Końska rewia mody cz.VI (2012)

akazii  😁 tak też sobie trochę wmawiam 😀
aż zrobiłam przeróbkę. popręg nie ten, ale kolor zbliżony
wątek zamknięty
Mąka,  ale przecież robią też czarne takie popręgi...

jeszcze mam takie:


nie mam takich pieknych widoczków robiących za tla 🙂

zastanawiam się czy lepsze to berry czy jednak powinnam minta brać.
wątek zamknięty
Tak, ale chodzi o to, ze brazowy moge kupic duzo taniej i zastanawiam sie czy bedzie zle  😉
wątek zamknięty
Isabelle - berry well ! 😀
wątek zamknięty
Mąka, ja jestem bardzo na nie.  😉  Chociaż może nie powinnam się odzywać, bo sama jeżdżę w brązowym ogłowiu i wytoku i czarnym siodle.  😁
wątek zamknięty
akzzi, Arabka wyglądała jak cukiereczek, bardzo ładnie 🙂
wątek zamknięty
Mam Dzionka w brillancie beige wreszcie:

Podoba mi się, tak klasycznie i spokojnie. Aż chyba owijki kupię 😀
wątek zamknięty
Isabelle, mam takie same ochraniacze i jak na razie jetem zadowolona. A jak Ty je oceniasz?
U mnie tworzą komplet z fuksjowym czaprakiem Yorka, idealnie ten sam odcień 😉 jak będziesz chciała puszczać 'w świat' to od razu pytam o czaprak 😀
wątek zamknięty
Dzionka połączenie granatu z beżem jest cudne!! Ja miałam taki sam, ale sprzedałam bo mam bardzo podobny padzior ES 😉 a co za dużo to.. no wiadomo xD

Mąka proszę cię bardzo: czarne siodło, ciemnobrązowy popręg:


wątek zamknięty
xxagaxxdziekuje :kwiatek: czyli nie wyglada zle 😀
wątek zamknięty
Mąka mi tam się podoba trochę czarnego, trochę brązowego. Sama mam cały brązowy sprzęt i mnie to nudzi. Czasem dobieram sobie jasny brąz w ogłowiu czy też czasem czarny popręg;D Na przeróbce fajnie wygląda, a koń mmm śliczniusi
wątek zamknięty
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
01 maja 2012 07:38
jakie owije do cottona eskadrona navy z navy/burgundy? tych tańszych firm 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 maja 2012 07:51
xxagaxx też się zastanawiałam, ale kurczę chyba są za bardzo nasycone.
wątek zamknięty
juliadna no kurde to już nie wiem ;/;/ Bo Turkis zdecydowanie ładniej będzie wyglądał z owijkami jak Turkis niż z tymi Petrolowymi.
wątek zamknięty
Mąka, ja jestem bardzo na nie.  😉  Chociaż może nie powinnam się odzywać, bo sama jeżdżę w brązowym ogłowiu i wytoku i czarnym siodle.  😁


Ja właśnie chciałabym mieć na zmianę brązowe ogłowie, napierśnik i ochraniacze, ale kurczę nie mogę się przełamać ze względu na czarne siodło. Ludzie tak jeżdżą i nie wygląda to jakoś obleśnie, ale ja mam "jazdy" na tym punkcie. Powiedz że będzie to dobrze wyglądało, bo jak nie to będę musiała kupić nowe siodło 😉 a nie mam za co 😀

Mąka Moim zdaniem na jasnej sierści będzie to gorzej wyglądało, niż u Agi, bo będzie większy kontrast. Jej koń jest gniady i ten popręg trochę ginie
wątek zamknięty
Isabelle, szał jest, nie puszczaj, ale większy byłby z owijkami 😍
wątek zamknięty
insanity,  owijki od biedy mogę orchidea założyć, bo mam dwa komplety 😉

niestety w sklepie już nie było owijek berry, a mam tyle róży, że wreszcie jak nie będzie weny na zawijanie to będą ochraniacze 😉

oby w nowych kolekcjach coś bylo z zieleni, bo póki co to róże są najpiękniejsze. jeszcze się gryzę z hot pinkiem, ale nowe anki mnie odstraszają troszkę 🙁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 maja 2012 12:51
Isabelle, pięknie jest, zostaw to berry    😀

Mnie też cholera kusi hot pink, ale kasy brak.
wątek zamknięty
Dzionka, to chyba jeden z waszych fajniejszych kolorów. Sama się nad takim zastanawiam 🙂
wątek zamknięty
Livia  dziękuję   :kwiatek:
Isabelle ładnie,ale bez szału jak dla mnie   🤣 może tylko mi się ostatnio brzydzą róże.
fin dziękuję  :kwiatek:  właśnie,trochę się wtapia (a myślałam,że na letniej sierści będzie lepiej  :/  ) ale ta lamówka coś tam ratuje :P  😁
Dzionka śliiiiicznie w beige!  💘
aga u Ciebie jakos to się mniej odznacza 😁 ... i całkiem to wygląda! a u innych to z daleka widać tą różnicę brąz-czerń. 🥂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 maja 2012 15:35
My się dziś ostrzygliśmy - jezu jaką on ma szczotę na szyi! Żeby było na temat, wrzucam zdjęcie w polopadzie z Navy-Green i owijkach Horze.

wątek zamknięty
empty  to kucykowi ładnie również w granatach  💘
wątek zamknięty
Niemcowe zakupy:




oraz citrus i przepiękny atlantic green 😀 Ciężko uchwycić kolor przez folię, ale czaprak nie mój więc nie dotykam 😉

wątek zamknięty
ta czerwien bardzo ładna, co to?

ten atlantic green taki petrolowy jakby. bardzo bardzo ładny!
wątek zamknięty
Isabelle on zdecydowanie bardziej wpada w zieleń 😉 folia zmienia kolor.

Jeden czerowny to raspberry a drugiego nazwy nie pamiętam już :P
to są te:
wątek zamknięty
Dzionka, super!!!!!!!!!!!!! koniecznie owijasy kupuj
wątek zamknięty
xxagaxx a co to za kolekcja ten atlantic green?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 maja 2012 17:16
zalcia, dzięki, ja też go lubię w tym komplecie 🙂

Libella, to nie cotton kolekcyjny, a exclusive zdaje się. Nie pomyliłam się?
wątek zamknięty
Libella, to limitowana kolekcja, tylko u Niemca możesz kupić
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.