Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

Jestem w szoku- na 13 zapisanych osób na mailu jest UWAGA UWAGA- 13 zdjęć  😀
nawet nie mam kogo upominać  🙁
baffinka, super 😀 dobrze, że nie masz więcej zdjęć niż osób na liście 😉
jedno jest spoza listy bo Kopyciak dosłała teraz  😎 no i może ja jeszcze wrzuce w ramach sztucznego tłumu zwykłą fotke bo nie mam absolutnie weny  😉

edit. sprawdzając jak idzie wysyłanie zauważyłam, że Antibarbie dosłała po czasie zdjęcie o jesieni.
Pozwole sobie je tu wrzucić 😉
Świetne zdjęcie  😲 😲 😍
o rany, toż to zwycięskie zdjęcie jak dla mnie!!!  😍
dlatego wrzuciłam. miałoby dużą szanse 🙂 szkoda
na szczęście to nie toto lotek, gorzej jakby losowanie przegapić  😉
a do mnie dopiero teraz przyszła jesień
Zdjęcie Antibarbie  jest naprawdę bardzo śliczne  😜


Fantazja pierwsze super  😍
No to lecimy
TEMAT:
CZARNO-BIAŁE

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9. "Sól & Pieprz"


10.


11.


12.


13.


14.


15.



baffinka, super 😀 dobrze, że nie masz więcej zdjęć niż osób na liście 😉

i jest aż dwie foty więcej 😉
zaraz nam Katija ankiete zrobi  😉
ankieta dziala 🙂
dziękujemy Ci dobra kobieto  😎
2,6,15 - piękne! 😜 😍
Głosowałam na 2, 6 i 9 😍 Jakbym mogła wybrać 4 zdjęcia, to oddałabym jeszcze głos na 11 🙂
Ja jestem z voltopirów dumna bo moim skromnym zdaniem zdjęcia z edycji na edycje coraz lepsze i coraz ciężej wybierać 😀
Ratunku, nie wiem na co głosować. 2,5,6,7,8,11,14  👀

edit. ostatecznie wybrałam 2,6,8 😀
cieciorka   kocioł bałkański
12 listopada 2012 21:33
o rany, toż to zwycięskie zdjęcie jak dla mnie!!!  😍

Piękne, ale na ile jesienne w tym, co przedstawia?

Głosuję na 7,8,12. Szkoda, że tak dużo osób nie przeanalizowało głębiej tematu.
Monia, Patid, Meise Baffinka dzięki wielkie  :kwiatek: żałuje strasznie, ale jeszcze będą okazje 🙂
Cieciorka dzięki, a jesienne bo jesienny wschód, drzewo, mgła, ale rozumiem punkt widzenia, gdyby to była wiosna pewnie wyglądałoby podobnie.
Głosowałam na 2, 11, 15, ale miałam poważny dylemat między 9, 7, 11, 15 i 6.

edit: pomyliłam osoby 🙂
Zagłosowałam znów na 3 zdjęcia 😉 za dużo fajnych jest. Choć patrząc po wynikach ankiety to mam inne zdanie niż reszta 😉
Głosowałam na 2, 6 i 9 😍 Jakbym mogła wybrać 4 zdjęcia, to oddałabym jeszcze głos na 11 🙂

doookladnie tak jak ja 😀
Dla mnie zdecydowanie 14. baffinka - śliczne to jesienne zdjęcie Antibarbie, światło bajeczne  😜
O, tak jeszcze dopiszę, że ciekawa interpretacja tematu na zdjęciu nr 12 😉.
katija, może mamy podobny gust 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 listopada 2012 08:47
14, 11, 6 - moi faworyci w tym "rozdaniu" 😉
Ode mnie głosy dla 6,7 i 9 😉
super edycja i piękne zdjęcia, ciężko było się zdecydować  🙂
Ja głosowałam tylko na jedno zdjęcie a mianowicie na nr 11, chociaż kilka innych też jest fajnych, to jednak 11 zdecydowanie do mnie przemówiła 😉
2, 12, 9 - jedyne, które moim skromnym zdaniem nawiązują do tematu.
Oba doceniam za pomysł. Reszta zdjęć nijak zagadac do mnie nie chce.
Tym razem ja zdjęć nie dawałam. Przeróbka jakiegokolwiek zdjęcia na b&w byłaby dla mnie (rzecz ujmując miłosiernie) pójściem na skróty.

hmm ale chyba nie chodziło o całą ideologię, tylko o totalną dowolność, byle w czerni-bieli? właśnie to jest fajne imo że każdy gdzie indziej zauważył coś czarno-białego. Czy wszystkie zdjęcia muszą mieć historię i drugie dno?? a co z bardziej technicznymi wyzwaniami, żeby pokombinować, coś ułożyć np.?

dlatego ja np zagłosowałam na pieprz i sól - minimalistyczna martwa natura, ale jak najbardziej w temacie! natomiast 2 (kot) do mnie mniej przemawia - bo to takie dśc oczywiste - czarny kot na białym materiale.. to już bardziej podoba mi się głowa buldoga na ktorą zresztą też głosowałam - na jednym pyszczku jest i czerń i biel - fajnie!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się