Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

Cierp1enie dzięki, mi też się podoba, ale nie jestem obiektywna  😁

Baffinka ech byś się wstydziła brudnego konia wstawiać  🤬  😁
ehhh Kopyciak wiesz dobrze, że nie był brudny tylko spocony po 1,5 godzinnym treningu  😁
baffinka taaaak  😉 a świstak siedzi i zawija...  😎 🤣
m.indira   508... kucyków
15 lipca 2012 21:49
dzięki za uznanie dla swojej wypocinki, zawodowo, zaprzęgowo, czyli "moje" chłopaki w akcji... nr 8

wygranej gratuluję pomysłu, niestety żaden połamaniec mi sie nie trafił a może to i lepiej 😉
Nieskromnie zgodzę się, że trafiłam w temat  😁 Też mi nie leżał, ale przypadek sprawił, że w ostatnim dniu trwania konkursu J. skręciła nogę i dopadłam ją jako hiena-paparazzi  😎
Na szczęście to nic poważnego, chociaż wyglądało nieciekawie - przewrotka z koniem, który przygniótł wykręconą kostkę...

No to czas na nowy temat. Wpadł mi do głowy już jakiś czas temu, ale nie spodziewałam się, że będę miała okazję go zaproponować. Myślę, że daje pole do różnorodnej interpretacji i niczego nie narzuca.

Temat: "Nie na swoim miejscu"
trzynastka   In love with the ordinary
15 lipca 2012 22:16
[center]
TEMAT 7: Nie na swoim miejscu
CZAS DO : 30.07 godzina 20😲0.

[/center]

posprzątałam w pierwszym poście 😉
jestemzlasu, gratulacje, też głosowałam na Twoje foto
ciekawy temat... muszę się zastanowić nad nim...
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lipca 2012 12:14
jestemzlasu, gratuluję, bardzo trafione w temat  😁

moja była 7, pierwsze lepsze z brzegu, byle zrobione w trakcie trwania zabawy. z tej sesji miałam lepsze zdjęcia, ale też nie do końca w temacie, niestety publikowane już.
Ale czadowy kolejny temat. Muszę poważnie nad nim pomyśleć. 😅
moje zajęło drugie miejsce (4 fota)
dzięki wszystkim za głosy!!!

jestemzlasu- gratulacje! 🙂
Temat mi sie strasznie podoba i mam milion pomysłów w głowie  😜
Dawno nie brałam udziału, tworzymy jeszcze listy?
1.Alabamka
1.Alabamka
2. Thymos

super, bo właśnie wczoraj zrobiłam zdjęcie, które mi bardzo do tego tematu pasuje🙂
Mazia   wolność przede wszystkim
17 lipca 2012 12:48
1.Alabamka
2. Thymos
3. Mazia

a co mi tam ;-)
1.Alabamka
2. Thymos
3. Mazia
4. Time
1.Alabamka
2. Thymos
3. Mazia
4. Time
5. Breva

jestemzlasu, gratuluję wygranej!!!🙂 też głosowałam na Twoje zdjęcie - idealnie trafiony temat🙂

temat ciekawy... nei mam jeszcze pomysłu... ale wreszcie mam czas i zapał więc się zapisuję😀
ehhh Kopyciak wiesz dobrze, że nie był brudny tylko spocony po 1,5 godzinnym treningu  😁


jak nie do tematu, jak do tematu!! Mi się podoba!! Super trafione foto
m.indira   508... kucyków
18 lipca 2012 21:11
mógłby ktoś ankietę usunąć?
1.Alabamka
2. Thymos
3. Mazia
4. Time
5. Breva
6. wawrek

Mam prośbę do dziewczyn, które obsługują konkurs. Jeśli ktoś tytułuje zdjęcie to wstawiajcie ten tytuł przy zdjęciu, ok?
Wybacz. Musiałam nie zauważyć. Szybko tylko zgrywałam na kompa i wstawiałam, nie wczytywałam się w maile. Jak coś jest nie tak po wstawieniu fotek to zgłaszać błędy i tyle  😉
cieciorka   kocioł bałkański
19 lipca 2012 11:52
Śledzę zabawę jak na razie jedynie z pozycji kibica i wydaje mi się, że niezłym pomysłem byłoby wprowadzenie zasady nieoceniania zdjęć tutaj. Oddawanie głosów to jedno, a jeśli ktoś życzy sobie krytycznej oceny swojej twórczości, zawsze może się udać do wątku o twórczości fotograficznej.

Jak wobec tego wybrać zwycięzcę bez oceniania? Na chybił trafił? 😉
Czy oceny typu "wow, 7 jest przepiękna" też są niewłaściwe?

Przegapiłam poprzednią edycję, najbardziej podoba mi się 3 i 4 choć w pierwszym nie widzę nawiązania do jeździectwa 🙂
nie widzę nawiązania do jeździectwa 🙂


Jak się przyjrzeć bliżej, to kulawa jest w bryczesach
w pierwszym nie widzę nawiązania do jeździectwa 🙂
A przeczytałaś dobrze temat konkursu? Jest tam wzmianka, że chodzi o jeździectwo?
wawrek a która fotka w zakończonej edycji była Twoja?  👀
Pierwsza, ale była jeszcze opatrzona tytułem - fraszką 😉
Fajna, też się kiedyś zastanawiałam, czy można dodawać tytuł do zdjęcia, czasami było by łatwiej interpretować fotkę.
wawrek, a mógłbyś się podzielić z nami tą fraszką?
cieciorka   kocioł bałkański
19 lipca 2012 20:33
wawrek, końska pasja jest, tego też nie dopatrzyłam, ale nie zwróciłam uwagi na bryczesy. Niemniej zdjęcie bardzo ciekawe.
Elbus, wybacz, ale już nie pamiętam...

cieciorka - przecież mam u Ciebie ignora. Mów kto Ci donosi co piszę to zbanuję 😀iabeł: Przepraszam za OT
cieciorka   kocioł bałkański
19 lipca 2012 21:59
Masz. A ja mam w razie potrzeby guzik "pokaż wiadomość".
"Końska pasja od zadu.
Zdjęcie dla przykładu"
do Wawrkowego zdjęcia  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się