Końska rewia mody cz.VI (2012)

Ja też się muszę pochwalić sesją z juliadną !!!


Derka NICI Smurf


Polopad Moon+ owijki Marine (royalblue)




Komplet Marine z kol.Royalblue







wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 listopada 2012 23:43
gejbi, ty Też musisz mieć Moon.  😲
wątek zamknięty
hahaha to może sobie jeden ze strucelką kupimy i się będziemy wymieniać 🙂😉
mi się najbardziej moon na Belfaście podoba 🙂😉)
ale jak zobaczycie inne to padniecie 🙂😉 szykuje się hot pink i petrol 🙂😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 listopada 2012 23:56
gejbi popieram emptyline!
haflingerom to chyba w wielu kolorach dobrze 🙂
wątek zamknięty
gejbi marine!!!!!


A to mój super model w derce transportowej eskadron navy i czerwonym jarpolu 😉


wątek zamknięty
xxagaxx PRZEPIĘKNIE W tej czerwieni!!!

gejbi
moon szał
w wine będzie jeszcze lepiej  😍

Strucelka
moon opad szczęki 🙂

nie spodziewałam się że polopad moon może tak pięknie wyglądać na koniu. Wogóle polopady to nie moja bajka
wątek zamknięty
gejbi, a ja się zachwycam tą smurfową derą, wygląda super, tak kucykowo.  😍

xxagaxx, model na drugim zdjęciu chyba mówi, co myśli o wykorzystywaniu go do robienia szmatofotek.  😉  Co to za napierśnik?

Przez zdjęcia gejbi i Strucelki zachciało mi się polopadu, chociaż nigdy mi się jakoś specjalnie nie podobały, może z wyjątkiem moon właśnie, flaxa i marone.
wątek zamknięty
gejbi - we wszystkim świetnie i piękne fotki, dawaj do galerii 🙂

xxagaxx - ślicznie w jarpolu 🙂
wątek zamknięty
, ale nie nie nie, jeden es już przyszedł, będą jeszcze dwa i polopad, koniec z szaleństwami... na jakieś 2 tygodnie.  😁



Jesteś szalona kobieto 😀 Ja sobie kupię jeden czaprak na pół roku i drugie pół się nim podniecam, a ty mi tu smaczka robisz na więcej! Chyba po raz pierwszy poprosze o szmatę na gwiazdkę 🙂

xxagaxx, jakoś mnie ta czerwień na Edim nie przekonuje, macie lepsze kolorki.

Strucelka, dla mnie Moon to wasz nr 1, obłędnie wygląda Belfast!!
wątek zamknięty
Oj, ja do tej pory żyłam sobie spokojnie z jednym cottonem na jakiś czas, ale chyba w końcu mój szmatoholizm soę w pełni uaktywnił. 😀  Co poradzić, uwielbiam kupować nowe graty dla konia. Szkoda, że sama jeżdżę non stop w tych samych bryczesach.  😂
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
04 listopada 2012 14:50
Nasturcja-Renata, zalcia97, xxagaxx dziekujemy!  :kwiatek:

Altiria ladnie w esie 😀

Dzionka nie przepadam za błękitami, ale ten jest super i Dzionowi w nim pięknie 🙂

strucelka, gejbi macie tak piękne te kuce, że aż się napatrzeć nie moge !!!  😜 Belfast w moon...opad szczeny  😵 a haflinerek w marine przebosko!  💘

xxagaxx a mnie sie ta czerwien całkiem podoba  😅
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 listopada 2012 14:56
gejbi, Strucelka, zazdraszczam sesji 🙂 I obie musicie sobie sprawić polopad Moon, szał na obu koniach 🙂

wątek zamknięty
gejbi, Strucelka Wasze sesje są przepiękne  😜
xxagaxx Ta czerwień wyjątkowo mu pasuje! Może wreszcie się skusze na jakiś czerwony pad bo coraz bardziej mi się podobają na gniadych🙂
wątek zamknięty
pzyłączam się do ochów i achó∑ nad Belfastem w moon 😜 ale w ogóle jakiej on fajniej maści teraz dostał o w ogóle super wygląda, (daawno go nie widziałam🙂!

gejbi szał w derce niciakowej, tak słodko, poniakowo wygląda!

xxagaxx wlasnie zobaczyłam te zdjecia na facebooku i miałam pytac co do za pad, bo mi sie bardzo podoba🙂

a u nas zapowiadają sie zmiany jak sie  nic nie zmieni bo ostatnio zmienia sie często i jeżeli zmiany wypalą to będę myśleć o kolorach na zawody nie dla karej a dla gniadego i to ogra, wiec mój plan z różowym niciakiem na kros może nie wypalić....
wątek zamknięty
Ronin.   Każdy orze jak może.
04 listopada 2012 16:11
Gejbi ,to jest przyszły mąż mojej Zosi !  😍
wątek zamknięty
a u nas zapowiadają sie zmiany jak sie  nic nie zmieni bo ostatnio zmienia sie często i jeżeli zmiany wypalą (...)

😜

za to gniademu ogierowi w tym granatowym next generation z białym krzyżem też będzie pięknie! 😀
wątek zamknięty
Altiria model nie spełnia się w swojej roli, zdecydowanie  😁 Napierśnik to Ken Taur. Popręg też 😉

Cierp1enie  :kwiatek:

Dzionka ja w ogóle czerwieni nie lubię, zwłaszcza na gniadych. Ale to jest taka trochę malina i nie wiem, mi jakoś pasuje 😉

sacramentia dzięki  :kwiatek:

domcia406 widzę że przechodzimy przez takie same etapy ;P  Czyli pewnie się skusisz niedługo 😉

Magdzior  :kwiatek:
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
04 listopada 2012 16:51
po tak szałowych fotkach gejbi, strucelki, i xxagixx az mi glupio wstawiać moje biedne zdjęcie...no ale niech będzie.

Marysia w Melange Burgundy i owijach do kompletu 🙂
wątek zamknięty
Dzionka kusisz, kusisz, ale do tego koniecznie muszą być nauszniki...!


nie polecam tych czaprakow schockemohle. Nabyłam również skuszona urodą ze zdjęcia. Moim zdaniem za mało sztywny jest i brzydko się podwijają krawędzie szczególnie ta z haftem "always one step ahead".
wątek zamknięty
Strucelka ale mi sie spodobała na Twoim zwierzu ta derka bordowa  😲  I czyżby Ci się konisko nieco utuczyło?  👀


gejbi mnie za to mega się spodobał ten komplet marine! Super!!

Dzionka co takie kiepskie foto? Nie spodziewałam się, że Dzionowi będzie tak ładnie w tym ES!


wątek zamknięty
akzzi, no nie mam lepszego, nie było komu zrobić, a ja miałam tylko komórkę 🙁 Postaram się niedługo zrobić lepsze 🙂
wątek zamknięty
palemka, wyprosiłam, żeby znajoma zapozowała mi w żelazie Jarpola i mam obiecaną fotkę na gniadej 🙂 proszę:


ps. uprzedzając - droga, na której stoi nie jest ruchliwa, to tylko kawałek asfaltu prowadzący na wał i pola, gdzie zazwyczaj jeździmy w teren, czasem przejedzie jakiś traktor 😉

Strucelka,gejbi, nie będę odosobniona, jak powiem, że wasze konie pięknie prezentują się w polopadzie Moon!
wątek zamknięty
edyta zgadzam się, ten czaprak to ścierka, masakryczna jakość, za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego, nie kupię już czapraka tej firmy 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, myślałam, że to Schockemohle, którego sobie ostatnio upatrzyłam. Eh, te ciężkie wybory, ten mi się bardzo podoba, szokmiol, hooksowy bez gum też całkiem fajny. Co tu zrobić.  😁

Z schockemohlowych czapraków najlepsze są chyba te coach, mam dwa, jeden ciurany przez całe zeszłe lato, bo go kocham miłością wielką, jedyne co mu się stało, to mała utrata koloru. A drugi kupiłam na zawody i tylko na zawody, a że na zawody jeżdżę raz na dwa lata, to był założony póki co aż dwa razy.  😁  Chyba go tu nie wstawiałam nigdy:



wątek zamknięty
Sacramentia, pięknie,
Jeszcze czerwone kolanowki i bluzka i bedzie miodzio.
wątek zamknięty
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
04 listopada 2012 19:11
Ja też mam tego Schockemohla granatowego, na karym wygląda tak:


i z drugiej strony:


Mocno go ciuram i poza lekkim wyblaknięciem koloru jest nie do zajeżdżenia  🙂

wątek zamknięty
Martuha fakt byłoby super, ale teraz jesli sie rzeczywiście tak okaże to może jednak zostawię tego granatowego shockemohle bo on na gniadych bardzo fajnie powinien wyglądać, zastanowię się jeszcze

A co do schockemohle to ja mam chyba premium coś tam i on jest super, co prwada używany tylko na zawody, ale od spodu ma taką strukturę plastrów miodu i w ogóle nie łapie włosów, fajnie pot wchłania.

harja fajnie to żelazo na gniadym, ale tak spokojnie, dla mnie chyba troszkę za spokojnie🙂
wątek zamknięty
gejbi, i kolejny koń, który w marine wygląda przepięknie! 😜
xxagaxx, pasuje Ediemu ta czerwień 🙂
sacramentia, podoba mi się odcień tego melange 😉
Altiria, gru, piękne są te szokmole. Sama się na takiego czaję, tylko z czerwonym sznurkiem.
wątek zamknięty
ma ktoś może zdjęcia na koniu jarpolowej limonki albo jakeigos podobnego padu (kiwi caball itp)?
wątek zamknięty
Kolejne foty Pedra zrobione przez juliadnę <3

Dralon i owijki petrol/turkis


Kantar, uwiąz i dralon petrol/turkis
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.