sklepy internetowe

+ dla arcus-konie dobry kontakt i szybka wysyłka chociaż jak robią promocję zawyżając przy tym cenę poprzednią to mogli by ją odkleić z metki, szczególnie jak różnica jest prawie 100 zł
izydorex mi nie odpowiadali 😉 ale to było z pół roku temu
WIELKI + dla Konika! (kupowałam u nich przez Allegro) 🙂
Wpłata zrobiona w nocy, a rano już była wysyłka. Towar przyszedł następnego dnia kurierem i wszystko jest absolutne zgodne z opisem  😅
duży plus dla Bergo- nie było takiego koloru jaki zamówiłam, skontaktowano się ze mną po kilku dniach, wybrałam inny- tego samego dnia dostałam paczke. Również dostałam od nich gratisa- kantarek 😉 Wszystkim polecam  🙂
Duży plus dla Horsefeed/Epony za natychmiastową wysyłkę i rewelacyjnie zapakowany towar! :kwiatek:
Ja również po raz kolejny

Duży plus dla Horsefeed/Epony 
Błyskawiczna przesyłka, świetne zapakowanie paszy 🙂
Super 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
30 sierpnia 2012 20:32
Wielki - dla okser.pl Porażka u nich z realizacją zamówień. To na które czekam jest ostatnim jakie u nich złożyłam...
Hej , czy ktoś może kupował w tym sklepie ? http://sklep-zebra.pl/
Bo czekam na czaprak już 3 tydzień, a kontaktowałam się i przez maila i na stronie sklepu i nikt nie odpisuje. Status produktu mam cały czas "oczekiwanie na przelew" a wpłaciłam w ten sam dzień co złożyłam zamówienie... czy to przez to że niechcący pomyliłam 2 literki w nazwie ulicy ?


pytam jeszcze raz, bo może ktoś jednak może pomóc..
widze że Okser.pl ostatnio raczej traci klientów własnie przez marną realizację zamówień...
Czy ktos ostatnio kupował w horsehouse.pl ? Cos nie moge sie doprosic odpowiedzi na maila.. od złozenia zamowienia leci dopiero 13 dzien wiec jeszcze nie panikuje no ale jednak...
+ dla Arcus, super kontakt, a za lekkie opóźnienie dostałam koszulkę i gratis wysyłkę przy następnych zakupach  🙂
Evson, oni mają takie momenty, że nie odpisują. Potem jest super kontakt, potem znowu nie odpisują 😉
ale działają i są uczciwi. Zadzwoń jak się niepokoisz 😉
Ok dzieki Martuha  :kwiatek: troche mi spokojniej
Zawiodłam się na okser.pl
Na przesyłkę czekam już ponad miesiąc ;/  Ostatni raz zamówiłam coś w tym sklepie.
Kurde, ja rozumiem ze to dlugo, ale w sklepie o tak duzym wyborze to chybajasne ze nie wszystko jest na stanie? Zwlaszcza slyszac takie opinie mozna spytac o dostepnosc i nie ma problemu... W gnl gdzie wybor jest rownie duzy czeka sie niekiedy do miesiaca (fakt, tam jest to opisane przy produkcie) ale sklep tez musi produkt dostac od kogos przeciez.... Dziwi mnie ze kolejne osoby na to narzekaja, zamiast zamawiac swiadomie, z swiadomoscia oczekiwania, albo po prostu nie zamawiac.
+ dla equishop.pl nie mieli jednej rzeczy, od razu zadzwonili, zwrot pieniążków na drugi dzień
wielki + dla sprzetjezdziecki.com zawsze rewelacyjny kontakt. Chyba jeden z najlepszych sklepów 🙂
+ dla amigo za termin realizacji i super kontakt
Zorilla, ale czasem jest tak, że na stronie produkt jest dostępny, a potem się okazuje że trzeba czekać 2-3 tygodnie. I najlepsze jest to, że potem z tych dwóch tygodni robią się miesiące. Na przykład teraz czekam od miesiąca na DOSTĘPNE wędzidło i rękawice do czyszczenia 😎 Albo akcja z zeszłego roku: zamówiłam czaprak, miał być po dwóch tygodniach. Po ponad miesiącu wysłałam maila z pytaniem kiedy dostane czaprak. Dostałam odpowiedź, że takich czapraków już nie ma, ale mogę dostać inny, z tym że będę musiała poczekać aż go sprowadzą 😵 Zresztą z oksera staram się zamawiać tylko jak naprawdę potrzebuje i mam dużo czasu, głównie ze względu na duże rabaty.
Gorsze pod tym względem było tylko equiversum. Takie małe 9 miesięcy czekania na ogłowie 😁
Za to mogę pochwalić sprzetjezdziecki.com, w bardzo krótkim czasie sprowadzili dla mnie koszulę konkursową. I ogólnie bardzo dobry kontakt, szybkie wysyłki. Tak samo mksklep, pasi-konik, konik.com.pl, dobry-kon.
Zorilla dostałam maila że paczka dotrze do mnie 14.08 czyli ok 2 tygodni od zamówienia. 23/08 zadzwoniła tam moja koleżanka i powiedzieli, że rzeczy które mają wyślą a reszta będzie dosłana za jakiś czas na ich koszt ;/ Dziś jest 1.09 i nie dostałam żadnej przesyłki. Mogliby chociaż maila napisać i podać faktyczną datę realizacji zamówienia.
No dobra, to racja.
Ogromny , kolejny już PLUS dla Horse House  😀. Super kontakt , expresowa wysyłka. Normalnie uwielbiam ten sklep  😀.
Co się dzieje ze sklepem KOŃSKIE ZDROWIE??  🤔
Normalnie jestem wniebowzięta! Dzwoniłam, pisałam i napastowałam wszystkie możliwe sklepy jeździeckie o to by bryczesy USG jak najszybciej do mnie doszły. Sklep o to http://www.sprzetjezdziecki.com/usg-bryczesy-coleen-damskie-p-1994.html ten (i te akurat bryczesy) powiedział, że wyśle w czwartek, w piątek będą. Przyjeżdżam ze szkoły i taka miła niespodzianka. Ciągle miałam z nimi kontakt i na bieżąco informowali mnie gdzie przesyłka się znajduje. Teraz to będzie chyba mój stały sklep!!!
ten sklep jest głównym dystrybutorem na polskę produktów USG dlatego zawsze mają wszystkie te produkty. Również polecam
ten sklep jest głównym dystrybutorem na polskę produktów USG dlatego zawsze mają wszystkie te produkty. Również polecam

Wiem, z góry mi o tym poinformowali kiedy pytałam, dlaczego ich sklep proponuje najtańsze te bryczesy i tak szybko mogą mi je wysłać 🙂
czy ktoś kupował w http://www.atos.sklep.pl/
??
Tak.
sylwiaj
na forum jest wiele wypowiedzi na temat tego sklepu - od zachwytów po dokładnie przeciwne...
ja kupowałam czasami w tym sklepie, ale od kiedy dostałam nieprzyjemną korespondencję (miałam czelność napisać na innym forum, że wysłodki buraczane kupuję dużo taniej, niż oferuje Atos), mam mocno mieszane uczucia :-/
sam sklep jednak w miarę działa... chyba ;-)
+ dla konik.com.pl za mega szybka wysyłkę i miłą obsługę
+ dla GNL za największy w sieci wybór produktów i krótki czas oczekiwania na zamówienie
Szkoda że w GNL nie ma wszystkich dostępnych w sklepie stacjonarnym produktów dodanych jako "dostępne w magazynie".
Jest to jedyny sklep w którym tego samego dnia po złożeniu zamówienia dostałam informację o braku w hurtowni, w niektórych sklepach musiałam czekać na to dwa tygodnie !! a zdarzało się też tak że gdybym sama nie zapytała to pewnie jeszcze długo bym się nie dowiedziała że czegoś nie ma!

Ja się przejechałam na mniejszych i młodszych sklepach, rzadziej składają one zamówienia bo "musi się uzbierać" przez co na wysyłkę czeka się znacznie dłużnej.  🙁
Gaga napisz mi prozę PW gdzie udało CI sie dostać taniej wysłodki?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się