoba mi się ogłowie Kieffer Diana, ale zastanawiam się jak jest w tym modelu doczepiony nachrapnik, bo na zdjęciu brakuje paska do nachrapnika albo takie ujęcie, że go nie widać?😉 http://konik.com.pl/pl,product,1322749,oglowie,kieffer,diana.html
Czy ktoś może jeździ lub ma ten model? Jak on wygląda w realu?
Dziękuje i pozdrawiam.
ewamloda, na tym zdjęciu pasek od nachrapnika przechodzi pod paskiem policzkowym i jest przełożony nad częścią potyliczną, dlatego go nie widać  😉
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
z pewnością wrzuce jak dojedzie naczółek. Czarna miała ogłowie tylko w sobote wiec już nie bawiłam sie w przepinanie, ale kolejna wizyta za dwa-trzy tyg. więc przepne jak trzeba 😡 i wtedy powinien już być naczółek więc na pewno wrzuce fotki 🙂

a tak jak myślicie dobrze leży? bo my to już zacofane, za murzynami jesteśmy 🙁 więc chce mieć pewność czy ogłowie jest dobre i dobrze leży.
a ogłowie jest stąd: http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Kon/Oglowia/Nachr-Szwedzki/
Ogłowie ujeżdż. Classic Hansbo
Producent: HANSBOsport
niestety linka do samego produktu nie ma :/
Wrzucam jeszcze mojego starta z naczółkiem solibela 🙂
anai dzięki, właśnie trudno się na tym zdjęciu dopatrzyć tego paska🙂 swoją drogą ciekawe czy to wygodne jak przechodzi pod paskiem policzkowym?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 stycznia 2012 09:24
palemka, co to za start kupiłabym dla nachrapnika  😍
sei Start Black, nachrapnik jest cudny 🙂 W galerii mam wiecej fotek 😉
Ja osobiście zakochałam się w wembley'owym naczółku 😍



o, a tutaj w przybliżeniu:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f44b7b8ee166331.html
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 stycznia 2012 11:15
Nat a jak z jakością skóry w tym ogłowiu bo przyznam że łapie za oko 😉
mozecie polecic naczolek bling-bling opadajacy, ale taki na serio opadajacy (bardziej niz ten z fot shantowej)?  🙇
A ja zakochałam się w jednym z ogłowi BR. No to mam teraz zagwozdkę, po podejrzewam raczej wysoką cenę...

http://www.tophorse.se/brtransdartmouth-pi-475.html

To zresztą pierwsza rurka, która mi się podoba - bo wszystkie sprzączki są na górze i nic mi nie zaburza obrazu 😉
sivens, zamawiaj zamawiaj, ja swojego siwka uwielbiam w artemisie, jedynie naczólek zdecydowanie nie opada..
bjooork
hm....chyba czas pokaże 🙂 ale na pierwszy rzut oka i po pierwszym macanku wygląda naprawde porządnie i wart swojej ceny

epk dokładnie-moja rurka też całą regulacje ma na górze 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 stycznia 2012 12:03
Nat dzięki  :kwiatek:, a zapytam jeszcze czy masz może porównanie 'miękkości' Hansbo versus Ursus?? Bo mój pięcioletni ursus już mi się lekko 'przejadł' i rozglądam się za drugim ogłowiem 😉
poszedł prv
Dziś powinein dotrzeć mój solibel, ciekawa jestem  💃
mała mi
Nam artemisowy naczółek ładnie opada, inna rzecz, że mamy fulla na głowie cob:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się