Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

Śledzę zabawę jak na razie jedynie z pozycji kibica i wydaje mi się, że niezłym pomysłem byłoby wprowadzenie zasady nieoceniania zdjęć tutaj. Oddawanie głosów to jedno, a jeśli ktoś życzy sobie krytycznej oceny swojej twórczości, zawsze może się udać do wątku o twórczości fotograficznej.
nine, ja też jestem za wakacyjną przerwą. Temat jak dla mnie super, ale mimo wszystko nie zapisałam się, bo nie byłam pewna czy zdążę tą fotkę zrobić, a w bambuko nie mam zamiaru Was robić.  🙂
Lena, dobrze prawisz 😉.
Lena - tylko tutaj nikt nie prosił o ocenę swoje zdjęcia, tylko osoby, które nie biorą udziału w zabawie przychodzą i krytykują, przez co sporo osób przestało się bawić. Miało to być na luzie i na początku było.

m.indira - zgadzam się w 100%

facella - również się zgadzam
Ocenianie zdjęć w tej zabawie wyrządziło więcej szkody niż pożytku. To jest, jeszcze raz podkreślę, zabawa, oceniamy poprzez głosowanie, a nie słowa krytyki. Jak się komuś nie podoba, to nie głosuje na dane zdjęcie, i już. Zniechęca to także do głosowania i ustawia wyniki, bo komuś się jakieś zdjęcie podoba, ale po przeczytaniu krytyki przechodzi mu ochota na oddanie głosu na to zdjęcie.
Nie wiem też skąd się wziął ten samozwańczy komitet oceniająco-krytykujący i dlaczego narzuca innym swoje zdanie.
to co w końcu robimy?  👀
Szkoda że tak się wątek rozwija (nie tak jak powinien) bo bardzo go lubiłam i choć sama udziału nie biorę to z niecierpliwością czekałam na kolejne fotki.
I też uważam że krytyka nie jest tu potrzeba, bo to nie wątek o ocenianiu tylko zabawa. Ja np nie znam się na fotkach, oceniałam zawsze tak jak podpowiadało mi serce 😉 Wygrywało u mnie to zdjęcie które najbardziej pasowało mi do tematu.

Cieszę się, że to wszystko piszecie, bo mnie to malkontenctwo, że zdjęcia takie, siakie i owakie, w szczególe i ogóle (chociaż moje zdjęcie nie było poddane krytyce, więc personalnie tego nie odbierałam) no i ta cała dyskusja na ten temat w jaką się swego czasu, dość nieopatrznie, wdałam, zniechęciło do udziału w zabawie :-/ chociaż watek wciąż śledzę i zdjęcia podziwiam.
Mam propozycję: niech osoby bawiące się w tej edycji ustalą ostateczny, nieprzekraczalny termin nadsyłania zdjęć oraz dodajmy do regulaminu punkt o nieocenianiu zdjęć w tym wątku ( poza gratulacjami dla autorów na przykład ). Szkoda by było, gdyby zabawa "umarła śmiercią naturalną". W końcu w wakacje wiele osób ma akurat czas na szukanie okazji do ustrzelenia jakiejś fajnej foty 🙂
Szczerzę mówiąc liczę na to, że się w końcu na jakąś edycję "załapię", więc bawmy się dalej 😉
Ja bardzo lubię ten wątek, choć moje fotki są baaardzo amatorskie, a teraz się nie zgłosiłam, bo mi modela na koniu brakuje  😵  Komu zdjęcie w  pocie i krwi, koooomu?  👀
oto jestem  😁
Dobra, to biorę wiadro krwi i wiadro potu  🤣 i robimy foto  💃
umażcie jeźdźca i konia w ketchupie 😀 i foto gotowe 😀 hahaha

Ja byłam i niestety nic takiego nie ustrzeliłam.
m.indira   508... kucyków
09 lipca 2012 22:22
zróbmy tak, temat zostaje na całe wakacje, na pewno coś ustrzelicie, sezon zawodów w pełni, a i stajniach różne sytuacje bywają, a więc termin niech będzie do 31.08 do 20.00
nie bedzie wymówki że za krótki że pogoda że bąki 😉 , co zresztą jest prawdą, lecz nie wierzę że przez te dwa prawie miechy nie będzoie choć jednego odpowiedniego momentu....
co Wy na to kobity?
dodam tylko że do biorących udział w zabawie można dołączyć oczywiście tuż przed przesłaniem fot

swoją drogą Cierp1enie pomysł całkiem całkiem 😉
m.indira, a ja absolutnie nie jestem za!! Sama chętnie brałam udział w zabawie, ale najpierw sesja, a teraz po prostu mi nie odpowiada temat, ponieważ nie za bardzo mam komu zrobić zdjęcie. Poza tym, szczerze, mam dośc robienia/oglądania tylko końskich zdjęć! I dopóki tematy były inne, dośc ogólne i nie wymagały dorwania konia i ludzia przy tym koniu, to miałam zapał, a teraz po prostu nie mam jak zrobić zdjęcia i szczerze - nie chce mi się polować na taką scenkę. Dlatego osobiście liczyłam na to, że termin w końcu upłynie, zrobimy glosowanie chociaż dla 5 zdjęć i temat się w końcu zmieni, dzięki czemu będę mogła wziąć udział w zabawie! tak więc jak widać przeciąganie tego tematu na najbliższe 2 miesiące bardzo mnie nie urządza:P
Mi też się wydaje że to nie jest dobry pomysł aby tak długo ten konkretny temat przeciągać. Mam wrażenie że ten temat jest dość trudny niestety.I może dlatego jest małe zainteresowanie.
Ja bym zmieniła temat poprostu....na bardziej lajtowy, wakacyjny.
No ale ja nie biorę udziału w zabawie (przynajmniej jeszcze) więc nie wiem czy mogę się wypowiadać.
In.   tęczowy kucyk <3
10 lipca 2012 08:09
No ja konia ani momentu nie dorwę do końca wakacji. Ostatni raz konia na żywo widziałam chyba półtora roku temu.
W końcu jestem na wakacjach, liczyłam, że jak wyjadę to już nowy temat będzie, bo w końcu mam czas i możliwości, to nie, bo temat się ciągnie jak flaki z olejem. Jest za trudny na taką zabawę i tyle. Chciałam wziąć udział chociaż w dwóch edycjach, a tak w sierpniu wracam do domu i znowu nie będę mogła brać udziału.
zgadzam się. nie ma co odkładać tego tematu, bo sądze że chętnych nie przybędzie już zbyt wielu.
Temat sam w sobie trudny do zinterpretowania, bo jest dość dziwnie ułożony.
"Krew, pot, łzy i szczęście, czyli nasza końska pasja" - krew, pot i łzy to raczej uważane za negatywne, za tym szczęście i pasja. Nie dla każdego pasja=krew, pot i łzy. Chociaż najbardziej to mnie ta krew tam razi. Krew konia? W sensie trzeba go bić aż do krwi? okładać ostrogami aż do krwi?  😉 czy może nas ma krew zalewać?  😎 mnie czasem krew zalewa na treningu, więc chyba dam na konkurs autoportret  😁

Wracając do samej zabawy.
Proponuje żeby do wieczora czy tam do jutra nadesłały te osoby które coś mają. Wstawimy, odbębnimy i następny temat zwycięzca poda łatwy, lekki i przyjemny. Zapisało się 7 osób, ja też mam jakąś pierdołke, więc myśle że te min.4 się uzbierają.
Kto jest za?  👀
Kopyciak jeszcze obleje konia keczupem i też będzie miała fote  😁
Też jestem za tym ,żeby nie przeciągać, może zdąże do jutra coś stworzyć w baaaardzo dowlnej interpretacji tematu  😁
m.indira   508... kucyków
10 lipca 2012 11:33
Ok.
a więc do jutra do 20 termin nadsyłania prac
najbardziej to mnie ta krew tam razi. Krew konia? W sensie trzeba go bić aż do krwi? okładać ostrogami aż do krwi?  😉 czy może nas ma krew zalewać?  😎 mnie czasem krew zalewa na treningu, więc chyba dam na konkurs autoportret  😁


Chyba nikt nie przeczytał dobrze tematu. Utożsamiacie końską pasję z jeździectwem i w ten sposób sami mocno zawężacie sobie ramy. Temat jest moim zdaniem bardzo ogólny i można zaszaleć.
kujka   new better life mode: on
10 lipca 2012 15:19
wawrek, otoz to. przeciez nie chodzi o to, zeby ogladac spoconego placzacego jezdzca na spoconym krwawiacym koniu 😉
przeciez nie chodzi o to, zeby ogladac spoconego placzacego jezdzca na spoconym krwawiacym koniu 😉

nie?  😁

no ale druga strona medalu jest taka, że właśnie później pojawia się wielka fala krytyki, bo ktoś tam nie zrozumiał co autor miał na myśli. ja to nie mam problemu, bo moja wyobraźnia mocno ograniczona. w zasadzie... prawie jej brak  😂
UP UP

do 20.00 nadsyłamy fotki. kto ma niech śle jak najszybciej  😉
trzynastka   In love with the ordinary
11 lipca 2012 13:51
Czy ktoś mi moze podsumować co postanowiłyście? 🙂

To jest ostatnia zabawa a później jest przerwa wakacyjna? Czy jednak bawimy się dalej?
Czy może nowym tematem do września będą "moje wakacje" ? 🙂

Bo chciałabym posprzątać w pierwszym poście ale nie mam pojęcia co tam napisać...
dzisiaj wstawiamy ten temat aktualny, a co dalej to nie wiem. ja bym proponowała czasowo jakieś 3 tyg na realizacje ale aktualnie takie łatwe i przyjemne np. wakacyjne, letnie tematy.

Też jestem za jakimś wakacyjnym tematem, bo mam ograniczone możliwości i nie mogłam przez to brać udziału w tej edycji.  🙁
Oj nie róbcie siary. Pamiętajcie, że zwycięzca wymyśla kolejny temat i mam nadzieję, że będzie ciekawy i motywujący do myślenia.
m.indira   508... kucyków
11 lipca 2012 14:20
dobra wysłałam coś... i mam nadzieje na tyły...
Wawrek a czy Ty już wysłałeś?  😀
trzynastka   In love with the ordinary
11 lipca 2012 14:32
Czyli... bawimy się dalej?
Bawimy normalnie i tyle zostało postanowione? 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się