Uchwycić chwilę

.
Vanilka dlaczego tak myślisz?
podaj mi jakiś argument  👀
dlatego, że nie jestem wredna i nie próbuję nikomu zrobić na złość, ośmieszyć, upokorzyć lub po prostu sprawić przykrość?  😉
wiesz co, ja mam o wiele ważniejsze sprawy niż przejmowanie się takimi docinkami, ale to, że nie potrafisz rozmawiać uprzejmnie i tak się wyrażasz nie świadczy źle o mnie, lecz o tobie.
p.s. skończmy tę dyskusję w tym wątku, bo to nie miejsce na nią. jeśli masz co do mnie jakieś pytania, lub wątpliwości napisz na PW 😉
Facella to co każdy inny. komentuje
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 czerwca 2012 19:08
Moonlight, ale to nie jest watek od tego, zeby udowodnic komus, ze nie potrafi jezdzic. ani zeby robic komus na zlosc. widzialas, zeby ktos tu powiedzial cos zlosliwego? WSZYSCY sobie zartuja w tym watku. nikogo nie upokarzaja. jak ktos nie chce zeby tu zamieszczano jego zdjecia, to o tym mowi. to jest watek od tego, zeby sie pochwalic refleksem przy robieniu zdjecia, pokazac smieszna sytuacje i po prostu sobie pozartowac. nie wiem o co Ci chodzi i idz dziewczynko patatajac na swoich jednorozcach w zmyslonej krainie wiecznego rozu.
dobra, jeśli tak to widzicie to przepraszam  :kwiatek: baaardzo przepraszam, już nie będę. 😡
a co do tego Facella czy widziałam tu coś złośliwego? chociażby twoje ostatnie zdanie. uważasz, że było ono niezbędne? a lubisz, jak ktoś cię nazywa "dziewczynką"? 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
07 czerwca 2012 19:13
Przepraszam za  🚫 ale muszę...

Co wy macie wszyscy do różowych jednorożców?! Przecież to najwspanialsze stworzenia pod słońcem!



Już uciekam z  🚫
Przepraszam!
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 czerwca 2012 19:15
Moonlight, jestem wredna. i piszac, ze nie robie nikomu na zlosc czy nie sprawiam przykrosci mialam na mysli zdjecia i osoby na nich, nie ciebie.
edit: zapomnialam. chamska i zlosliwa tez jestem. nie lubie takich osob jak ty. mozesz do tego dorzucic tez hipokryzje.

LatentPony, fajny matrix  😁
LatentPony oplułam monitor  😁
No nie, oplułam monitor  😁  facet w czerni  na jednorożcu  🤣
LatentPony   Pretty Little Pony :)
07 czerwca 2012 19:29
Jakby ktoś chciał więcej: https://picasaweb.google.com/115049267031778662017/Jednorozec?authkey=Gv1sRgCJGmoM60s-W2Rg

Ale zapamiętajcie, że jednorożce to są fajne stworzenia... Ja tam żyję w krainie jednorożców, Charlie'go i koloru różowego i mi z tym dobrze! Więc skończcie już te pojazdy o jednorożcach, bo zrobi im się przykro i uciekną!  🤣



Koniec zdjęć mojego cudownego jednoroga i już naprawdę nie off topicuję  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 czerwca 2012 19:44
Różowa a`la kieca wymiata  🏇
.

😉


haha, widze ze Popierdulek sie tak z Fadzikiem nie certolil jak Marian ;p
LatentPony Matrix w różowej kiecce na jednorożcu - padłam  😂
hahahahaah matrix reaktywacja, nowa odsłona, jednorożce i różowe suknie  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 czerwca 2012 21:52
Znalezione na fb 😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 czerwca 2012 22:01
O.O a jaka notka do tego ?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 czerwca 2012 22:08
Notki nie znam, zostało wrzucne jako "kontynuacja" czy tez odpowiedź do wstawionego gdzieś indziej tego zdjęcia:
A czy to drugie zdjęcie przypadkiem nie jest na facebooku na stronie " Najprzystojniejsi chłopcy jeżdżą konno"  🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 czerwca 2012 11:16
Zgadza się. W sumie to i do kwiatków by się nadalo bo kto wrzuca takie zdjęcia do neta, na takie strony? 😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 czerwca 2012 11:29
LatentPony, zniszczylas mi glowe  😜

Misskiedis ide o zaklad, ze skonczylo sie na plecach.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 czerwca 2012 11:34
To pierwsze wstawione to na bank :/
PumCass   zachowaj zimną krew!
08 czerwca 2012 11:46
To nie pierwszy raz jak ten pan skończył z koniem w ten sposób...przykre, a na dodatek za dzieciaka uczył mnie jeździć konno..
Zawody towarzyskie  😉 Zdjęcie mojego autorstwa 🙂
Mam jeszcze kilka takich kwiatków
🙂 Może wrzucę


widzexxcie Dopiero teraz zauważyłam jaką ten konik ma fajną L'kę na zadzie  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 czerwca 2012 15:47
widzexxcie ale to juz bylo?
risotto   Życie końmi prowadzone
08 czerwca 2012 16:23
Właśnie znalazłam ten wątek 😀
Dodaje 2 zdjęcia, jeśli się będą podobać to dodam coś jeszcze 🙂 mam nadzieję, że się nadają  🤣
O boże nie to zdjęcie wgrałam. Wielkie przepraszam. Wybaczcie  :kwiatek:
trzynastka   In love with the ordinary
13 czerwca 2012 17:20
Gleba 😉

Mine ma pod tytułem: "nie, nie, nic się nie stało. to specjalnie" 😀
Cześć 🙂 Jeszcze nigdy tutaj nic nie wstawiałam, ale mam jedno ciekawe ujęcie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się