HUBERTUS 2012

Mamy już prawie koniec roku , więc czas na Hubertusy  🏇  




Stowarzyszenie ,,Koń i Człowiek w Jakubowie '' zaprasza wszystkich chętnych na VI Hubertusa do Jakubowa dnia 29.09.2012 .

edit . plakat był ogromny  😉
O rany... zaczyna się. Moja coroczna zmora.  😵
ZAPRASZAM Wrocławian i nie tylko!! 🙂 http://www.facebook.com/stajniabestseller?ref=ts





Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
28 września 2012 17:34
Również Stajnia Kalsk zaprasza na Hubertusa!

27.10.2012.

Hubertus jest dla osób zaawansowanych (trochę skoków w terenie plus przeszkody na bieżni - można omijać)
Goniony na Kalskowym hipodromie. Teren ok 1,5 godziny.

Propozycje będą do zobaczenia na naszej stronie internetowej od przyszłego wtorku (teraz zajęłam się pokazem).
Zapraszamy z własnymi końmi, boksy 30 zł (decyduje kolejność zgłoszeń bo wolnych jest teraz 6 boksów).

Gonitwa hubertusowa, siano dla koni oraz poczęstunek (ognisko, grzaniec, grochówka itp) BEZPŁATNIE.

Po więcej informacji, zgłoszenia itp -PW

EDIT: nauczyłam się robić wydarzenia na facebooku🙂 oto i nasz hubertus: https://www.facebook.com/events/390947910976778/
Tania, czemu jest to dla ciebie zmora?
Zmora? hehe, mój wet okres hubertusów nazywa "żniwami dla lekarzy"  😉
znacie terminy Śląskich hubertusów?? np Zabrze Rancho Leśna??
trzynastka   In love with the ordinary
29 września 2012 04:21
kasik - leśna, mosir i smolnica są 13. Wszystkie jednego dnia :/
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 września 2012 07:53
Zabeczka17 - dobry wybór! Mnie kusi organizacja wesela tam  😀
Na śląsku to wiem że OJ Indeks w Rybniku organizuje hubertusa 13stego października, dzisiaj jest na polanie zamkowej w Krowiarkach😉
Amarotsa - zrób  😜!! Kliczków zapowiada ciekawą imprezę, może pojedziemy z rodziną 🙂
Za to do Jakubowa dziś nie pojechałam, mimo ślicznej pogody. Jakoś nie mogłam się podnieść z łóżka.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 września 2012 17:25
Zabeczka17 - dobry wybór! Mnie kusi organizacja wesela tam  😀


No powiem Ci miałam okazję zwiedzac tam zamek i robi OGROMNE wrażenie.


Jakiś czas  temu byliśmy z mężem i znajomymi na Hubertusie w Kliczkowie.  Już wtedy bardzo mi się podobało.  
W trakcie imprezy można zwiedzać zamek, są walki rycerskie ( coś dla męża) i ogólnie atmosfera jest bardzo przyjazna. Zero chamstwa, pijaństwa, jakieś takiej  taniej wiochy , wyścigu szczurów i chorego współzawodnictwa po łebkach.... gdzie pijani jeźdźcy sieją spustoszenie i dosłownie rozjeżdżają innych w pogoni za lisem - tam tego nie ma i to sie chwali. Ludzie są bardzo uprzejmi - Ci na koniach rzecz jasna 🙂
Same zawody i pokazy są dobrze zorganizowane. Widać że to jest konkretna impreza a nie festyn z naciąganą pożal się boże atmosferą.
Hubertus w Kliczkowie jest dla ludzi na koniach i dla  tych bez nich. Każdy znajdzie coś dla siebie. I to mi się bardzo podoba.
Jeśli nie wyskoczy mi szkolenie to na pewno się tam pojawię.
Jak tylko będę miała jakieś zdjęcia z Huberusa to dodam .
Ja puchnę z mojej prawie 20-letniej baby która dziś oddała dla mnie serce i wole walki . Wygraliśmy 1 miejsce w ,,Barrel Racing " pokonaliśmy wicemistrza Polski juniorów    3 miejsce w ,,Adrenalina Mix '' 4 miejsce w skokach , doszliśmy do finału w wyścigu ( tu zawaliłam ja ) po butelkę wódki , z ponad 40 koni byliśmy w finale .
Hubertus był bardzo fajny .

zabeczka17 a gdzie ty widziałaś tych pijanych jeźdźców ?  wytłumacz mi jak można złapać lisa ,nie goniąc go  🤔wirek:  Chamscy ludzie ,może zasłużyłaś sobie na to że ludzie są dla Ciebie chamscy !! 
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 września 2012 21:43
A ty za dużo wódki wypiłaś? Z czym masz znowu problem????
Mam podawać nazwiska? zdjęcia? daty, może  i imprezy- nie pamiętasz? no cóż pamięć mega krótka .

I skończ wywody osobiste bo jesteś cholernie już nudna.

Nie chamscy dla mnie ale dla innych użytkowników koni mega inteligencjo. Widziałam nie raz  na kilku imprezach jak sie konie kopią, ludzie drą ryja na siebie i wali od nich wódą.
Nawaleni wjeżdżają np. w tłum i wielki problem. Jedzie dziewczyna 15 letnia a koleś ciśnie na nią uderza  koń o konia panna omal nie stratowana-> ale no liczy się lisss. i wielki szał. -  niby nie było takich sytuacji? I nie mówię że tak jest wszędzie, za każdym razem. Ja wolę omijać takie miejsca gdzie tego typu rzeczy się oglądało. I widzisz dlatego  właśnie bardzo mi się podoba impreza  w Kliczkowie...- bo tam jest pełna kultura.
Wódki kochanieńka nie pije !!! TY MASZ ODWIECZNY PROBLEM OCZERNIAĆ LUDZI .
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 września 2012 21:48
Nie krzycz bo sie zacznę jeszcze jąkać.
hahaha odezwała się - kogo i gdzie ja tu oczerniam? napisałam nazwę imprezy?podałam miejscowość?  robię gdzieś krypto anty reklame  👀 nie? oj...- ignor

proszę moderatora o skończenie tej dyskusji nawet jeśli sama mam oberwać ostrzeżenie.
Zrobię  🚫 kochanie nie musisz nonstop poprawiać swoich wiadomości i dodawać nowych tekstów !!!!!!  Każdy prędzej czy później odkrywa twoją słodycz i jak się pięknie odpłacasz innym .  Kochanie linki ,telefony , e-mail ,wiadomości ,myślisz że nie wiem ?
dziewczyny, jak już osiągacie taki poziom dyskusji, to chociaż piszcie po polsku...
czy ktoś może polecić fajne hubertusy w kuj-pom? 🙂
hedonistka, dwa lata temu byłam w Huzarze w Nowym, było bardzo fajnie. Organizacja super. Najpierw był teren, potem dwie gonitwy. Pierwsza dla dzieciaków, druga dla osób pełnoletnich. Jeśli w tym roku też będzie, to na pewno się wybiore.
kittajka, to ja też chcę! 😅 a ile było mniej-więcej koni w tamtym roku? i jest już może ustalony termin?
W zeszłym roku nie byłam, ale zwykle jest koło 20-30 koni. Terminu jeszcze nie znam, w tygodniu powinnam się dowiedzieć, ale pewnie będzie pod koniec października.
Mam pierwsze zdjęcia z Hubertusa  🏇
Karo3   imię Róży...
30 września 2012 11:59
Hubertus w Paint Ranch www.paintranch.pl Gromiec, woj. Małopolskie.

28 października 2012

moja stajnia organizuje po raz pierwszy Hubertusa, i poszukuje pomyslu na jakies gry i zabawy na koniach rzecz jasna dla tych slabiej jezdzacych, ktorzy nie wezma udzialu w gonitwie macie jakies pomysly? a moze byl gdzies taki watek? bede wdziedzczna za kazdy pomysl  :kwiatek:
moja stajnia organizuje po raz pierwszy Hubertusa, i poszukuje pomyslu na jakies gry i zabawy na koniach rzecz jasna dla tych slabiej jezdzacych, ktorzy nie wezma udzialu w gonitwie macie jakies pomysly? a moze byl gdzies taki watek? bede wdziedzczna za kazdy pomysl  :kwiatek:


Mozna zrobic jakis mini parkur, lisa "szukanego" na koniach gdzies po okolicy, pony games, pomyslow jest sporo 🙂


Moja stajnia tez w tym roku robi nareszcie Hubertusa, z czego jestem przeszczesliwa 😀 Bo chcialam sie gdzies w koncu wybrac, a nie mam jak. A tu... impreza na miejscu 😀
my wlasnie musimy dla dzieci przygotowac jakies zabawy i szukam pomyslow pare juz mam , ale dla takich osob co zaczynaja galopowac nic nie znalazlam
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 października 2012 17:56
Można ustawić parzysty tor przeszkód (slalom, kawaletti, przewieźć jakiś przedmiot) i urządzić wyścig rzędów (i np. przykazać, że najszybciej tylko kłusem można jechać) lub sztafetę.
dzieki  :kwiatek:
[left]HUBERTUS SPALSKI 21 października 2012 r. /niedziela/
HUBERTUS JEŹDZIECKI (tereny łąk nadpilicznych)
10😲0 – Rozpoczęcie jarmarku jeździeckiego
12😲0 – Prezentacja zaprzęgów i przejażdżki bryczkami
13😲0 – Prezentacja koni ras użytkowych, pokazy dyscyplin jeździeckich, pokazy sokolników
14😲0 – Prezentacja koni i jeźdźców biorących udział w pogoni za lisem
15:30 – Finał gonitw
16😲0 – Muzyka country i biesiada jeździecka
12😲0 - 16😲0 – Firma Provincja zaprasza na Piastowski Szlak Kulinarny – promocję dziczyzny, prezentacje i pokazy kulinarne połączone z degustacją potraw z dziczyzny, grzybów i owoców leśnych
Zainteresowanych udziałem w pogoni za lisem prosimy o kontakt z Panem Janem Królikowskim – tel. 606 435 909[/left]

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się