Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

ja też tam byłam na MM oraz w grudniu i muszę przyznać że sklep mnie zaszokował swoim szybkim rozwojem. W ofercie mają pełną ofertę produktów presstige, veredus, kingsland, a w grudniu pokazały się także rzeczy z zimowej kolekcji pikeura i eskadrona. muszę przyznać że nie są to tanie rzeczy ale napewno dobrej jakości. Ja bylam tam po witaminy, ale teraz wybieram się po paszę hippolyta która już chyba jest.
zuza   mój nałóg
16 lutego 2012 14:04
U nas też sporo nasypało, a jeszcze bardziej zawiało - wszystkie pracowicie wydeptane ścieżki zniknęły pod zaspami 😁


No,my dziś w terenie też od nowa wydeptywaliśmy ścieżki  🏇

A okolice stajni z łopatą  😉
Kami   kasztan z gwiazdką
16 lutego 2012 16:46
Zuza zatkało mnie  😵
zuza   mój nałóg
16 lutego 2012 17:19
No mnie też  😲 Spodziewałam się,że dosypało i nawiało ale nie,że aż tak.Nawet drogi w lesie były w zaspach.W niektórych miejscach po nadgarstki ale w niektórych tak jak na zdjęciu po brzuch (z tym,że Siwy nie duży jest).
Do stajni wracałyśmy już poboczem odśnieżonej (ale z małym ruchem) ulicy.
Oo kurcze zuza szok!
Ale to mówisz gdzieś tak pod Krakowem tyle śniegu ?  😲  Ja też chce!  🏇
zuza   mój nałóg
16 lutego 2012 17:31
Krzeszowice
zuza, u nas dzisiaj bardzo podobnie, tylko my na górce, to i śnieg bardziej fantazyjnie pozawiewało.
Z łopatą? A tam łopata, ja dzisiaj wyciągnęłam zza stodoły oponę od ciągnika, zaprzęgłam Noniusza i odśnieżaliśmy 😀

Dziewczyny, a w Krakowie nie ma tyle śniegu?
Orzeszkowa, Tyle aż nie ma 🙂 Ale fajnie napadało i można normalnie jeździć  🏇
Orzeszkowa u nas na terenie stajni do kolan, a tak to miejscami do pasa 😉
O, no to cieszę się razem z Wami 😀 Nie ma nic gorszego, niż zamarznięta ujeżdżalnia a na niej góra 10 cm udeptanego na lód śniegu 😉
Orzeszkowa nie wiem czy macie taką możliwość, ale w takich warunkach, do jazdy świetnie sprawdzają się przysypane pastwiska
taaak, napadało <3 da się jeździć wyższym chodem niż stępem  🏇 A i konikom bije na głowę i szaleją jak głupie, ale i tak się cieszę śniegiem
U nas aż tyle nie ma śniegu, po nadgarstki najwyżej na uj., także udało mi się polonżować konia we wszystkich chodach, chociaż jednak trochę ślisko 🙁 szkoda, że nie ma takiego pięknego słońca, jak we wt, ale i tak się cieszę ze zmiany pogody, bo zmniejszyła się pylistość piasku na hali dzięki temu 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
16 lutego 2012 23:02
Orzeszkowa, widzę że Noniusz wielofunkcyjny jest 😀 szczęście że w takie dobre ręce trafił, co umieją go właściwie wykorzystać 😀
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
17 lutego 2012 07:39
pozytywną stroną tego śniegu jest to, że mój koń jest czyściutki jak nigdy, piękny bielutki bez plam  😅 i jest mało czyszczenia
Oto przyczyna dzisiejszego niewyspania

Pierwszy źrebak urodzony w Paszkówce🙂
Pacia, my na szczęście nie mamy tego problemu, u nas zawsze jest za dużo śniegu, żeby na placu zrobiło się klepicho, poza tym ostatnio rzeźbimy głównie w terenie 😉

Doma, ba, Ruda Małpa pokazuje coraz więcej talentów i coraz więcej energii - ostatnio w terenie wkurzył się, że za wolno galopujemy z Saharą, więc zeskoczył z wydeptanej ścieżki w zaspę i pofrunął do przodu. Zdębieliśmy wszyscy, łącznie z noniuszowym jeźdźcem, bo tendencję do tej pory raczej miał odwrotną 😀
Widać, że tereny mu dobrze robią - maneżu już drugi miesiąc nie widzi a wszystko co konieczne przepracowujemy wożąc się po lesie - w końcu widać, że ma radochę z galopowania 😍 Tutaj Burak zadowolony po jeździe:



Solina, fakt! Czyszczenie z siodłaniem zajmuje mi mniej niż 5 minut, szkoda że to się skończy z nadejściem wiosennego błotka 😁

Dorcysia jakie cudo 😍 Co to, po czym i od czego?
Dorcysia, piękny. Co za odmiany!
Pochwal sie jeszcze, co to?
Kami   kasztan z gwiazdką
17 lutego 2012 10:45
Dorcysia cuuudoooo  😜 Chwal się nim i wstawiaj więcej fotek  😍
Źrebak od Dorcysi jest od klaczy Castella, a tatuś to Nabucho du Serein, oba konie to siwki, więc pewnie i to maleństwo kiedyś wysiwieje : )
Himenez   Koń ma pięć serc z czego cztery w kopytach...
17 lutego 2012 11:16
Aragorniasta, szkoda że wysiwieje bo nieziemsko wyglada z tą latarnią na pysiu. A może odziedziczy cos po dziadkach? Tez byli siwi?
Himenez nie mam pojęcia, trzeba by było na bazie-koni sprawdzić

edit. Jest nadzieja ! jeden dziadek jest kasztanem : D
żeby został kasztanem u obojga rodziców w rodowodzie musi być kasztan 😉
ale maluch i tak tfu tfu paskudny 😉 co by uroku nie było
Dorcysia wiąż czerwone kokardki
Szukałam teraz jakichkolwiek odznak siwizny. Nie znalazłam ale to się jeszcze może zmienić.
zuza   mój nałóg
17 lutego 2012 12:16
Dorcysia cudo,gratuluję !
Dorcysia, niech się zdrowo chowa i wda w tatusia 😉
Orzeszkowa byle nie charakterem!

Boska latarnia, gratulacje 🙂
Dorcysiu gratuluje z calego serca i zycze zdrowka dla malenstwa!!!! jakby mial jeszcze jedna skarpetke to bylby jak moj zrebol, wiec tymbardziej mi sie podoba  😎. No i skoro pierwszy maluch u Was urodzony to juz w ogole gigantyczne gratulacje  :kwiatek:  😅
Dziękuje wszystkim :kwiatek:
Właściciele klaczki szukają dla niej imienia.
Jakieś pomysły? Na C😉
Szukałam teraz jakichkolwiek odznak siwizny. Nie znalazłam ale to się jeszcze może zmienić.



Ja tu widze siwe źrebię na tym foto 😉 No ale mogę się mylić

Gratulacje ! niech zdrowo rośnie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się