SIODŁA

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 czerwca 2012 21:03
Czy ktoś z Was jeździł w Jacson Legano 👀
Jak sie w nim jeździ, skacze? mocno tezymające? pomaga w skoku?
Moze ktoś ma porownanie z Prestige Elastic Profesional 👀



ponawiam pytanie bo to dość ważne 🙇
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
25 czerwca 2012 14:05
z racji, że ostatnio spisywałam umowę przedwstępną sprzedaży na siodło wraz z przymiarką za kaucją, myślę, że taki wzór może się voltowiczom przydać

nie jestem prawnikiem ale tak na oko z doświadczenia życiowego jest ok 😉
Ja od niedawna mam skokówke Stubben Edelweiss de luxe z Biomexem  💘
Ktos z was ma lub miał? Jak wam sie jezdzi ?  🙂
Ja jestem naprawde bardzo zadowolona !
Czy ktoś z was miał okazję jeździć w siodle Prestige Roma VSD? Jeśli tak to jakie macie odczucia.
Nie wiem gdzie zapytac. Czy jest jakikolwiek sklep, który przyjąłby mi bezterlicówkę w rozliczeniu przy zakupie innego siodła? P. Kostrzewa zajmuje się raczej samymi terlicowymi.
Jasnowata, Mnie się wydaje, że możesz mieć problem. Ale może spróbujesz podbić do ludzi sprzedających siodła na allegro? Nie pamiętam dokładnie nicków, ale na pewno był ktoś taki jak "patryk(ileśtam)", "logos-siodła" albo tylko "logos", "galopados" bądź "galopagos". Powinni mieć wystawione jakieś siodła w swoich aukcjach, więc się zorientujesz 🙂
To mnie pocieszyłaś 😉 Dzięki, poszukam. :kwiatek:
Ehhh, skończyła się moda na bezterlicówki... a jeszcze pół roku temu nie można było znaleźc nawet jednego używanego Acavallo :/
spróbuj w allesiodła
Ale chyba allesiodla dziala tak jak allegro?
to sklep jak każdy inny- zadzwoń zapytaj, wystawiają się również na allegre
witam
mam pytanie.
Kupiłam siodło już jakieś 3-4 lata temu z Prestige'a. Dostałam je bez papierów. Upomniałam się o nie. Pani która siodło mi sprzedała zapewniła że dośle papiery, jednak nic do mnie nie dotarło, a kontaktu z nią nie było już żadnego. Nie korzysta już z konta na allegro. Czy jeśli zgłosiłabym numery siodła i okazałoby się że jest kradzione to co wtedy się dzieje? zostaje bez siodła? i bez kasy? kto ponosi odpowiedzialność? Bardzo prosiłabym o pomoc.
Jak wygląda w Polsce serwis siodeł euroriding? Rozmawiałam z Panem z pasi-konika i powiedział, że siodła trzeba wysyłać do Niemiec np. jeśli chce się je poszerzyć. Czy nikt w Polsce tego nie zrobi? Jak/czy w ogóle jest możliwe poszerzanie tych siodeł skoro są na drewnianej terlicy? Czy ze względu na drewnianą terlice te siodla są dużo cięższe od siodeł na terlicach z  tworzyw sztucznych?
witam
mam pytanie.
Kupiłam siodło już jakieś 3-4 lata temu z Prestige'a. Dostałam je bez papierów. Upomniałam się o nie. Pani która siodło mi sprzedała zapewniła że dośle papiery, jednak nic do mnie nie dotarło, a kontaktu z nią nie było już żadnego. Nie korzysta już z konta na allegro. Czy jeśli zgłosiłabym numery siodła i okazałoby się że jest kradzione to co wtedy się dzieje? zostaje bez siodła? i bez kasy? kto ponosi odpowiedzialność? Bardzo prosiłabym o pomoc.


to trochę jak z kradzionym samochodem. Jesli kupiłas w dobrej wierze (czyt nie wiedziałas ,że kradzione) to konsekwencja - tylko utrata mienia, jesli zas udowodnią zła wole (czyt wiedziałas, mogłas domnimać) ,że kradzione konsekwencje są duuuuzo gorsze.
Dziewanna - ja poszerzalam u Pana Andersza🙂 fakt ze moje to uzywka, ale beproblemowo poszerzyl mi o poltora rozmiara, ale jak masz na gwarancji to niestety trzeba u producenta.
Na razie euroridinga nie mam, na razie to nie mam żadnego siodła bo poprzednie udało mi się sprzedać szybciej niż przypuszczałam i teraz rozglądam się za nowym (tz. raczej nowym używanym) i chciałam się zorientować. To dobra wiadomość, że da się je poszerzyć.
mam pytanko czy firma daw mag robi siodła indywidualnie, pod konia konkretnego? jak było to przepraszam  🙇
ja znalazlam tylko takie info.

Wyroby zawarte w tym katalogu są przedstawieniem naszej oferty i prawie każdy z przedstawionych wyrobów może być dopasowany do indywidualnych potrzeb i wykonany w jednym z czterech podstawowych kolorów skóry: czarny, ciemny brąz, rudy, jasny brąz. Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta zadowoli gusta naszych obecnych jak i przyszłych klientów.
Moze po prostu zadzwoń?  🙂
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
01 lipca 2012 18:18
Napiszę, tu, ale jak jest do tego inne miejsce, to proszę powiedzcie gdzie..

Sprzedaję właśnie siodło i mam je wysłać do przymiarki z Warszawy do Szczecina. Jak zabezpieczyć tą transakcję? Spisać umowę, czy wziąć kaucję za całe siodło?
scarlett ja brałam kaucję w wysokości pełnej wartości siodła plus oczywiście wysyłka na koszt testującego. Widziałam gdzieś umowę - chyba nawet w tym wątku? Przejrzyj kilka stron wcześniej.  😉
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
04 lipca 2012 21:13
Euphorycznie Dziękuję  :kwiatek:
W wątku o dopasowanie siodeł nikt mi nie odpisał, to pomyślałam, że może tu ktoś mi doradzi w pewnej sprawie.
Jako zupełny laik w tym temacie mam pytanie - Chcę kupić siodło, ale obawiam się, że będzie za szerokie. Gdyby tak się stało czy jest możliwość, aby ktoś mi to siodło zwężył? Dodam, że siodło nie jest znanej marki, jak Prestige czy Daw-mag (nie wiem czy to w ogóle ma znaczenie, ale wolę napisać 😉 )
Jakie siodło, na jakiego konia, do jakiej jazdy? Skąd obawy, że będzie za szerokie?
daram, zwężyć się da, ale chyba nie każde, zależy z czego jest terlica zrobiona. Ewentualnie można trochę dopchać podszki, ale to przy niewielkiej korekcie. Takiej drewnianej terlicy chyba się nie da zwężyć, a te "byle jakie" siodła potrafią mieć terlicę drewnianą.
A najlepiej to weź siodło do przymiarki, a potem zdecyduj o jego kupnie.
repka a kto wykonuje taką usługę?
Siodło jest, z tego co wiem, dobrej firmy, tyle że francuskie.
Chciałam wziąć siodło do przymiarki, ale chyba nie ma takiej możliwości.
Chyba się skończy na tym, że przejadę się z koniem te 100 km żeby zmierzyć siodło 😉
daram, siodlarz czyli np. Bogdan, ale nie każde siodło da się zwężać czy poszerzyć tyle ile by się chciało, to zależy od budowy siodła "w środku"
borkowa.   silesian team
21 lipca 2012 16:22
ma ktoś siodło syntetyczne daslo rimini pro light? jakie odczucia?  😉
Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.
We wszystkich wątkach siodłowych Daslo było wielokrotnie omawiane.
Spotkał się ktoś z siodłem wszechstronnym Perugia API?
Przeszukałam forum i nigdzie nie znalazłam nic na jego temat :/
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
31 lipca 2012 17:18
SIODŁO DIANA SKOKOWE http://allegro.pl/przepiekne-siodlo-skorzane-skokowe-diana-17-5c-i2530512593.html

co o nim myślicie? Puśliska są bardzo dobrej jakości, jak myślicie czy siodła też? bardzo fajnie wygląda
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się