Derki

czyli L będzie bardziej 150cm niż 145cm, tak?
to by było mi w sam raz na mojego, bo eskadron L przyciasny w klacie a XL takie że się można tylko w nim utopić 😉
kupiłaś ją na padokowanie?
Klami na koniu prezentuje się chyba jeszcze lepiej niz luzem!
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 stycznia 2009 09:56
z czystej ciekawosci: w jakich derkach stoja wasze konie przy teraznijeszej temperaturze w stajni ? ( oczywscie pytam o te golone)

ktos jeszcze oprocz laguny?
Dla mojej golonej kobyły mam dwie derki, jak jest cieplej to mam taką zwykłą http://www.gnl.pl/derka-zimowa-p-120.html
a gdy są mocniejsze mrozy poniżej -5 stopni (mamy chłodną stajnię) ubieram ją w Equiline'a http://www.equi-shop.pl/zobacz,425,kat,129,equiline-derka-cortina
k_cian, zgadza sie. Moj ma chyba podobne wymiary do twojego (Eskadron 145 ciut przymaly szczegolnie na klacie, a w 155 sie topi) a ta Equiline 145cm lezy idealnie.
Kupilam do stajni, ale to w sumie chyba padokowka jest.

sznurka,  :kwiatek: Musze powiedziec, ze samej bardzo mi sie podoba ta dera.
klami a zechciała byś pomierzyć ja
tzn chodzi mi o golnął długość (przy złożonym rozcięciu)
golnął długość
To znaczy ktora??
podejrzewam że chodzi o ogólną długość 😉
ta od klatki piersiowej do zadu 🙂
do mnie własnie doszła masta check-tech  😍 jest cudownie kosmiczna  💃 pod wieczór moze wrzuce foty ;d
taka o:

tylko nie weim czemu cena jest taka kosmiczna  😲 do tej pory kosztowałą 350 i tyle tez za nią zapłaciłam...  😎
ta od klatki piersiowej do zadu 🙂


Aaaa.... ok, zmierze i podam.
Zastanawialam sie czy chodzi o "gorna" czy tez "ogolna". 😉
no to moze wrzuce Ruda w jej sukienkach  😉
koń duch i jego ubranka  😁
dralon eskadrona:

podkład eskadrona:

kosmiczna masta  😉 pod kolor kantarka i skrzynki  😂 :

i pizamka  😉 -> ripstop eskadrona


Klami- świetna ta Twoja dera  😀
lovely - ta Twoja piżamka to zimówka 400 eskadrona stajenna?
Lovely- widzę, że się rzuciłas na wyprzedaże w equishopie 😉
Anaa- pizamka to ripstop bez wypełnienia, ten podszyty bawełną
Laguna- nooo  🤣 nie mogłam się powstrzymać  😁 😡
swoją drogoą oni to mają tempo  😲 wczoraj wpłaciłam kase a dzisiaj kurier był u mnie  🤣
LOVELY, zaszalalas
a ja czekam na padokówkę dla Hucyka, dzis jej nie poznałam...
ehhh... szukam jakiejś ciekawej zimówki...
no i chyba na eskadrona padnie...

a eskadrony mają niezaniżoną rozmiarówkę? 😉
sznurka- zakupy to takie 'poskładane' , dralon przyszedł juz dawno, miałam wymieniac na większy ale okazało sie ze nie ma. ostatnie to masta i podkład  😉 ale dzis był przeglad szafy  😁
Anaa- ten eskadron to moja ukochana dera  😍 jeszcze nie wiem jak będzie z mastą bo jeszcze nie testowałam, ale ale eskadron jest cudowny  😀iabeł:

edit: rozmiaróke mają chyba normalną, moja ma 165 zapięte ciasniutko.
masta ma zawyzoną- 155 jak 165 eskadrona  😉
zaniżoną napewno nie, mają trochę większą.
I do tego rip stopy są chyba większe od innych o 10cm, np polar L to 145 a rip stop to 155
te derki są boskie, na koniu trzymają się super a do tego łatwo czyści się je samą szczotką
no nic, to chyba kupię tę stajenną kratkowaną... hm...
KuCuNiO   Dressurponyreiter
27 stycznia 2009 19:14
Lovely też zamówiłam ten dralon, jest cuuuuuudowny! Jutro powinien być:-)
Szkoda, ze mój Florek nie jest kasztanem:-((

W Equi Shopie faktycznie bardzo szybko przesyłają. Ja jak ostatnio wyjezdzałam to poprosiłam o wysłanie derki w okreslonym terminie, bo nie zdazylabym jej odebrać:-)
A teraz jeszcze mieszkam w 2 miejscach i na różne adresy nadają mi przesyłki to już wogóle latam jak nie wiem co:P
ja wyjechałam na ferie, a dere zamówiłam przed feriami i nie było wogólee problemu zeby zapłacic po... tygodniu  😁 😀
edit: jeszcze czaje sie na jakiegos cottona z tych brązów ale obiecałam sobie ze robie sobie przerwe od zakupów ale.... on jest cuuudowny  😍
dobra eot  😁
KuCuNiO   Dressurponyreiter
27 stycznia 2009 19:40
Ja zawsze zamawiam za pobraniem, jest szybciej:-)
Znacie jeszcze jakieś padokówki z wypełnieniem około 100g oprócz Equiline i Shires? Tylko te dwie znalazłam, a zależy mi na wypełnieniu pośrednim pomiędzy 200 a tylko podszyciem polarem.
horze mają 80g chyba. swoją drogoą moja przejsciówka swietnie sie trzyma 😉
Lovely, KuCuNio też mam taką  😀 Na gniadym prezentuje się IMO równie dobrze. Ta derka jest po prostu śliczna i pasuje do wszystkich koni  🙂

Muszę w końcu gniadego w niej obfotografować.
Lena a może taka podpinka?

tu jest
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
28 stycznia 2009 12:05
Lovely, KuCuNio też mam taką  😀 Na gniadym prezentuje się IMO równie dobrze. Ta derka jest po prostu śliczna i pasuje do wszystkich koni  🙂

Muszę w końcu gniadego w niej obfotografować.


W ogóle mogłabyś gniadego obfotografować, bo warto Was zobaczyć 🙂 mi się wczoraj bardzo podobał mały mięśniaczek 😀

co do derek to właśnie zaczęłam poszukiwania fajnej przejściówki... a biorąc pod uwagę mój zakupoholizm, najlepiej w miarę taniej 🙂 czyli chyba się w standard tej pogody wpisuję..
KuCuNiO   Dressurponyreiter
28 stycznia 2009 12:30
Witaj w klubie:-)
Do mnie właśnie przed chwilą doszła. Jest trochę inna niż reszta dralonówek Eskadrona, z innego materiału.
😀
Korsik - podpinka fajna, tylko obawiam się, że na padok może się nie sprawdzić, znając talent mojego konia do wybryków 😉 Wolałabym uniknąć zakładania derki na derkę, bo z mojego niestety ta spodnia się przeważnie zsuwa.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się