konie małopolskie

Drugi to 4,5 latek, pierwszy niespełna dwu, jeszcze się wyrobi 😉

edit:

Przy okazji 'moja' gnida, jeszcze z ciepłych czasów, kiedy nie miała brzucha do ziemi i niedźwiedziej sierści  😁



Wyrobić się wyrobi, drugi jest mi bliższy, bo sama mam siwiejącego konia, który tylko czeka, żeby zrzucić zimówkę i pokazać, co pod nią ma.  👀 Sama jestem ciekawa czy będzie wyglądać jak Twój drugi, bo do pierwszego jest już za jasna.  😉
Drugi (Kaprys) siwieje od łba, co teraz strasznie komicznie wygląda  😂. Pierwszy (Korund) teraz mi się strasznie podoba, kary w siwiźnie jest piękny  😍. Mógłby taki zostać, ale siwieje w oczach  🙁

A Ty pokaż swoją! 😉
OBA siwe  !  😀
Nawiazuję do strony 20 wątku i ogiera Jaśmin (Frazes-Jutrzenka). Widziałam go w Walewicach w 2009 roku i absolutnie mnie urzekł, mimo że mały (161) ale niezwykle urodziwy, w tym sezonie kryje w Walewicach, macie moze jakieś aktualne foto i informacje?. No i pytanie czy to jest jego pierwszy sezon krycia?
Jasmin nie kryje w Walewicach,zostal sprzedany na mazowsze cena stanowki chyba tysiac zl
asds   Life goes on...
22 lutego 2012 13:52
breakaway

Jak patrzę na tego ciemniejszego siwka (1,5 roczny)


to aż mnie w kieszeni ściska żeby po niego jechać 🙂..Mój nr 2 w tym wątku po Jutlandii
Jaśmin został sprzedany, ale podobno będzie dostępny
Drugi (Kaprys) siwieje od łba, co teraz strasznie komicznie wygląda  😂. Pierwszy (Korund) teraz mi się strasznie podoba, kary w siwiźnie jest piękny  😍. Mógłby taki zostać, ale siwieje w oczach  🙁

A Ty pokaż swoją! 😉

Moja do tego wątku się nie nadaje z racji pochodzenia, ale wkleję w innym. Teraz też można ją znaleźć.  😉 I też zaczyna mi siwieć od łba i wygląda jakby miała podpite oczy lecz odwrotnie kolorystycznie, bo ma białe obwódki.  😁
Schagya
Jaśmin z tego co wiem krył trochę w Walewicach w tym sezonie powinno urodzić się po nim kilka źrebiąt (ja wiem o przynajmniej 2).
Aktualnie koń jest własnością SK Myśliwka (można ich znaleźć na fb).
Dziękuję za odpowiedź, widziłam w ogłoszeniach ze był na sprzedaż. Ale jeśli prawdą jest ze stanówka 1000 pln to trochę duzo według mnie za tego konia.
galopada_   małoPolskie ;)
28 lutego 2012 12:25
Kary





Jarowit po Jurand


Day po Sadam po Askar



Ruda Justine po Sadam ( 3lata) i Jolene po Jasnym Poranku ( 2 lata)  😁



i Łata

galopada_ piękne koniska  😜  ile teraz mniej więcej wzrostu ma Justine i  Jolene? a Jutlandia wygląda bajecznie 😉
galopada_   małoPolskie ;)
28 lutego 2012 16:22
Justine ok 158-9 Jolene ok 162-3  😉
asds ojej, dziękujemy bardzo! I zapraszamy oczywiście 😉
Czy wiecie co dzieje się z walewickim ogierem Fagot, macie może informacje czy zostawił jakieś potomstwo jak był w Walewicach?
W Walewicach pozostawił na pewno jedengo uznanego syna, og. Dekalog. Uzyskał on licencję na podstawie kariery wyścigowej, pytanie tylko czy to zasługa Fagota czy klaczy Dida, która wcześniej urodziła dwóch fantstycznych synów - ogiera Dionizos (Czempion ZT) i Dokles (1 MPMK skoki 2011).
armara dziekuję :kwiatek:
Fagota znałam kiedy był u swojego pierwszego właściciela. A nie wiesz co się z nim dzieje teraz?
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
29 lutego 2012 14:24
galopada_ Kary boski 😍 uważaj bo Ci go ukradnę  😉
galopada_   małoPolskie ;)
29 lutego 2012 15:39
ircia2 no mi to niebardzo bo nie jest mój  😉
Schagya
Nie mam pojęcia 🙁
A to moja dziewczynka razem z klaczą z tej samej hodowli -SK Rabe obie po Lubczyku.
Pursat   Абсолют чистой крови
02 marca 2012 14:14
Cudowne zdjęcie - jak stare, klimatyczne pocztówki. 🙂
No to pokażę moją Emetytkę.




Jak słońce będzie nadal dopisywać to jakieś foto luzem na dworze postaram się zrobić.
MMVG, fajna konina, po kim dokładnie ?  😉
Ja się znowu pokażę z moim po-Monsunowym dzieciakiem, tym razem wiosennie 🙂

huzarova , pięknie wygląda Aramis  😍 bardzo się cieszę, że jest w Twoich rękach  🙂 Planujesz na nim jakieś starty?
mils   ig: milen.ju
04 marca 2012 11:03
huzarova kary jest cudowny! 😜
avero_2, cieszę się, że się podoba. Ostatnio tak się zmienił, że jeżdżąc na nim czuję się jak w Ferrari  😁
Planujemy zacząć starty, jak tylko będę jakieś propozycje nie-halowe  😉
mils, miło mi strasznie  :kwiatek:
Huzarova, Madagaskar jest po: Emetycie (Kwartet xo – Emerycha m po Ermitaż m) od Mafii (Hippies m – Magia m po Akwen m). Obecnie lat 16 🙂 Foty aktualne.
MMVG
Wydaje się być bardzo podobna do brata 🙂 Ślicznie wygląda, to połączenie absolutnie nie do zdarcia  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się