sklepy internetowe

NIE,NIE,NIE dla okser.pl. Co z tego, że mają duży wybór, co z tego, że ma się duże rabaty, jak za dostawą trzeba czekać 2 miesiące?! I to jeszcze samemu trzeba się kontaktować, żeby mieć informacje, dlaczego tak długo. Byłam wiernym klientem od X lat, ale już koniec, cierpliwość się skończyła...  👿

Za to bardzo duży plus dla http://passion-horse.pl/. Rewelacyjny kontakt, a jeżeli czegoś nie mają na stronie, to można śmiało pytać, czy mogą zamówić. No i blisko stajni  😁
zawsze na + animalia.pl, kraemer.de, horze.de nigdy nie miałam żadnych problemów ze zwrotem, kontaktem itp. , często są promocje  🤣
Kolejny MEGA PLUS dla www.horsefeed.pl (pasze epona)
Kolejny raz błyskawiczna realizacja zamówienia 🙂 Świetny kontakt, przemiła obsługa 🙂
Po prostu Super  :kwiatek:
OGROMNY + dla sklepu http://www.konie-cznie.pl, błyskawiczna wysyłka, świetny kontakt, miło sprawnie i konkretnie!
Polecam, zdecydowanie polecam.
spory - dla sklepu http://dobry-kon.pl/ - czekałam na rękawiczki ok 3 tygodni po czym przyszły w zupełnie innym kolorze niż zamawiane, przeprosiny wymuszone plus informacja,że mogę odesłać i dostanę zwrot zakupu i kosztów wysyłki. Aha i mini próbka ciastek dla konia za czas oczekiwania ( zamawiałam kilka rzeczy). Mam nadzieję, że to jednorazowa sytuacja bo swoje pierwsze zamówienie wspominam w tym sklepie jako najlepsze z możliwych.
Fajnie że jest info na stronie ze sklep zlikwidowany/zamknięty..bym sobie zaoszczędziła nie złą wycieczkę  👿

http://www.konikarnia.pl/content/8-o-nas
czy tylko mi Sklep Bergo nie odpisuje na maile?
mieliście takie problemy?
Okser.pl 🤬

Parysowa na pieniadze jeszcze poczekasz😀 kolezance zrobili zwrot na karte kredytowa i musi czekac 30 dni na rozparzenie reklamacji😀 Paranoja z tym sklepem😀

No i czekam... od 27 czerwca. 5 dni temu napisałam emaila z zapytaniem o zwrot pieniędzy i dostałam odpowiedź: "Przepraszam, ale byłam na urlopie, zwrot w ciągu 2 dni roboczych, czyli w tym tygodniu na pewno u Pani.".
czy tylko mi Sklep Bergo nie odpisuje na maile?
mieliście takie problemy?


Ja jestem na bieząco, udało mi się połaczyć dwa zamówienia, niestety kolejny raz mam sytuację,że nei wzystko będzie wysłane na raz, natomiast druga cześć wysyłki będzie realizowana na koszt sklepu.
Może tzreba zadzwonić?
Ja mam potwierdzenie przyjecia zamówienia, póżniej info po wpłacie jaki planowany czas realizacji i generalnie stały kontakt.
marta__sz, ja najpierw chciałam się zapytać czy na pewno mają te produkty bo są z wyprzedaży, dzwonić....  kosztuje mnie to trochę więcej bo nie jestem w PL
Rozumiem, no u mnie była też informacja, że czas realizacji 3 dni a niestety będe czekać dłużej.
A to co jest na stronie często rózni sie od tego co sklep ma na stanie
marta__sz, właśnie dlatego napisałam do nich maila, bo jeżeli nie mają na stanie to nie będę im głowy zawracała
Z Bergo jest przemiły i dobry kontakt przez gg. Podaję nr 888131
Wielki plus dla Konie-cznie.pl
Za bardzo dobry i szybki kontakt i przesyłkę! Zamówienie poszło w piątek wieczorem, w poniedziałek nadano przesyłkę za pobraniem, a dziś mam już paczkę w domu!
Wiecie może co dzieje się ze sklepem dobry-kon.pl ?
Zrobiłam zamówienie w czwartek poopludniu do dnia dzisiejszego zamówienie ma status nowe ;O
W poniedzialek pisalam maila a nikt nie odp. Robilam tam juz kilka zamówień i sklep zawsze ekspresowo odp i wysylal towar b. dobrej jakości, a teraz? :|
czy ktoś miał do czynienia ze sklepem gohorse ?

edit:  już znalazłam opinie  😀
mtl   I M Equestrian
15 sierpnia 2012 15:14
NIE,NIE,NIE dla okser.pl. Co z tego, że mają duży wybór, co z tego, że ma się duże rabaty, jak za dostawą trzeba czekać 2 miesiące?! I to


mnie po ponad miesiacu wyslali czesc zamowienia...  😵
Mi Bergo odpisał na maila.... chyba volta czyni cuda 😉
Mi także nie odpisywali na maile i dobiłam się dopiero przez gg.  😉
Powiem wam że sklep Becker Sport mnie zadziwia.

Dostałam zamówienie, nawet gratis cuksy za czekanie, super kontakt telefoniczny (pani do mnie 2 razy dzwoniła) Napisałam do nich maila, z pytaniem o możliwość wymiany jednej rzeczy i z dostępnością innej i zero odzewu. Na poprzednie moje maila również.  Dziwne, że sklep nie odpisuje na maila, a telefonicznie da się wszytko załatwić ;/
xxagaxx może chodzi o to co chcesz załatwić, a nie jak?
Miałam tak kiedyś z http://sklepkarina.pl/. Kontakt był w porządku, dostawałam odpowiedzi na maile max. w ciągu godziny, dopóki nie chciałam zwrócić jednej z zamówionych rzeczy. Niesmaczne.
Anderia   Całe życie gniade
20 sierpnia 2012 15:38
ekhem dziwne  😲 Ja nigdy nie miałam problemów z Kariną, nawet przy zwrocie. Ale też inna sprawa, że ja jestem spod Warszawy, więc do ich sklepu mogę się w każdej chwili przejechać i w sumie jak już coś stamtąd kupuję to z odbiorem osobistym, raczej nie przesyłką.
Fajnie że jest info na stronie ze sklep zlikwidowany/zamknięty..bym sobie zaoszczędziła nie złą wycieczkę  👿

http://www.konikarnia.pl/content/8-o-nas


właśnie, oni w ogóle działają jeszcze?
nie opisują na maile 🙁
Huuuuraaaaaaaaaaaaaa!!! 😅 😅 😅
Brawa dla okser.pl!!! Zamówienie 10 czerwca, a dziś dostałam wreszcie na konto zwrot kasy za część niezrealizowanego zamówienia!!! 😅
ja w okser.pl już nic nie kupię, zawiodłam się na nich strasznie 😕 bardzo dużo rzeczy zamówiłam, przez kilka lat .jakiś czas temu zamówiłam oficerki, które okazały się za małe niestety, więc je odesałam i na pieniądze czekałam ze 4 miesiące 😤 Nie odpowiadali na moje maile, cisza w eterze, wreszcie zaczęłam ich straszyć w którymś mailu i zadziałało odesłali kasę.
okser.pl

Zamówienie wysłałam we środę, w piątek pytanie za co zapłaciłam... Tak, zapomniałam zatwierdzić zamówienie.
Potwierdziłam, w piątek, a w poniedziałek paczka.
haruś, też u nich zamawiałam przez kilka lat... W tej chwili to jest to dla mnie najmniej wiarygodny sklep. Szkoda nerwów, żeby cokolwiek tam zamawiać...

Za to ogromy + dla mksklep.pl. Po raz kolejny, dostawa drugiego dnia po złożeniu zamówienia  😅
ja jestem fanką amigo-konie.pl, nigdy się na nich nie zawiodłam, przesyłka błyskawiczna  🤣
Ja zamówienie złożyłam 09.08.12r. w www.dobry-kon.pl ponieważ maja duży asortyment godny uwagi itp.
A przesyłkę miałam na drugi maks trzeci dzień, zauważyłam iż szukają pracownika, są wakacje czas urlopów więc ok, dałam tydzień czasu.
Po czym w piątek dzwonie bo nie odp na maila ani wiadomość na gg, Pan mówi, że w ciągu dwóch godzin oddzwoni i powie co się dzieję z paczką i że są bardzo zabiegani dlatego to opóźnienie, myślę sobie ok. Po pół godz telefon, że paczka pójdzie w poniedziałek nie ma jednej rzeczy więc poprosiłam o co innego.
Dziś ponownie dzwoni mówi znów o tej rzeczy co nie ma i ze wysyła mi paczkę ( dodał, że będzie w ciągu dwóch dni) wiec upomniałam się o piątkową rozmowę i go oświeciło. Był bardzo miły i grzeczny mimo wszystko zraziłam się towar był mi potrzebny na dwa tygodnie temu a nie teraz kiedy kończy mi się urlop i pogoda psuje!
Ja również oksera nie polecam, strasznie długo czeka się na wysyłkę. A nawet zdarza się czasami, że po 2 miesiącach czekania, oddzwaniają i mówią, że nie mają czegoś na stanie i trzeba czekać kolejny miesiąc na zwrot gotówki.

Strony z których coś zamawiałam, lub miałam z nimi dużą styczność :

gnl.pl - Sklep z największym wyborem, nie spotkałam się jeszcze z większym . A na przesyłkę nie trzeba czekać wyjątkowo długo.

arcus-konie.pl - przyjazna i łatwa w odczytaniu strona internetowa, nawet duży wybór, miła obsługa.

konik.com.pl - nieprzyjemna z wyglądu strona, niemiła obsługa, jedyny plus to wyskoki asortyment.

pasi-konik.pl - Super strona z wyglądu, miła obsługa, lecz czasami czeka się długo na wysyłkę.

sprzetjezdziecki.com - bogata oferta, szybka obsługa, ciekawe ankiety o doborze siodeł, cenione marki (prestige,eskadron), nie znajdziemy tam dużo tanich produktów.
Ja ze sklepów internetowych uwielbiam Amigo-konie.pl - zawsze wszystko było okej i asortyment mają fajny 🙂

Bardzo lubię też GNL i widzę, że wy też 🙂 Natomiast ja mam doświadczenia z nimi tylko jako ze sklepem stacjonarnym, bo mieszkam dosłownie 30m od nich 😀 Ogólnie miła obsługa i niezłe zaopatrzenie. Choć oczywiście w sklepie tylko 1/3 tego, co na stronie, ale do tej pory znalazłam wszystko czego potrzebowałam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się