dodatki witaminowe, mineralne, odżywki itp

lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
15 października 2012 19:05
a coś gotowego? do paszy dodawane np. ?
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
15 października 2012 19:19
dzięki  :kwiatek:
Może mnie ktoś oświeci czy dobrze myślę. Podany skład w tym preparacie to ilość na 1 ml? Czy może na 1000 ml?
http://www2.biofaktor.pl/?go=produkt&id=218
kupiłam biotynę Nutri Horse ale tym razem nie w tabletkach tylko w proszku i lipa, wszystko zostało na dnie żłobu 🙁 tabletki wyciągał z musli tak mu smakowały 🙁
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
20 października 2012 08:23
Gillian spróbuj tą biotyną posypywać np jabłka, i dodawać na wieczorną porcję żarła. Do nich się klei 🙂
Gillian, ja ją też daję, koń wylizuje ją. Jak twój nie zacznie, to mocz mu ten owies trochę - ona się bardzo ładnie wtedy okleja 😉
echh czyli wracamy do starych dobrych czasów tarcia jabłek dla mości pana konia 🙂 wolałabym zostać przy tej formie proszkowej, bo skład wypada bogaciej niż w tej tabletkowej.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
20 października 2012 09:52
Gillian i tańsza jest 🙂 mój konio dostaje na wieczór owies, suróweczka z marchwii , 2 jabłek i jednego buraka i do tego biotyna posypana i olej ryżowy. Wtedy tak się ładnie okleja a w żłobie nic nie zostaje 🙂 Co prawda przygotowanie takiej porcji jest długie ale opłaca się 😀

edit. literówka
burków nie będę dawała, za dużo sierści   
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
20 października 2012 10:06
hahah przepraszam, o buraki mi chodziło  😁
na to wpadłam, ale zabawnie zabrzmiało 🙂
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
20 października 2012 10:10
no, strasznie  🤣 🤣 🤣 🤣 Chociaż powiem Ci że z tymi burkami to może niezły pomysł  😜
czy ktoś stosował już witaminy z epony krautemineral? Jak opinie? 🙂
Cena zachęcająca, tylko składu nigdzie nie widzę.
Edit.
Znalazłam skład na stronie czeskiej - w składzie nie ma witaminy E
Edit2. Zabił mnie suplement na stronie epony - Braunhirse - niełuskane ziarno prosa 1,5 kg - 53 zł - co to za czary mary jak proso chodzi po 1 max 2 zł/kg??
5.000 mg witamina E, według strony polskiej
zielona_stajnia, Przecież jest szczegółowy skład na stronie polskiej 🙂
zielona_stajnia takie same czary mary jak suszone marchewki czy buraki w kosmicznej cenie. Ale jeszcze śmieszniejszy jest fakt, że skoro takie produkty są w sprzedaży to znaczy nic innego jak to... że jest na nie popyt  😂 Pozostaje wręcz pogratulować marketingowcom z Epony.
Julie - faktycznie, tylko ja wchodziłam na worek 25 kg - opis jest przy opakowaniu 10 kg.
a ja zamówiłam z Epony
http://horsefeed.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=29

czyli magię ruchu ( niezła nazwa  :cool🙂, zobaczymy czy będzie efekt-kobyłka po kontuzji zaraz wraca do pracy i zobaczymy  😉
Szukałam coś na zwiększenie masy mięśniowej i ogólnie masy dla swojej kobyłki. Znalazłam coś takiego - http://www.konie24.com/product/audevard-myostem-mass-1550/ . Czy ktoś stosował ? Jakie wrażenia? Skuteczne i warte swojej ceny ?
:kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 listopada 2012 07:26
Mi się lepiej sprawdza Myoplast: http://www.konie24.com/product/equitop-myoplast-274/
Ja mam takie pytanie podaje swojemu kopytnemu Chevinal Plus. jest jakiś czas po którym powinnam go odstawić ? Czy można go podawać ciągle?  :kwiatek:
Cariotka   płomienna pasja
04 listopada 2012 08:27
ktoś stosował out shine z Beileysa?
Alexa:P, ja Pamirowi daje HMB Beta Advantage, nabyłam u forumowej Karli, robi co jakiś czas zamówienia. Jestem baaaardzo zadowolona z efektów 😉
Nirv a na ile starcza opakowanie i ile kosztuje? 😉
gryglodor, ja pierwsze opakowanie dałam w dawkowaniu takim jakie było zalecane - czyli dwie miareczki dziennie, starczyło na miesiąc, następne opakowania daje ok miareczkę dziennie, jeśli jakiś cięższy trening to dostaje dwie. Cały czas go więcej jest, IMHO wygląda fenomenalnie jak na takie jeździectwo jakie uprawiamy 😉 co do ceny - uderzaj do Karli 😉
podawał ktoś Hippovita młodziakom? w wieku 1,5 roku.
czy EQUISTRO Secreta Pro Max  różni się czymś od EQUISTRO Secreta Pro?? Bo nie wiem czy to po prostu nowe opakowanie, czy ta Max jest lepsza.... ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się