NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

ja sadze, ze emade jako "stary" uzytkownik wstydzilaby sie takie siupy robic. pewnie faktycznie nie ma neta i przelew ci wysle jak tylko bedzie mogla.
wstyd inaczej, po prostu wstyd bedzie.
jaka dyskusja o paczkach przez moją pomyłkę się wyziązała.
Razi mnie pewieen nieuprzejmy użytkownik, nie można grzeczniej ,każdemu może sie pomylić  👀
Chodziło mi oczywiście o reklamacje po 14 dniach od nadania.

Kiedyś zamówiłam coś u użytkownika  dośc znanego w tym wątku (wtedy jeszcze nie był znany ) przed świętami kilka rzeczy. Pilnie na cos zbierał, więc pomimo okresu świątecznego wysłałam kasę. Na paczke czekałam bardzo długo. Minął tydzien i juz byłam skora oskarżyć  o oszustwo. Użytkownik zapierał się,że paczka została nadana i mam jeszcze poczekać. Oczywiście potwierdzenia nadania nie zobaczyłam (teraz zawsze każę zachować i sama wysyłam ZAWSZE , żeby w razie błędu poczty nie było mojej winy)  Czekałam i czekałam. 14 dnia paczka doszła. Przeprosiłam, sprzęt był  ładny i zgodny z opisem. , nic nie było zniszczone i było mi strasznie głupio, że juz podejrzewałam niewinną osobę.
Pomyslcie trochę, zanim komus narobicie wokół  tyłka. Przykre,że w dzisiejszym świecie ludzie tylko patrzą, jak kogo wykiwać i nie można ufac, nawet znajomym osobom,ale zachowajmy choć odrobinę jakiejś kultury.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 września 2012 22:54
Kurczak, pewnie normalnie, są poczty co w niedziele też są czynne - jeżeli o to pytasz.


Tak właśnie o to mi chodziło, bo nie miałam pojęcia, że są poczty, które w niedziele pracują, poza pocztą główną w Warszawie (nie wiem jak w innych miastach).
emptyline   Big Milk Straciatella
26 września 2012 23:18
W Wawie to na pęczki jest takich 24/h 🙂
Dokładnie, emptyline 🙂 A nawet jeśli nie 24h to ogrom, które działają po kilka h w niedziele.
emptyline   Big Milk Straciatella
27 września 2012 01:53
shilton, tylko nie zawsze są cholery po drodze 🙂
shilton
Skreslamy z listy jesli nie ma oszustwa finansowego, zawsze jeszcze zostaja posty w watku zeby kazdy mogl zadecydowac czy chce ryzykowac.
A twoja sprawa nadal nie wyjasniona. Jesli ciska sie odezwie w twojej sprawie, zrobie liste od razu jak bede miala komp.
A ja niestety nie doczekałam się jeszcze potwierdzenia nadania paczki od Pani Markiziowej. Co dzień słyszę inny powód. Pieniądze wpłacone dwa tygodnie temu a ja nie otrzymałam nawet potwierdzenia! 😀iabeł:
Czy ktoś zna tą osobę? Wie gdzie trzyma konia?
Jak myślicie czekać jeszcze, czy już zgłaszać na Policję?
Almika, odezwij się do mnie na PW 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 września 2012 10:43
Emade jest chyba w trakcie motania internetu w nowym mieszkaniu, bo przeprowadzila się do Warszawy.
Sprawa ochraniaczy znalazła w końcu swój finał. Po informacji, że zgłaszam sprawę na policję i telefonie do rodziny otrzymałam zwrot pieniędzy na konto.
Mimo tego chcę jednak pozostawić Panią Markiziowa na liście NIEUCZCIWYCH re-voltowiczów. 😤 Cała sprawa była bardzo nieprzyjemna. Przekłamania, niedomówienia, ciągłe wykręty, podrobione poświadczenia z poczty to wszystko zdecydowanie źle świadczy o tej osobie.
Nie polecam żadnych transakcji z tym użytkownikiem!  😎

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 września 2012 21:53
cavalo, i co doszła kasa?
JARA tak dostałam pieniądze więc przeprosiny dla Emade  :kwiatek:
A ja własnie w systemie śledzenia paczek widzę, że siodło już jest w Wwie, chudapigi go nie odebrała więc wróciło. Oczywiście pieniądze nie wróciły, tak jak się spodziewałam. Chcę iść na policję [zero kontaktu, nie odbiera, nie odpisuje]- nigdy nie zgłaszałam nic na policję- czy to się idzie tak z marszu i zgłasza problem?
Co do chudejpigi to też byłam wkurzona, bo czekałam prawie 3 tygodnie na bryczesy, a kontaktu ZERO! Nie odpisywała na @ ani wiadomości na re-volcie (innego kontaktu nie miałam). No ale bryczesy w końcu dotarły, wszystko zgodnie z opisem itp. Chociaż po każdym praniu odnoszę wrażenie, że ich kolor nie jest oryginalny...
wiesz, OK, ale nie wyślę ponownie siodła bez kontaktu z nią, a ona nie odeśle mi pieniędzy pewnie jak nie odbierze siodła, więc jestem trochę w potrzasku ;/
z przykrością muszę dopisać EMADE ...
''kupiła'' u mnie bryczesy ,z tym,że powiedziała,że przelew zrobi mi jutro ,ja się zgodziłam i czekałam na przelew. Przyszedł weekend więc myślałam ,że przelew będzie w poniedziałek -błędnie ,wiec napisałam wiadomość . Emade odpisała,że nie ma internetu i jutro wieczorem (wtorek) zrobi przelew, a ja głupia w niedzielę wysłałam jej paczkę ,którą NA PEWNO już ma u siebie. A ślad po niej zaginął ,nawet nie odpisuje na moje widomoscia się loguje,a przelewu jak nie było tak nie ma ,a chyba ma w tym samym banku co ja to powinnam mieć we wtorek pieniądze max dzisiaj do 13...


Ciekawe czy się odezwie czy z racji ,że bryczesy dostała to oleje mnie i będzie się cieszyć kolejny oszust  👿


w zyciu nie myslałam, ze zostane obsmarowana w tym wątku nie jestem tutaj od wczoraj to po pierwsze. faktycznie po tym jak napisałam, ze kupię od Ciebie bryczesy napisałam, ze zrobię przelew jak tylko będę mogła i miało to sie odbyc w przyszłym tygodniu od wyslania takiej informacji do Ciebie. tutaj gdzie teraz mieszkam nie miałam internetu i nie miałam nawet jak tego przelewu zrobić, po czym napisałam Ci że WYSŁAŁAM PRZELEW na drugi dzien dostałam chyba 3 wiadomosci od Ciebie, że przelewu nie ma, ze jestem oszustką, ze jestem juz na liscie nieuczciwych revoltowiczów i rozne takie smieszne pogróżki na to ja napisałam, żebyś się uspokoiła i zeszła z tonu jesli nie będzie go następnego dnia a roznie to jest w bankach od razu wysylam potwierdzenie - i od tamtego momentu nie dostałam ani jednej wiadomosci od Ciebie ani, że pieniadze dotarły ani nic, paczki jak było tak nie ma wysłałam Ci chyba 4 wiadomosci na zadna mi nie odpisałaś przed chwila wysłałam kolejną abys mi wyslala potwierdzenie nadania paczki. pozdrawiam serdecznie i polecam więcej rozumu- kto wysyła paczki przed wpłynięciem pieniedzy i spokoju na przyszłosc.
OSTRZEGAM przez użytkownikiem Rzepa, nie róbcie z nią żadnych transakcji, jest tu raz wpisana, nie zauważyłam tego

- najpierw  napisała, że kupuje derkę prosi o dane, podałam
- potem napisała, że za pobraniem - no ok 18 września wysłałam

po tygodniu już miałam sprawdzać, gdyż nie miałam pieniędzy na koncie - napisała, że przeprasza, ale ZAPOMNIAŁA  🙇 mi powiedzieć, że nie odbierze jej bo jest zagranicą 😤 no rewelacja, kupuje i zapomina, że jej nie ma 🤔

odpisałam, że to jej wina i musi ponieść koszty przesyłki, ale paczka i tak 14 dni leży na poczcie, odpisała, że ok jak tak to zdąży odebrać w takim razie

potem  znowu napisała żebym podała konto to zwróci mi koszty wysyłki i zwrotu, to odpowiedziałam, to kiedy w końcu mam  ją wysłać, to dostałam odpowiedź, że w sumie to jej teraz nie potrzebna i jej nie chce, do wtorku miałam mieć zwrot, paczka wróci do mnie ok 10 października,  poniosłam koszty a oszustka Rzepa się codziennie loguje - niezła  krętaczka i nieuczciwa osoba, także uważajcie !

do kolekcji, może ktoś zna Małgorzatę Lisik? poszłam jej na rękę, posłałam szybko kurierem rzecz, no i wróciła paczka, panna  nie odzywa się, nie odbiera telefonów

od tej pory wysyłam za pobraniem TYLKO osobom, które już u mnie kupowały, bo nie cierpię nieuczciwych , kłamliwych, kręcących osób


no i proszę o wpisanie na listę, jakby nie było straciłam 35 zł na koszty pocztowe
cieciorka   kocioł bałkański
07 października 2012 22:30
a dlaczego wysyłasz przed otrzymaniem wpłaty? zachowania kupujących uczciwsze się przez to nie staja, ale twoje i tak dość nierozsądne, także opłaty straciłaś z własnej winy. imo- za mały powód, żeby kogoś wpisywać na listę.
cieciorka, wysyłka była za pobraniem
cieciorka - jak widać, niezbyt czytałaś mój post
moja winą  jest to, że wzięłam te osoby za uczciwe, że poszłam na rękę i wysłałam paczkę za pobraniem

tak, to strasznie nierozsądne 😲
Nigna   Warto mieć marzenia...
08 października 2012 10:54
Co jest nieodpowiedzialnego w wysyłce pobraniowej ?  😲
cieciorka   kocioł bałkański
08 października 2012 11:17
cieciorka, racja, jakoś to przeoczyłam
sprawa wyjaśniona
Dlaczego Siss wystawia ogłoszenia? Przydałoby się chociaż jakoś oznaczyć, że trzeba być  BARDZO ostrożnym w interesach z nią.
jestem laikiem w kwestii wysyłania za pobraniem, czy oprócz ew straty pieniędzy na opłaty pocztowe są jakieś przeciwwskazania do wysyłania tak rzeczy nieznanym osobom?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 października 2012 19:12
W zasadzie nie. Możesz stracić jedynie pieniądze. Jeżeli paczka do Ciebie wróci, to również będziesz musiała ponieść dodatkowe koszty.
dziękuję :kwiatek:
Baaaardzo duzy minus dla uzytkowniczki manena. Prosze o wpisanie ja na "czarna liste".  Poniewaz czuje sie oszukana, postanowilam przedstawic tutaj swoja sytuacje i ostrzec innych uzytkownikow przed zawieraniem transakcji z ta osoba...
Miala mi wyslac siodlo do przymiarki, za kaucja wynoszaca 100% ceny, z mozliwoscia zwrotu w ciagu 10 dni. Siodlo zostalo przyslane w srode, jednak nie mial kto go w domu odebrac (przesylka byla za pobraniem, a nie zdazylam wyplacic jeszcze pieniedzy). Listonosz powiedzial, ze paczka jest do odebrania na poczcie dopiero w poniedzialek (uroki dzialania UP na wsi...). Zgodnie z awizo, w poniedzialek odebralam siodlo z poczty, przymierzylam, pojezdzilam i w srode (czyli po dwoch dniach od dostania przesylki!) napisalam uzytkowniczce manena, ze siodlo odsylam i prosze o adres, bo na kartonie nie moge sie rozczytac. Na co manena odpowiada mi, ze siodlo dostalam w srode (!) i ze minal wlasnie tydzien od momentu dostarczenia do mnie paczki i w ciagu tego tygodnia siodlo powinno do niej dojsc z powrotem.
Ja oczywiscie sie z tym nie zgadzam, bo umowa byla na 10 dni, a nie 7, a poza tym liczy sie to od dnia otrzymania paczki, a nie awizo! Nie mowiac juz o tym, ze musialabym je chyba odeslac tego samego dnia, ktorego je dostalam, zeby doszlo do niej z powrotem w ciagu 7 dni... Walczylam, dyskutowalam, dziewczyna tlumaczyla sie, ze ona jest tylko posredniczka, a siodlo sprzedawala jej kolezanka, ktora potrzebowala pieniedzy na wesele i tych pieniedzy za siodlo juz nie ma. Tym sposobem zostalam oszukana i zostalam z siodlem, ktore jest mi totalnie niepotrzebne.
Uwazam jej zachowanie za zupelnie nieodpowiedzialne i niepowazne. Myslalam, ze przez forum mozna sie z ludzmi dogadac, ustalic cos i wierzyc zawartej "na gebe" umowie zwrotu. Okazalo sie, ze jednak nie :/
Jezeli ktos planuje robic z ta osoba jakies interesy - szczerze odradzam i ostrzegam !
Przestrzegam przed Siss szkoda że nie sprawdziłam co tu pisza o niej na forum -- kupiłam rzeczy na kwote ponad 100 -- czekam 2 tygodnie--siss mi napisała że jak wysle potwierdzenie przelewu to natychmiast wysle  -paczke , potem mi napisała że wyladowała w szpitalu, potem znów że nie mam sie co martwić paczke wyśle mama, dzwonie ale mnie wyłacza odpisuje smsmem że nie może rozmawiać a wieczorem pośle nr nadania, no i tak kolejny dzień ja dzwonie , znów sms że przeprasza że nr nadania posle wieczorem . Mam nadzieje żę sprawa sie wyjaśni ale juz pisze w wątku i przestrzegam przyszłych kupujących bo Ta dziewczyna wciąż sprzedaje na forum-- Uważajcie

Jezeli sytuacja sie nie wyjaśni proponuje wszystkim u których ma zobowiązania -- wnieść pozew zbiorowy -- miałam tak na allegro 2 lata temu jak kupiłam czesć samochodowa facet oszukał tak wiecej luddzi i śledztwa umarzano bo były do kwoty 200 zł a potem gdzies sie ulotnił -- ale 3 ludzi sie ze mna skontaktowało skrzyknietych na forum -- wszyscy jeszcze raz zgłosili sie na policje i w tamytym tygoniu przy rutynowej kontroli drogowej faceta chwycili siedzi w areszcie , ze mna skontaktowała sie wpierw policja, potem prokurator -Mysle żę facet dostanie nauczke . Jakis czas mu sie udawło --ale widzę żę to było na krótka mete
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się