Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Dziękuję wszystkim za PW w sprawie transportu... chyba się uda z panem Dawidem pojechać... właśnie czekam na maila 🙂
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
27 stycznia 2012 21:23
Szukam również transportu spod Krakowa pod Chrzanów prosze o pomoc.
Kontakt : GG: 40641942 lub PW
Czy jeździ może bus do Bodzanowa z Huty? I do Gdowa również z Huty? Nigdzie nie mogę znaleźć  😉
I stoi ktoś w stajni w Woli Zabierzowskiej?
Do Bodzanowa z Huty chyba nic nie jeździ, do Gdowa raczej też nie, ale nie wiem tego na sto procent, więc musisz jeszcze poszukać. Na pewno z centrum jeżdżą, z tego parkingu przy Dworcu.
Jeśli chodzi o kowala to od dłuższego czasu konia robi mi Paweł Więć. Jestem bardzo zadowolona koń nigdy nie zgubił podkowy "przed czasem" nie kulał. Kobyła ma krzywą nogę hihi i ją też umie strugać. Tylko że ja stoję w Toporzysku i mam Pana Pawła prawie codziennie  🙂
W okolice Gdowa na bank nie jeździ nic z huty, tak jak mówi carunia, trzeba by jechać do centrum/na wielicką, ewentualnie do Wieliczki jeżdżą busy z huty, zdaje się że spod szpitala Rydygiera, a z Wieliczki do Bodzanowa wsiąść w cokolwiek w kierunku Bochni.
5go lutego znów jest egzamin na odznaki w Bolęcinie 🙂
łania,do Bodzanowa albo Gdowa najlepiej dostać się do Wieliczki a potem to jest już sporo busów które jada w tamtym kierunku.Bezpośrednio z Huty z tego co mi wiadomo raczej nic nie ma.
5go lutego znów jest egzamin na odznaki w Bolęcinie 🙂


Może się wybiorę w końcu, bo to wstyd w moim wieku jeszcze nie mieć 😉
Wstępnie, ktoś chętny zabrać się z Krakowa (Michałowic)
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 stycznia 2012 11:04
Zorilla czemu 5 lutego a nie w ferie...?  🙄

Epikea jedziesz z koniem?
bez
nie opłaca mi się ciągnąć swojego, poza tym myśmy ze sto lat nie skakali
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 stycznia 2012 11:23
a ja jużczaiłam się na transoprt  😂
maison może i w ferie też będize, nie wiadomo. Poza tym co za różnica ze nie w ferie:P Kiedy wgl są ferie Małopolski?
Od 13 lutego.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
29 stycznia 2012 15:52
Zorilla no jest różnica, wtedy ma się więcej czasu a poza tymwybieram się do Was prawdopodobnie, żeby potrenować 🙂
łania a kto ma tą stajnie w Woli Zabierzowskiej i gdzie ona jest?
dzięki łania
Dziewczyny potrzebuje kupić tonę słomy, najlepiej w okolicach Krakowa.
Macie namiary na kogoś kto by sprzedał?
Patrzyłam w necie ale wszystko daleko🙁
Stella, a która strona Krakowa?
Słuchajcie, czy nie wiecie może o kimś kto w Krakowie albo okolicy miałby siodło Zaldi  ALTA ESCUELA ? Muszę coś przymierzyc, a chyba żaden nasz sklep nie ma ich w ofecie.... Pomocy  :kwiatek:

http://www.equiversum.pl/zaldi-zaldi-siodlo-alta-escuela-p-570.html
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
30 stycznia 2012 17:41
stella - gospodarstwo w Czernichowie sprzedawało słome, czy nadal to nie wiem musisz zadzwonić http://www.gospodarstwoszkolneczernichow.pl/
łania z Huty do stajni sama-wesz-jakiej (nie piszę w całości , bo wielu ma na tę nazwę alergię🙂 to ci bez auta pół życia zajmie dojazd tam i z powrotem.
Luśka, No właśnie sprawdziłam połączenia to bym musiała jechać do Wieliczki i dopiero do stajni...
[quote author=Luśka link=topic=196.msg1282753#msg1282753 date=1327946540]
sama-wesz
[/quote]
Dobre, dobre, Luśka... 😂
ja bym dała dużo, żeby nie trafić nigdy do tej stajni w Bodzanowie😀 niestety mam samochód i miałam pech kiedyś tam dojechać;/
Ludzie serio? Znowu?  🤬 🤬 🤬 🤬
oj tam, oj tam😉 tak tylko..... nie będziemy wchodzić w szczegóły.
Wybiera się ktoś do Hebdowa na kiermasz sprzętu używanego w sobotę?
O, nie slyszalam, fakny pomysł! A łania, jeszcze mi przyszło do głowy - zobacz sobie jak jeździ autobus mpk, bo teraz coś puścili do Niepołomic przez Wieliczkę - do Bodzanowa na pewno nie zajedziesz, ale może do którejś z tych innych stajni?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się