Kącik Małolata...:D

ChingisChan, jestem sisisa ;D. Pff. Jak płacicie, to przynajmniej salę moglibyście mieć porządną, teraz tak 'propagują' sport, a potem dziwią się, że dzieciaki grube są. 
Sisisa, mamy miejski "stadion" pod szkołą, obok jest kilka hal i siłownie. ale to podlega pod miasto. Prezydent stwierdził, że nam "się nie należy", czyli zostaniemy z pełnowymiarowym boiskiem do nożnej, kosza, dwoma do tenisa, tartanem na około i trybunami...

edit: na całe miasteczko szkolne oczywiście, 1 podstawówka, 2 duże gimnazja, 5 liceów.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 czerwca 2012 16:34
Sisisa wiedziałam, że o czymś zapomniałam! 😁 Zawsze piszę twój nick na czuja. Mamy nordic walking, kółka, baseny, kluby "czliliderek" itp.
maiiaF, przecież to chore! Najlepiej, żeby taki stadion był (no bo jest się czym pochwalić), ale żeby go nikt nie używał, bo jeszcze coś się zniszczy/zużyje! Polska...

ChingisChan no tak, nordic walking to podstawa ;D.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 czerwca 2012 16:39
Coś muszą z nami zrobić 😁.
Facella spoookojnie  😁 to musisz być mega dobra z matmy, skoro się tak udzielasz  🙂
Sisisa, on jest dostępny dla każdego kto sobie przyjdzie. Tylko napisalam "stadion", bo to ma kształt i formę stadionu, ale nawet nie jest kryte. Hali nie mamy, prezydent chce się rozmyślić, nasza szkoła to nie jest publiczna czy rejonowa placówka. Jest tylko MOSiR i te nasze hale miasteczkowe. ale na wszystko zgodę musi dać miasto, no i podobno mamy jej nie mieć od przyszłego roku 😂 a w szkole mamy maleńką salę, w której zajęcia ma czasem ok 10 osób, więcej się nie mieści 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 czerwca 2012 16:54
nopebow, mega dobra to za duzo powiedziane  😡
nopebow zobaczyłam Twój nick i od razu mi się przypomniało, miałam sen, że jechałam w zwalistym deszczu z koleżanką do mojego konia, i tak padało, że zatrzymałyśmy się u niej w domu, jej chłopak z mega owłosionymi nogami siedział z laptopem na kanapie i logował się na voltę jako nopebow właśnie i ja się zastanawiałam co on robi w kąciku i dlaczego ukradł Ci nick, potem pomyślałam, że jest pedofilem i wybiegłam w ten deszcz  😂
Oj, dziewczyny wiecie jak Wam zazdroszczę bycia dobrym z matmy? Ja kocham matmę, uwielbiam liczyć, praktycznie wszystko umiem, ale przychodzi sprawdzian i zgon. Zamiast plus piszę minus, albo odwrotnie i wychodzi potem 3... Wstyd mi przed samą sobą.
Intryga nie wiem. 😁
maiia dokładnie to 😀 byłaś?
Sisisa Wiesz, że ja mam dokładnie to samo, jeszcze nigdy nie miałam 5 z matmy mimo, że ją strasznie lubię  🤔wirek:

ChingisChan U nas też jest nordic walking  😁
rambuesa, to takie... Smutne, nie?
Spadam zaraz ujeżdżać rumaka 🏇.
Facella No, dla mnie jesteś, bo ja raczej z matmy jestem kiepska. Tzn. wszystko rozumiem, ale zawsze walnę się w obliczeniach, albo pomylę się w tak bzdurnych rzeczach, że mi samej potem wstyd.  😡 rambuesa, Sisisa  :emota200609316:
Arroch Twój post mnie całkiem teraz powalił  😂 Absolutne mistrzostwo. Do tej pory nie mogę się pozbierać  😂
Sisisa Trochę smutne, ale ja już w sumie do tego przywykłam i właściwie to cieszę się, że nie tylko ja tak mam , nopebow  :emota200609316:
Fly, niestety nie 🙁 częściej bywałam w południowej części... Ale w ogóle to jestem zakochana w mniejszych miasteczkach holenderskich, w belgii też sporo mi się spodobało (poza Brukselą, ups 😁 ), ale w sumie Holandia i Skandynawia jeśli chodzi o małe miasteczka to aaah 😍

byłam na rolkach, 28* w cieniu, głupota 😎
fly korzystaj ile możesz! Holandia jest przepiękna 😍

U mnie w domu 2 godziny temu było 32*, teraz zelżało do 30 😵 nie chce się żyć. A jutro ostatni sprawdzian, prezentacja, i mam WAKACJE! Świetny prezent 😎
maiiaF Myślałam, że to tylko ja mam takie pomysły przy tej temperaturze  😁 Dzisiaj na rolkach 15 km  😀
nopebow rambuesa Sisisa  :emota200609316: nie jestem jedyna  😜 choć ostatnio udało się chyba cudem z kartkówek dostać 5- 💘
Jutro raczej do szkoły nie idę  😅 źle się czuje, rehabilitacja i wgl  🤔 mam już jej dość  😫
rambuesa, nie no ja mniej, nie dałabym rady 😂 zrobiłam dużą pętlę wokół osiedla 🤣 a mieliśmy dziś wf, kurcze, nigdy nikt z dziewczyn nie ćwiczy szczególnie a teraz tak zaczęłyśmy się angażować, że skwar taki o 13, ale nieeeee! My ćwiczymy! 🏇 chłopacy poszli na halę (póki jeszcze ją mamy, zimno w środku 🤣 ) a my na tym skwarze na dworze godzinę tak aktywnego palanta, że ledwo dotargałam się na niemiecki 😁

idę się kąpać i zaraz meczyk 💃
Kamita01 Jaka rehabilitacja, co się stało? 🙁
maiiaF Ja już jeżdżę długo i tak mi w nawyk weszło, codziennie robię tą samą trasę, po drodze zaliczając ze 3 sklepy z lodami  😁
rambuesa oj stara sprawa, z 5 lat temu skręciłam nogę i tak na prawdę nic z tym nie zrobiłam i tak przy większym wysiłku mi wracało i jakies 2 tyg temu jak w szkole biegałam odnowiło się i to poważnie.  Poszłam do lekarza na USG i wgl i okazało się że mam naderwany i skręcony staw skokowy + jakiś wysięk w okolicy ścięgna  👍 no i od 2 tyg chodzę codziennie na rehabilitację a na konie może dopiero za tydzień 😉
To ja się pochwalę ocenkami :

mat , niem , ang, pol, hist, tech, plast, inf,wos,geo  5
edukacja do bezpieczeństwa , muz, art , wf, bio , rel 6
fiz, chem 4 nad czym ubolewam strasznie , bo lubię , ale mamy nauczycielkę która nie potrafi tłumaczyć , a jak się nie zrozumiem , to nie sama wkuje  🤔
średnia 5.3
Teraz  tylko czekam na wyniki testu ,lipa będzie jak się nie dostane do wymarzonej szkoły , a będzie ciężko bo jest 86 osób chętnych na 32 miejsca ...
Kamita01 O kurcze.. Nieźle się załatwiłaś. Powinnaś od razu pójść do lekarza po skręceniu  🤬 Ja skręciłam kostkę jakieś dwa lata temu jeden dzień przed zawodami ( skacząc na trampolinie  🤔wirek: ) i poszłam od razu do lekarza, i po 2 tygodniach z usztywnieniem i maściami, już mogłam śmigać na koniuchach  😁
rambuesa wiem wiem powinnam  🤦
ale się laski rozpisałyście  🤣
U mnie nic nowego w sumie, szkołaszkołaszkoła. Matmę poprawiam, z polskiego odpowiadam. Z końmi nie wiem co na razie...
Chyba w drugiej klasie przenoszę się do innej szkoły, będzie wyższy poziom, lepsze nauczanie. Zobaczymy jak mi się uda  😁 Trzymajcie kciuki żeby mnie przyjęli!
roksis14 geo nie wpisałaś 😁 oj tam 80, u mnie jest po 400 na tyle miejsc co u Ciebie :P tylko, że nie wszyscy na pierwszym priorytecie.

Czyli co, wyniki w piątek?
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1434566#msg1434566 date=1340050006]
Czyli co, wyniki w piątek?[/quote]
chyba sroda/czwartek. : )
... 🙄
Ja mam wakacje już od piątku 💘 W sumie to miałam jeszcze dziś iść do szkoły, ale zaspałam na dodatkowy angielski i pewnie bym się sporo spóźniła na pierwszą lekcję, więc sobie odpuściłam. Oceny wszystkie już mam wystawione, rada ma być w piątek, a nieobecności z tego tygodnia się nie wliczają, dlatego kompletnie już nie czuję potrzeby chodzenia do szkoły. W dodatku nie mam się z czego uczyć, bo w zeszłym tygodniu sprzedałam książki w antykwariacie. 😉 Teraz tylko czekam na środowe stypendium i w sobotę jadę na zakupy. 😍 Do tego czasu będę męczyć przeczytane już kilkukrotnie książki i będę próbować opalić co nieco nogi, ponieważ są białe jak u noworodka 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się