Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

A ma ktoś obowiązek robienia tych zawodów (ZR)? Jeśli miałabym pretensję, to tylko do państwowych ośrodków, które są utrzymywane z Naszych ciężko zarobionych pieniędzy.


Z tego co mi wiadomo i KKJK i Swoszowice organizują wiele imprez regionalnych.
Jakie więc państwowe ośrodki masz na myśli ?
Dava   kiss kiss bang bang
11 lutego 2012 11:07
Odnosiłam się do tego co tu napisałaś:


Decyzja o zorganizowaniu ZR została podjęta jak się okazało że NIKT nie zgłosił propozycji zorganizowania regionalnych zawodów ujeżdżeniowych w Małopolsce. W ramach ZR można pojechać dowolny czworobok.


Bo kto powinien się zgłosić? Chyba nie prywatni właściciele stajni, tylko dlatego, że mają świetne warunki  🤣



żaczkowa   gone with the wind
11 lutego 2012 11:13
fabapi, tak, my mamy w tym roku 9 terminów - w 2011 było 11, ale jedne nie odbyły się ze względu na małą ilość zgłoszeń (były tydzień przed Krakusowymi), a ostatnie w sezonie odbyły się jako "parkury szkoleniowe", ale były to ZR, ale tylko dla KKJK 😉
Dziewczyny, która pralnia mi przyjmie derki i czapraki? Kiedyś było o tym w wątku już, ale chyba jestem ślepa i nie mogę znaleźć :/ Pamiętam, że chyba coś przy Kalwaryjskiej?
Mamy specjalną pralnie od zadań specjalnych 😍
http://praktycznapralnia.pl
Dzięęęki  :kwiatek: Chociaż raz w życiu nie będzie się na mnie nikt wydzierał, że 'pralka jest cała w tych rudych kudłach':P
agu_kastela   big brown beastie, big brown face... (m.oldfield)
11 lutego 2012 22:31
Hej możecie poradzić jakieś ośrodki, stajnie w okolicach Nowej Huty, Mistrzejowic (najlepiej osiedla Złoty Wiek  👀 ) gdzie można by pojeździć za pracę przy koniach? Wogóle tam jakieś konie żyją? 😁 Może ktoś z tych okolic potrzebuje wsparcia przy opiece nad kopytnymi? Pytam orientacyjnie, bo wkrótce prawdopodobnie przeniosę się w tamte strony na studia 😉 Nie wrzucałam w ogłoszenia, bo jeszcze nic konkretnego nie wiem co do czasu jakim będę dysponować w Krakowie 😉
agu_kastela, W NH jest Pegaz , Przyjaciel Konika (tam na pewno są jazdy za pracę), dalej Czekaj-Land, Polsad  😉
agu_kastela poszło pw 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 lutego 2012 15:22
Strucelka - dlaczego Wy nic nie zrobicie ?


Chociażby dlatego, że Santos nie jest przygotowany na przyjęcie koni przyjezdnych. Ośrodek jest nastawiony na rekreację i na pensjonat, a nie organizację zawodów.

dziunka chciałabym jechać, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy 😉


Ja nie rozumiem tego szumu w okół organizacji zawodów przez Michałowice.
Sama uwielbiam ten ośrodek, byłam tam parę razy z koniem i nigdy nie mogłam na nic narzekać, bardzo lubię tam przyjeżdżać. Uważam, że jeśli ośrodek nastawił się zdecydowanie na pensjonat i takie było wstępne założenie, to dlaczego niby ma 'rzucać wszystko' i organizować zawody, jeszcze do nich dokładając? Nic a nic się właścicielom stajni nie dziwię.

Dava a wiesz jak będzie z konsultacjami w tym roku? Dałabym się pokroić za kolejne konsultacje z dr Markowskim 😜
agu_kastela   big brown beastie, big brown face... (m.oldfield)
12 lutego 2012 21:42
łania, Pacia dzięki  :kwiatek:
Kurcze, kolejny raz postanawiam, że wrócę do jazdy... Chyba padnie na Polsad na początku, bo mam najbliżej, a nie dysponuję własnym samochodem.
Hello Krakusy i Krakuski, co tak cichutko?? Śnieżęk przysypał co🙂😉 Ale się zima fajna zrobiła...
A Toporzysko nie będzie organizować zawodów w tym sezonie?
[quote author=Luśka link=topic=196.msg1304332#msg1304332 date=1329312291]
Hello Krakusy i Krakuski, co tak cichutko?? Śnieżęk przysypał co🙂😉 Ale się zima fajna zrobiła...
[/quote]
U nas pięknie sypie i wieje🙂
Konie wróciły z padoków oblepione śniegiem jak
Bałwanki. Bedą fajne warunki do jazdy w weekend:-)
Dorcysiu obawiam się, że nie będzie warunków bo ma być 0, +1 🙁
Może nie zdąży stopnieć. U nas już z 10cm napadało.
Kami   kasztan z gwiazdką
15 lutego 2012 15:21
Czy sklep jeździecki w kjk Szary ma jakąś stronkę internetową  👀
Strony nie kojarzę, można ich zlokalizować na facebooku.
Edith coś z linkiem było nie tak.
U nas też sporo nasypało, a jeszcze bardziej zawiało - wszystkie pracowicie wydeptane ścieżki zniknęły pod zaspami 😁
Kami klik
Cariotka   płomienna pasja
15 lutego 2012 15:46
chodziło o sklep a nie ośrodek
vesum, a masz na myśli Memoriał czy regionalki w wakacje?
[...] masz na myśli Memoriał czy regionalki w wakacje?

w zasadzie... i to i to 🙂
Ale bardziej regionalki.
Choć pewnie i tak w końcu będę się spełniać tylko w roli widza  🙄
Kami   kasztan z gwiazdką
15 lutego 2012 16:02
Dzięki Alaska  :kwiatek: myślałam, że można gdzieś pooglądać co mają, ale jednak czeka mnie wyprawa do nich...
vesum jeśli będzie skończona zewnętrzna ujeżdżalnia, a wszystko wskazuje na to, że tak, to mają być, ale nie wiem czy regionalne czy tylko towarzyskie. A Memoriał będzie jak co roku w Swoszowicach.
No skoro nie ma w propozycjach kalendarza, to pewnie się juz nie uda i raczej towarzyskich bym się spodziewala, choć to tez mile widziane, zwlaszcza ujeżdżenie, jesli o mnie chodzi 🙂
to jest wersja robocza kalendarza, może się jeszcze zmienić więc bądźmy dobrej myśli że będziemy mieć jeszcze jakieś ZR A 🙂
Kami

Od siebie mogę dodać, że byłam tam raz na MM jak były. Nie powaliło mnie nic na kolana. Sklepik w sumie malutki, nie duży wybór, a przede wszystkim totalnie nie moja półka cenowa. Praktycznie same produkty pikeur,eskadron, euro-stra, veredus itp. Dla mnie już jeśli chodzi o sklep z wyższej półki bardzo podoba się horse-trade. Miła obsługa, sprawdzą, doradzą, a zwykły śmiertelnik jak ja o cienkim portfelu też może tam coś kupić  😎
O, dziunka, wybrałabyś się? Wtedy to masz ode mnie zagwarantowane zdjęcia, zresztą z Memoriału tak samo  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się