HUBERTUS 2012

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
21 października 2012 18:05
u nas było 48 koni 🙂


Ho ho... Wszyscy gonili?

U nas było trochę mniej - nawet nie wiem dokładnie, chyba prawie 30.
Tak było w terenie:







Mieliśmy przeszkody



i niektórzy latali wysoko

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
21 października 2012 20:03
nie wszyscy.

my też 😉

U nas było 19 koni i jeden wóz jak do tej pory największa ilość koni na Hubertusie prze zemnie organizowanym.
Najpierw rano mieliśmy małe zawody dla najmłodszych a potem wszyscy pojechali na lakę poganiać lisa.








I filmiki z 2 gonitw


LatentPony   Pretty Little Pony :)
23 października 2012 20:22
[img]http://aszka[/img], co ma na zadzie koń z [s]trzeciego[/s] drugiego zdjęcia?  🤔
nasz jest w niedziele 😀 nie moge sie doczekac bo pierwszy raz biore udzial.Jednak mamy troche obaw bo nasze konie nie braly nigdy udzialu w czyms takim i nie wiemy jak sie zachowaja wszystkie razem (niektore sie nie lubia, moja klacz kopie inne konie  🤔wirek🙂
kolo polusnia mamy zabawy dla mniej doswiadczonych a nastepnie gonitwa, pozniej wyzerka , gril ognisko itd a na koncu  🥂
LatentPony, to pytanie do mnie?
jeśłi tak to z drugiego zdjęcia nie ma nic a jeśłi chodzi o 3 to nie koń a mułek i to taki patent żeby mu siodło nie zjeżdżało. Mułek nie jest z mojej stajni był w gościach.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 października 2012 20:51
siodło mu nie zjeżdża ale frunie razem z nim  😎
wyglada troche jak osiołek 😀
oglądam wasze zdjęcia i jest mi mega smutno bo pierwszy raz od... 12(+/-) lat nie wezme udziału w hubertusie  😕
slw95   żyj i pozwól trwać
23 października 2012 20:59
Macie jakieś informacje o Hubertusach w Lublinie i okolicach? 🙂
I my jesteśmy już po jednym w wielu Hubertusie, tu w stajni na Rudej /k. Radzymina w ostatnią sobotę 🙂
Najpierw był mały cross, gonitwa dla młodych, krótki terenik i duża gonitwa  🤣 🤣
Koni bylo duzo, ponad 40
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 października 2012 21:01
Ja ucieknę chyba z obowiązkowego wykładu w piątek, żeby tylko na Hubertusa zdążyć  😁
slw95, 2 tygodnie temu był hubertus u Drwala - chyba największy w okolicy.
W tym tygodniu był w Famaguście, Wylągach i chyba Bonanzie.
W Wieży jest w najbliższą niedzielę.
slw95   żyj i pozwól trwać
23 października 2012 21:13
Sisisa eh, jak zwykle przegapiłam:P ale dziękuję  za info🙂😉
orientujecie się kiedy odbędzie się hubertus w Sławkowie?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
27 października 2012 12:00
TRATATA, ja byłam w Wyłudach u forumowej Watry. Genialne miejsce! To był mój trzeci hubertus tam i nigdy nie żałowałam, ani nie żałuję, że tam pojechałam. Świetni ludzie, super teren z crossem no i niesamowita gonitwa 🙂.
Tu filmik z nad jeziora ( filmik zapożyczony :kwiatek🙂:
hubertus
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 października 2012 12:35
TRATATA- nawet nie wiedziałam, że nasze okolice są takie imprezowe  😉
u nas gonitwa odwołana 🙁(( ale musimy cos wymyslic zeby zrobic jakas mala pokazowke na hali. I nie mamy pojecia co zrobic jedna para bedzie skakac, a reszta nie ma pomysłu 🙁( doradzcie mi cos?! moze byc smiechowo
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 października 2012 15:25
u nas gonitwa odwołana 🙁(( ale musimy cos wymyslic zeby zrobic jakas mala pokazowke na hali. I nie mamy pojecia co zrobic jedna para bedzie skakac, a reszta nie ma pomysłu 🙁( doradzcie mi cos?! moze byc smiechowo

Ujeżdżenie z muzyką. Minimum 2 osoby jadą symetrycznie program ujeżdżeniowy. Najlepiej, jak dziewczyny są w sukniach/długich spódnicach.
Raz, dla śmiechu, na pokazach w szkole atrakcją był wjazd na oponie ciągniętej przez konia. (Jak do równania hali) Na oponie siedział chłopak ubrany ,,po wieśniacku", w gumofilcach, słoma z nich wyłaziła. Był mały problem przy wjeździe na halę, bo chłopak źle pokierował konia i zarył oponą w drzwi (wg opowiadań koleżanki), była chwila zamieszania i w końcu jakoś się wtoczyli na halę (dodam, że chłopak idealnie pasował do przedstawianej osoby).
Zależy ile macie czasu na przygotowania. Można zrobić mały kadryl, efektowne jest pas de deux na koniu i kucu (fajnie wygląda, jak są dopasowane maścią), albo na identycznie "ubranych" koniach.
Można postawić na strój - kiedyś mieliśmy w stajni pokaz na 2 kucykach - nie robiły nic specjalnego, prościutkie ujeżdżenie, ale jeden był kary z jeźdźcem ubranym na biało, a drugi całkiem biały z czarnym jeźdźcem.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
27 października 2012 17:51
Dementek -szykuje się jeszcze w Kruklinie (03.11.2012 -nie znam szczegółów) i w Spytkowie (10.11.2012 -wsęp za 1 kg marchewki). W Pieczonkach nie będzie wcale w tym roku.
A w zaprzyjaźnionej stajni, gdzie jeździ forumowa Facella dzisiejszy Hubertus wyglądał tak:
(w założeniu to byli przebierańcy)
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 października 2012 20:01
Najważniejsze to nie dac sie pogodzie 🙂 podziwiam 🙂
[quote author=Cień na śniegu link=topic=89292.msg1566631#msg1566631 date=1351364034]
A w zaprzyjaźnionej stajni, gdzie jeździ forumowa Facella dzisiejszy Hubertus wyglądał tak:
(w założeniu to byli przebierańcy)
[/quote]

U nas dzisiaj było tak samo 😉 Wszyscy przebrani za bałwany 🙂
hubertus juz jutro, takze czasu malo. Narazie mamy slalom ze szklanka wody i galopy bez strzemion (wlascicielka chce zrobic szoł  :zemdlal🙂 widownia to beda rodzice dzieci ktore dopiero zaczynaja jezdzic. Zadnych tam specow nie bedzie. Wiec maja byc rzeczy, ktore wzbudza podziw rodzicow i dzieci. przebieramy konie i siebie pod kolor koni. Moja siwa bedzie ubrana w czerwony komplet i np warkocz na ogonie i wplecione czerwone wstazki i jatez bede na czerwono i warkocz z czerwonymi wstazkami. i tak kazdy kon bedzie inaczej ubrany i jezdziec tez. Nie szukam jakis skomplikowanych rzeczy, tylko takie co wywolaja ochy i achy na laikach
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 października 2012 21:32
anil- to może ten slalom rozwinąć i dodać zejście z konia, rzut do celu, wsiąść na konia i przyjechać. Slalom z zasłoniętymi oczami: jeździec ma zakryte szalikiem oczy, druga osoba idzie w pobliżu konia i ,,kieruje" ustnie jeźdźca jak ma jechać.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 października 2012 21:48
U nas też się wszystko odbyło. Zimno było, ale daliśmy radę i bez ofiar się obyło, a zabawa była przednia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się