Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Jakby ktoś potrzebował nowy kask to tu jest w promocji http://www.sklep-skoczek.pl/lami-cell-kask-elite-duplikat-1.html 🙂
jest gdzieś jakaś promocja na środki pielęgnacyjne do grzywy i sierści?
W amigo zapowiadają promocje z okazji 25 urodzin, więc bądźcie czujne  😎
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 września 2012 19:17
PASI KONIK

W dniach 28 - 30 września 2012 zapraszamy na ATRAKCYJNE zakupy.
Na zakupione w tych dniach towary proponujemy aż 25% rabatu.
Promocja nie łączy się z innymi, nie obejmuje: siodeł, oficerek, pasz, suplementów oraz książek a także produktów zamówionych wcześniej.
Dotyczy obydwu sklepów stacjonarnych przy ul. Grenadierów 13 i Al. Wilanowskiej 364b.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-) to doskonała okazja na uzupełnienie braków w końskiej "kosmetyczce", apteczce, garderobie i konia i jeźdźca oraz przygotowanie się do nadchodzących chłodów jesienno-zimowych...

🏇 🏇 🏇
PASI KONIK

W dniach 28 - 30 września 2012 zapraszamy na ATRAKCYJNE zakupy.
Na zakupione w tych dniach towary proponujemy aż 25% rabatu.
Promocja nie łączy się z innymi, nie obejmuje: siodeł, oficerek, pasz, suplementów oraz książek a także produktów zamówionych wcześniej.
Dotyczy obydwu sklepów stacjonarnych przy ul. Grenadierów 13 i Al. Wilanowskiej 364b.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-) to doskonała okazja na uzupełnienie braków w końskiej "kosmetyczce", apteczce, garderobie i konia i jeźdźca oraz przygotowanie się do nadchodzących chłodów jesienno-zimowych...



Czy dotyczy to również produktów dostępnych na zamówienie?
przeczytaj jeszcze raz to co zacytowałaś
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 września 2012 21:54
W Eponie o polowe przecenione pasze hodowlane-bodajze po 40 zl worek 20 kg! Nie tylko dla zreboli i kobyl moga sie nadac rzecz jasna 🙂
Basznia dobra kobieto!  :kwiatek: Już oponka zamówiona  💃
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 września 2012 12:04
Kopyciak, polecam sie 🙂!! A Eponke wsadz se w ulubione i zagladaj 🙂 Rabaciki bywaja, a ja wchodze tylko jak mi co braknie, wiec tez moge przeoczyc 🙂.
może ma ktoś zbędną zniżkę/kupon rabatowy do końskiego świata lub konika?  :kwiatek:
W PasiKoniku w ten weekend (od piatku do niedzieli) wyprzedaż w ich obu sklepach stacjonarnych.
Wszystko o 25% w dół .

Rabat w wysokości 25% przysługuje na wszystkie produkty dostępne w naszych sklepach stacjonarnych poza książkami, paszami, suplementami, oficerkami,
siodłami.

http://pasi-konik.pl/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 września 2012 17:10
szemrana, wkleiłam info o pasi kilka postów wyżej 😉
Tylko w sklepie stacjonarnym  🙁
szemrana, wkleiłam info o pasi kilka postów wyżej 😉


Dubelek qrde zrobiłam  🤦
jakies derki ktos widział na promocji ? Głownie chodzi mi o polarowe
szukam w promocji derek dla psów końskich firm, słyszał ktoś coś?
gajowa, equishop
kurcze w tym pasi koniku liczac juz z promocją -25% jest drożnej niz w innych sklepach nawet bez promocji... (przynajmniej na to co sprawdzalam)
Nigna   Warto mieć marzenia...
24 września 2012 21:42
horse_art: fakt , większość rzeczy w pasi-koniku jest bardzo droga. Czasami sie zdarza coś w normalnych cenach ; ) Ale każde wydane tam ileś tam zł to 1 pkt , dzięki czemu ostatnio "kupiłam" za darmo moskitiere za 50 zł: D
nigna - tak sobie tłumacze jak na ORLENIE tankuje 😉 wszyscy wiemy, że to nei opłacalne, bo żeby miec to coś za 50 zł, to przepłaciło się wiele więcej 😉 (szczególnie ze w innych sklepach tez sa programy lojalnościowe) ale ..no to miłe 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
24 września 2012 22:14
horse_art: wiadomo że nie opłacalne ;D Ale lepsze to niż nic 😀 Jak i tak mam tam kupić bo nigdzie danego produktu nie znajdę to chociaż dostane te punkty 😀
kiedys z orlenowego katalogu wzielam takiego przćpanego królika pluszaka. pare stów mnie pewnie kosztował. ale radoche miałam 😉  no i... tylko orlen na trasie był poprostu i moje dane do faktur juz mieli 😉
sory  🚫

kurcze super promocja na kaloszki jaka znalazlam jes tylko na xxl ;] http://konie.sklep.pl/dla-konia/ochraniacze-kalosze/kalosze-neoprenowe-probell-horze-1.html
Np. Kantar horze za 89zł, na allegro 69zł  🤔

Dokładnie, z tymi punktami robią nas w konia  😁
Ja nie zauważyłam, żeby Pasi-konik miał wyższe ceny, czasami wręcz odwrotnie. Po za tym Horze, jak większość firm, z góry narzuca konkretną marżę, do której sklepy muszą się dostosować. Sprzedaż artykułów poniżej odgórnie ustalonej ceny to nic innego jak powszechne ostatnio psucie rynku.  🙄 Sklep to nie organizacja charytatywna, to biznes, najnormalniejsza w świecie działalność gospodarcza, której celem jest maksymalizacja zysku. Przypadki takie jak sprzedawca na Allegro zaniżający ceny powinny być zgłaszane do Horze i czym prędzej powinno się zrywać umowy (o ile niedotrzymano warunków umowy, może jest to promocja/wyprzedaż).
Pasi konik ma naprawdę wysokie ceny w porównaniu z innymi sklepami.
Ma do tego prawo, ale nie mówmy,że ceny są porównywalne...

Nigna   Warto mieć marzenia...
25 września 2012 07:14
Cintra: eee sprawdziłaś ceny w ogóle? 3/4 towarów mają grubo zawyżone ceny. I skąd ty bierzesz informacje że mają narzuconą marże ;O ? Ceny horze w różnych sklepach różnią się strasznie !
desire   Druhu nieoceniony...
25 września 2012 07:18
ktoś się  orientuje czy jest gdzieś promocja/wyprzedaż ochraniaczy transportowych?  🙇 :kwiatek:
olek dzięki 🙂

desire na allegro po wpisaniu w wyszukiwarkę "eskadron" wyskakują ochraniacze transportowe - nie patrzyłam na cenę teraz, ale zdarzają się w cenach sympatycznych dla oka 🙂
gajowa psie derki mają bardzo fajne i dobrych cenach w horsehouse.pl
Martucha fajnie, że napisałaś - horsehouse to jeden z moich ulubionychy sklepów jeśli chodzi i jakość obsługi klienta, więc zaraz zajrzę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się