Odwołanie Wawrka

Dzionka, dziwi Cię to?
ElaPe, żartuję sobie - zgodnie z regulaminem słusznie dostałam po uszach 🙂 Ale faktycznie się uaktywnił, do jakiego wątku nie wejdę to wawrek nagle.

kujka   new better life mode: on
10 sierpnia 2012 20:08
Dworcika, mnie dziwi, bo nie moge sie pozbyc wrazenia, ze gdyby 2 tygodnie temu Dzionka by wstawila to nieprzepisowe zdjecie, ostrzezenie dostalaby od Katiji.

abstrahujac od kasowania/niekasowania postow - jako zwykly uzytkownik od dluzszego czasu widze ze praktycznie cala robote odwala tylko 1 moderator. a tak nie powinno byc.
Dzionka, dziwi Cię to?
fakt...taka nadzwyczajna aktywność wawrka na forum, w kontekście tego wątku, nie powinna budzić najmniejszego zdziwienia 😁
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
11 sierpnia 2012 09:16
Ale faktycznie się uaktywnił, do jakiego wątku nie wejdę to wawrek nagle
...przyznam że z lekką grozą otworzyłam dziś lodówkę 😉 😁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 sierpnia 2012 09:19
duunia, oplułam monitor  😂 😂  🚫
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 sierpnia 2012 09:35
treść lodówki wywalona w kosmos
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 sierpnia 2012 09:41
Ze światłem włącznie? Czy chociaż światło pozostało?  😁
treść lodówki wywalona w kosmos

😂
Strasznie śmieszne.
😂
Może treść lodówki Duuni sama sobie zasłużyła ?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 sierpnia 2012 07:17
zasłużyła. Zawierała wyjątkowo nieetyczne treści  😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
12 sierpnia 2012 08:38
no właśnie nie było wawrka w tej lodówce 🙄 przecież jest tu, no ale obawiałam sie 😁
jak to jest z zamknięciem tej ankiety?
trzynastka   In love with the ordinary
12 sierpnia 2012 10:08
Czekamy aż "nie" przeważy "tak" 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 sierpnia 2012 10:14
Ewentualnie "wali mnie to" wyjdzie na prowadzenie 🙄
prosiłem Katiję o zamknięcie ankiety w piatek i tego dnia otrzymałem wiadomość, że ankieta została zamknięta więc czegoś tu nie rozumiem
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 sierpnia 2012 16:13
o ile Katija ją zamknęła, to pewnie niewidzialna ręka ją otworzyła na nowo
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 sierpnia 2012 16:52
Teoria spiskowa...  😵
nie wiem, czy cos technicznie nie pomerdalam. bylam pewna, ze zamknelam. nie wiem czy to moj blad,czy nie. teraz powinno byc dobrze.
jak w prawdziwym życiu, jak w polityce...bohater dzielnie schował głowę w piasek i wszystko się po kościach rozeszło 😤
jak w prawdziwym życiu, jak w polityce...bohater dzielnie schował głowę w piasek i wszystko się po kościach rozeszło 😤

Młyny powoli mielą.... Ale nieustannie i dokładnie.
Wracam do tematu. Moderator powinien być obecny na forum. Zgodził się pełnić tę funkcję i trudno.
Wawrka nie ma i nie ma. Wnioskuję o zmianę.
A to wawrek jeszcze jest modem? Była pewna, że już od dawna nie.
No chyba jest. Chociaż, sądząc po czynach, to nie jest. 
opolanka   psychologiem przez przeszkody
22 maja 2013 12:01
Ale skoro go nie ma to może tyle modów nie jest potrzebnych?
ash   Sukces jest koloru blond....
22 maja 2013 12:36
opolanka, jest. Widać to ostatnio - wysyp nowych durnych wątków i OFF topów. Jak Katija tego nie zrobi to wisi i wisi. A Ona ma też życie prywatne  a nie tylko forum!
Logował się 20 maja, więc jest obecny na forum, może sprząta, ale po cichu? 😉 To chyba sprawa katiji, żeby zgłosić, że jest sama i sobie nie radzi.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
22 maja 2013 12:59
ash, wiem wiem, sama byłam modem 2 lata, więc pamiętam, że to nie jest lekki chleb.
Na forum robi się coraz większy bajzel, więc też jestem za odwołaniem wawrka ( :kwiatek🙂 i przyznanie guzików osobie, która będzie miała czas i na forum i na życie codzienne.
Myślę nawet, że przydałoby się 2 nowych modów.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 maja 2013 18:00
Pewnie, ostatni gwóźdź do trumny trzeba wbić forum biorąc se dodatkowych nadaktywnych czystościowo modów do jakiegoś "sprzątania".

Forum  ledwie zipie, ale nie trzeba dodatkowo na śmierc je wysprzątać 🤔

Ja jestem na NIE jeśli chodzi o odwołanie Wawrka
kujka   new better life mode: on
22 maja 2013 18:16
Od dawna ElaPe, wieszczy smierc forum przez nadmierna moderacje, a ono nadal jak zylo tak zyje. 🤣

Rowniez jestem za odwolaniem. Wawrek to moderator-widmo. A ja bym wolala drugiego moda, ktory faktycznie cos na forum robi, tak jak do tej pory staral sie nasz nolife katija (:hihi🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się