Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat   Абсолют чистой крови
03 października 2012 19:04
Huntery. 😉
Ja w taką pogodę chodzę w glanach. Dobrze natłuszczone nie przemakają 🙂.
Chyba przerzucę się na sztyblety, są lżejsze, więc łatwiej biegać na autobus ;D.
Scottie   Cicha obserwatorka
03 października 2012 20:46
Ja pomykam w kaloszach "końskich"  🤣 (jednak to jeździectwo się na coś przydało, mogę chodzić w ciuchach z koni, bez obaw, że zostanę wyśmiana- chociaż wcześniej nie wyszłabym w nich na ulicę), sztyblety też dają radę 🙂
Jakie buty polecacie do śmigania w deszczowe dni w stylu niekoniecznie sportowym?
Takie po prostu na co dzień 🙂

Glany, tak jak Sisisa pisała, kalosze jakieś, końskie oficerki gumowe, skórzane buty dobrze natłuszczone
A ja właśnie mam odwrotnie - niby teraz jest moda na styl jeździecki, ale mi to jakoś nie leży... ;D. Wstydziłabym się wyjść w bryczesach, czy oficerkach na ulicę.
Ale właśnie wymyśliłam sobie, że sztyblety mogą być dobrą opcją zamiast glanów, bo są lżejsze no i w szkole by się tak nie czepiali o niezmienione obuwie ;D. Właściwie nic z butów zimowych mi się nie podoba... Zimą pomykam w glanach, a do stajni w takich grubych adidaskach za 20 zł, są długie do połowy łydki, ale mają bardzo tandetny, bazarowy wygląd 😉.
jak zima to tylko licza się dla mnie oryginalne EMU bądź UGG  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 października 2012 09:02
Cała Polska chodzi w Air Maxach, chodź i Ty!  😁

Nie zastanawiało was czemu w sklepie Nike nie ma takich kolorów butów jak na Allegro i czemu różnica w cenie to 300zł?
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
04 października 2012 10:52
ash   Sukces jest koloru blond....
04 października 2012 10:54
to nie EMU tylko UGG
Wyglądają na oryginlane, tylko ta cena taka dość niska 😲
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
04 października 2012 10:56
prawda UGG 🙂 ta cena jest dla mnie dziwna ale okazja może byc niezła
ash   Sukces jest koloru blond....
04 października 2012 11:03
Wygląda na to, że dobra wyprzedaż jest!!!! Wyglądają tak samo!
http://www1.schuh.co.uk/womens-tan-ugg-australia-classic-tall/1505206250/
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
04 października 2012 11:10
dzwoniłam do nich i twierdzą, że to oryginały
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 października 2012 11:13
200 funtów to taka super cena?
ash   Sukces jest koloru blond....
04 października 2012 11:14
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 października 2012 11:19
Aha 😉
Bo wiecie pobrać z sieci zdjęcia oryginałów to nie sztuka 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
04 października 2012 11:20
ja myślę, że warto zaryzykować. Jesli przyjdą inne niż być powinny to można odesłać.
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
04 października 2012 11:21
tylko w necie się aż roi od złych opinii na temat sklepu
ash   Sukces jest koloru blond....
04 października 2012 11:23
santa, a to druga strna medalu. Ja z takich sklepów nie korzystam. Po co sobie nerwy szarpać.
Tak samo jak z shaffashoes. Raz u nich kupiłam i nigdy więcej. Czekałam chyba z 2 miesiące.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 października 2012 11:24
Są złe opinie, bo spóźniają się z wysyłką, nie mają towaru czy sprzedają podróby ?
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
04 października 2012 11:28
spóźniają się z wysyłką i nie przesyłają wcale towaru
powiedzcie mi jak wypada roziarówka w UGG bo Emu nosze 38, UGG tez zamówić 38?
wypada tak samo , tylko zależy jakie UGG i jakie EMU

jak masz EMU tej gorszej jakości to tam się szybko wełna ubija , w UGG przeważnie masz cięte naturalne futro ,ktore się tak szybko nie ubija  🙂
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
04 października 2012 12:30
Tercet, chcesz zamówić w tym 66 procent?
tak z 66procent 😉 tylko mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli chodzi o Emu to musiałam wziąć takie z rozcięciem po boku ponieważ mam wysokie podbicie i tych zwykłych nie mogłam włożyć. Wiecie czy z UGG jest tak samo czy mają wyższe podbicie? Bo w Olsztynie niestety nie mam gdzie przymierzyć :/ 
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
czy jest tu posiadaczka zarówo Emu, jak i UGG?  :kwiatek:
Czytałam w internecie żeby nie zamiawiać z tego 66procent, bo podobno nie wysyłają towaru 🙁
Nie wiem ile w tym prawdy ale faktycznie jest to podejrzane.

Ja teraz usiłuję kupić sobie buty ciepłe, na zimę.
Coby móc w nich po warszawie się poruszać bo ugg które mam szybko zniszczą się od soli, a tego nie chcę...
Wiecie gdzie mogę dostać jakies w miare tanie buciki?
Najlepiej do 160 zł ale jesli cos super to ta granica do nagięcia jest.
Szukam i szukam i ręce opadają...
Dodatkowo mam szczupłą łydkę bardzo przy rozmiarze buta 41 co nie pomaga :/
czy wszystkei obcasy trzeba kupić ciut za małe bo sie rozejdą? Czy jest rożnie ze względu na materiał z którego sa wykonane.?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 października 2012 12:39
Zależy od materiału, skóra się rozejdzie a sztuczny materiał niekoniecznie  😉 Z resztą te sztuczne często nawet nie zdążyłyby się rozejść, bo raczej nie są zbyt trwałe  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
07 października 2012 13:01
[quote author=szalonakobyła link=topic=8215.msg1546037#msg1546037 date=1349608935]
czy wszystkei obcasy trzeba kupić ciut za małe bo sie rozejdą? Czy jest rożnie ze względu na materiał z którego sa wykonane.?
[/quote]
Szpilki (głównie skóra) kupuję w swoim rozmiarze i nigdy nie miałam sytuacji, żeby mi się rozklepały za bardzo.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 października 2012 13:35
Ja kupiłam zamszowe (koturny) i łudzę się, że się rozejdą. Bo ten numer jest na styk, a numer większy już były luźne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się