Doggi-game

Mój pies ma rok i 8 miesięcy. Potrafi dopiero 1 sztuczkę i 66% drugiej. Nie zdążę zrobić tych konkursów  🤔
pomocy     moja suczka Mojra, doberman - Psy rasowe - kategoria otwarta  1 strona
proszę o głosy, bo nigdy ich nie uzbieram 🙁   :kwiatek:

[65] Zbierz minimum 50 głosów na wystawie z jednym ze swoich psów
Nagrody: Smakołyki Psismak do szkolenia psów (60 szt)
nie moge psa położyć spać  🤔
klikam na ten koszyk i nic.

Zalezy też od tego, jakiego masz neta. Ja mam explorer i też się nie da.
Cierp1enie, zagłosowałam  😉
dzięki Klaudia.  :kwiatek:
jeszcze 49 osób  😁 😁
Potrzebuję 10 głosów do zadania. Pomożecie? :kwiatek:
[url=http://www.doggi-game.pl/show/category/RN/page:2] Bajka [/url] na samym dole.

Ktoś z juniorów i mieszańców potrzebuje głosu?
fly - nie wyświetla mi linku 🙁
Kurczę. To w takim razie kategoria otwarta psów rasowych, trzecia strona. :kwiatek:

edit. Pies mi na inną stronę przeskoczył.

edit. Zaprosiłby mnie ktoś do znajomych? Mam zadanie zaakceptować. Nick flygirl  :kwiatek:
Proszę o głosy na Iskrę, 3 strona - border collie, psy rasowe kategoria otwarta  :kwiatek: Potrzebuję 10!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 maja 2012 23:08
dziewczyny gdzie wy sprawdzacie ktore wasz pies zajal meijsce w konkursach? Mi tylko pokazuje ze bierze udział w konkursie i tyle 🤔
mi też, przydałby się taki ranking ogólny np za dzień bym mogła sobie sprawdzić
tak samo z wystawą które miejsce zajęła moja suczka, bo nigdy nie wiem
Dziewczyny, prosze o glosy na moją Roxe  😅 :kwiatek:
kategoria otwarta, mieszance 🙂
NIE MOGĘ POTWIERDZIĆ E-MAILA! Od początku tak jest, a teraz trzeba miec potwierdzone żeby głosować w wystawie
a jak to jest z tymi zadaniami ?
Widzę, że niektórzy z Was mają, ja zaczęłam grać kilka dni temu, parę zadań zrobiłam i... nie mam już żadnych więcej. Albo po prostu nie umiem ich znaleźć.. 😉
tzn, zadania powinny być w zakładce "Moje Rangi"
a ja mam pytanie czy w tym zadaniu  - "zdobądź minimum 10 głosów" to głosy muszą być z 1 wystawy?
Watrusia, wielkie dzięki  :kwiatek:
apeluję o wprowadzenie nowej rasy 🙂 amstaff  😍
Wyśle mi ktoś zaproszenie do znajomych? Muszę zaakceptować. Nick : nopebow  :kwiatek:
apeluję o wprowadzenie nowej rasy 🙂 amstaff  😍


popieram 🙂


Jak wy robicie, że wasz pies ma coraz wyższy Ranking charakteru??
Amstaffki koniecznie!  😍
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 maja 2012 14:03
ciepr1enie, jak uczysz komend to wzrasta charakter, każda komenda daje punkt do czego innego, co daje jaki punkt ostatnio tu pisałam 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 maja 2012 14:54
Jest jeszcze jakiś inny sposób na poprawę charakteru? Sztuczki wszystkie mam zrobione, biorę cały czas udział w konkursach...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 maja 2012 15:22
Tylko bonusy za obroże, dobierasz taką obrożę żeby dawała najwygodniejszy bonus do konkursu w którym chcesz brać udział.
Pamiętajcie że nie da się podmienić akcesoriów! Jak dacie coś nowego to stare przepada!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 maja 2012 15:27
Na obrożę mnie jeszcze nie stać... ale może za kilka dni 😀
Nie dałoby się zabronić dodawania doi tablicy ogłoszeń tych desperackich pytań? Dzieciom się nie chce szukać odpowiedzi, zamiast ruszyć tyłek i poszukać na forum... Staram się odpisywać na PW wszystkim takim małym zdesperowanym userkom i pokazywać gdzie ma odpowiedzi na pytania, ale coś nie ubywa tych ogłoszeń...

I grzecznościowo - koleżanka bardzo prosi o głosy na rudą jamniczkę Halettę w kategorii rasowe, juniorzy 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2012 15:42
Pamiętajcie że nie da się podmienić akcesoriów! Jak dacie coś nowego to stare przepada!

i to jest okropne :/

może ktoś dodać do znajomych Hurricane? mam zadanie, żeby zaakceptować...
Jakoś specjalnie znajduje się patyk na spacerze? Jest jakaś zasada, że np na 2 godzinnym się znajdzie, czy trzeba mieć po prostu szczęście?
Ponawiam, bo dalej nie wiem 🤔, na forum gry też sie o to pytałam ale moje pytanie zostało bez odzewu.
czy w tym zadaniu  - "zdobądź minimum 10 głosów" to głosy muszą być z 1 wystawy? wie ktoś może?
Nadżafowa, trzeba mieć po prostu szczęście, nie ma reguły czy znajdziesz go na godzinnym spacerze, czy 5-godzinnym  😉
kujka   new better life mode: on
11 maja 2012 17:36
ej ej zapros ktos kujke! bo ma zadanie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się