Konie czystej krwi arabskiej

jak kary to do nas wraca Shamaal, może do wiosny nie zmieni domu 😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 lipca 2012 20:20
ja mam konia po Cyprysie, a Ekiera ostatnio miałam przyjemność oglądać osobiście. Koń całkowicie innej budowy niż mój Callisto - potężny o grubej kości taki fest jak na araba.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
16 lipca 2012 20:23
zduśka co masz po Cyprysie?  P.s. Ekier- jaki jest chłop z charakteru?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 lipca 2012 20:32
to małopolak w sumie jjuż sama nie wiem  😉
link do rodowodu http://www.bazakoni.pl/horse_91924.html

Ekier bardzo miły w obejściu, grzeczny, bez narowów. Wlazłam do jego boksu, wygłaskałam a On grzecznie oddawał się pieszczotom. Właścicielka mówiła, że jest jak anioł  😀 i na takiego wyglądał  😉 muszę koniecznie podjechać jeszcze raz aby zobaczyć jak chodzi pod siodłem ale z tego co widziałam na stronie http://www.damadana.com/index2.php?lang=pl&option=2&suboption=2 to na jego ojcu zdobyła liczne tytuły  😀 , może i syn odziedziczył talen.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
16 lipca 2012 20:36
ze zdjęcia na bk Ekier nie zabłysnął, ale jak go oglądam to zaczynam się zakochiwać-->

http://ekier.blog.pl/mistrzostwa-polski-koni-czystej-krwi-arabskiej-western-i-rodeo,14916012,n




a znasz San-Miego z charakteru? Czy tylko wiesz, że jest?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
16 lipca 2012 20:37
Wojenka genialnego masz konia  😜. Jaki masz rozmiar kantara?


Jest genialny, ale to ja muszę być jego mózgiem  😁
Kantar mamy cob, jak dorośnie, powienien być dobry. ALe te Eskadrony nie leżą dobrze na arabie.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 lipca 2012 20:48
derby o charakterze się nie wypowiem. Widziałam go kilka razy na żywo jak byłam w odwiedzinach w stajni. Zapytaj kawusię Ona może co nieco o nim powiedzieć. A jak nie Ona to ja się dopytam u odpowiedniego źródła  🤣
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
16 lipca 2012 20:51
Zduśka będę wdzięczna.  Jak Kawusia tu zajrzy to się może wypowie;-)
p.s.czemu wszystkie arabskie piękności są taki kawał ode mnie;(
dla hodowli to nie problem, ale żeby je pooglądać trzeba się rzeczywiście najeździć

właśnie doczytałem, że 160km w Zakrzowie wygrał półbrat naszej Barby
Czesio fajne zdjęcia 🙂
Na mojego Eskadronowy cob też przy duży, ale za to P2 pasuje.
Dorzucam najnowsze fotki Waganciorra.
Zduśka ja się wybieram do chrcynna, przecież ode mnie to rzut beretem 😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 lipca 2012 07:32
Zduśka ja się wybieram do chrcynna, przecież ode mnie to rzut beretem 😀

oo super ! 😀

ps. Ty to chyba spać nie możesz  😂

kociarnia ale fajnie skacze ! gratuluję ! a jak poszło ?
zduśka dziękuję  :kwiatek: to zdecydowanie nie był dzień Waganta😉 więc nie poszło tak jak bym chciała i tak jakby mógł to pojechać. Mielismy eliminacje w połowie Lki, szereg był napawdę trudny. Ogólnie na plus- to był nasz pierwszy start w L 😉 konia poklepałam i pochwaliłam, jest na czym budować. Wrzucam komiczną fotkę tak dla porównania jaka jest dysproporcja między Wagantem, a standardowym koniem skaczącym parkurki 😉 i coś jeszcze ze skoków wyszukane w necie.
[b]Zduśka[/] ja się wybieram do chrcynna, przecież ode mnie to rzut beretem 😀

he he ja w te okolice jade na wakacje :kwiatek: ale w innym chyba 15.08 lub 16.08 jak wszystko pojdzie dobrze,do chrcynna chce zajrzec bo pracuje u nich znajomy mej kumpeli do której jadę  😍
oczywiscie  posiada na stajni fajnego arabka ..Eremos...w tamtym roku juz miałąm okazje pojezdzic na nim i liczę ze w te wakacje także się uda 😅
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 lipca 2012 13:28
kociarnia no faktycznie niezłe porównanie  😀 fajnie wyglądacie ! następnym razem pójdzie lepiej ! ja i tak Was podziwiam  😅
Alicja to spróbuj być wcześniej  😎 będzie wesoło
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
17 lipca 2012 16:42
Zduśka, my też jedziemy do Chrcynna, może się razem zabierzemy 🙂?
Dzieczyny, jedziecie tam na dzien otwarty czy kiedyś po prostu same w odwiedizny?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
17 lipca 2012 18:05
kawusia chętnie !!!!  🏇
Alice na dzień otwarty  😀
Alicja jak można spytać gdzie jedziesz na wakacje? Te okolice bardzo dobrze znam i stąd pytanie - czysta ciekawość 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 lipca 2012 07:21
A ja od wczoraj mam wałacha  😎 😎 😎
oj a dlaczego? Witaj w klubie🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
18 lipca 2012 08:41
ooo !!! Wojenka a czemu to tak ? nic nie pisałaś .. a czy młodemu szepnęłaś choć słówko o swych zamiarach ??  😁
widzę, że kącik wałachów nam się powiększył  🤣
Wojenka pisała na poprzedniej stronie 😉
ale powodu nie podała - proszę się tu spowiadać! Bo to zawsze ja byłam tą pro-wałachową
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
18 lipca 2012 11:43
Stawiam na to, że żaden z dwóch ogierów Wojenki nie został pozbawiony cohones - wałach to pewnie jakiś nowy nabytek, tudzież coś do zajazdki 😀
Daihla pudło. Wojenka pisała o tym w KR 😉
Wojenka gratuluję ukończenia CEI* 85 km
Kawusia mała rośnie jak na drożdżach
Ja natomiast muszę pochwalić mojego Gawora, na którym Hanka Paczyńska-Tracz pewnie, gdyż z prawie 22 minutową przewagą wygrała konkurs CEN-N 85 km w Zakrzowie http://www.endurance.pl/images/zawody/2012/zakrzow2/POL_2012_C3.pdf
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 lipca 2012 19:17
Kastracja Młodego była planowana, co prawda później, ale postanowiliśmy z trenerem, że zrobimy to teraz. Może poprawi przez to bieganie, bo jak narazie zagadką dla nas jest dlaczego na treningach dobrze się spisuje, a na wyścigach nie. Co prawda nie spalał się, ani nie denerowował, w obsłudze i do jazdy jak aniołek, ale zdecydowaliśmy, że spróbujemy.
Trochę mi dziwnie z tą świadomością  🤣

Dzięki Marek, spotykaliśmy się z Gaworem na trasie  😉
Wojenka nieeee!!! A jak się nie zmieni nic w startach to będziesz żałować. Jak w obejściu nie robi scen to chromolić wyścigi. Rajdy, skoki - masz dużo możliwości sprawdzenia go w sporcie. Pobiega sezon dwa a potem co??? Jak się sprawdzi w rajdach to ogier użytkowy (jak ojciec) może mieć większe branie. Zachowaj mu męskość.
Dobra🙁(( Jak rozumiem już po ptokach....
kociarnia - zróbcie sobie podmurówkę z dziurą (jednokolorowa decha z dziurą). Ostatnio często u nas to się pojawia i czyni cuda z końmi 🙂😉)
[quote author=zduśka link=topic=752.msg1464011#msg1464011 date=1342544741]

Alice na dzień otwarty  😀
[/quote]

hm, może mi też uda się wpaść🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 lipca 2012 21:10
Czesio, tak, tak  🙂. W rajdach wałki łatwiejsze. Ogiery często są leniwe, nie chcą chodzic po froncie, oglądają się na konie...
Jeden mi wystarczy  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się