Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Krupnik., chyba najprościej byloby skonwertować pdf do worda, wprowadzic zmiany i znowu przekonwertować do pdf.
Wordem nie dysponuję. ;< Do tego to są nuty, nie tekst.
Mogłabyś zrobić Print Screen strona po stronie, zapisać jako .jpg czy coś. Ściągnąć któryś z programików print to pdf. Ale jpg czy inną bitmapę trzeba posklejać, nie wiem, czy fox działa jak edytor. Są też programiki a la Adobe, jakieś triale. Bo rozumiem, że masz Adobe Readera? A nie pełną wersję do edycji?
w photoshopie da się otworzyć pdf, wystarczy wyciąć to co nas interesuje, posklejać, zapisać jako .jpg i dalej programikiem do pdf 🙂
Dziękuję za rady  :kwiatek: Chyba sposób halo będzie najłatwiejszy. ;>
Na pytanie 'Nie chcesz?' w przypadku gdy chcę to odpowiada się tak czy nie?
Ja zazwyczaj odpowiadam "chcę", bo "tak" lub "nie" może być różnie interpretowane. Niezależnie od tego, które jest poprawne.
No ja właśnie też, ale jestem ciekawa jak to wygląda pod względem gramatycznym. 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 grudnia 2012 10:23
Pod względem gramatycznym pytanie jest źle sformułowane i nie ma jednej, poprawnej odpowiedzi  😉 (to takie troszkę 'skoro z góry zakładasz, że nie chcę, to po co pytasz?' 😀)
Rozumiem, dzięki. 😀
Do samolotu jako bagaż podręczny mogę wziąć albo torbę na ramię albo torbę na laptopa. Z wiadomych względów wolę wziąć dużą torbę. Pytanie jak najbezpieczniej przetransportować komputer? Do walizki (między ciuchami, ew. w coś zawinąć) czy do torby podręcznej? Teoretycznie bym wolała dać do walizki, ale z drugiej strony mając bagaż podręczny cały czas przy sobie byłabym spokojniejsza, że mój laptop jest bezpieczny. Mam wizję, że moja walizka będzie rzucana etc. i to raczej nie jest przyjemne i dobre dla sprzętu.. Jakieś rady, wskazówki? :kwiatek:
gllosia, bo walizki są rzucane. czasem do tego stopnia, że aż się rozpadają. laptop do podręcznej a oprócz tego walizkę polecam owinąć ściśle folią spożywczą 😉
Z kolei jak obwiniesz walizkę folią to nagle mogą zechcieć sprawdzić co jest w środku :/
Laptopa tylko i wyłącznie do swojej torby podręcznej. Posprawdzaj dobrze co i jak, ja wnosiłam ze sobą bez problemu walizkę podręczną i do tego torebkę/plecak. Może jest możliwość zabrania torby podręcznej i torby z laptopem jako torebki osobistej...?
A co do rzucania to najlepiej od razu po odebraniu bagażu obejrzeć wszystko dokładnie. Nam połamali dwa razy walizkę i za każdym razem dostaliśmy odszkodowanie
ash   Sukces jest koloru blond....
13 grudnia 2012 15:54
agnesix, po to są na lotniskach punkty secure bag, żeby walizki owijać folią. Nie jest to już nic dziwnego, ani niespotykanego żeby od razu mieli w głowach czerowną lampkę " ocho! trzeba sprawdzić"
Ja owijam walizki zawsze i nigdy mi nie zaglądali do środka. Nawet w tak dziwnym kraju jak Tajlandia.
a nam zaglądali. Nie owijałam niczym, może to teraz działa "nie owinięte=podejrzane". Pewnie bankrutowali na wydawaniu odszkodowań.
I przetrzepali wszystko :O  może chcieli znaleźć jedzenie, bo Polacy lubią zabierać je do USA. Ale no niestety, żadnej kiełbasy 😀  co było widać, że ich wkurzyło.
gllosia, ja jak leciałam ryanair to prosili aby wyciągnąć laptopa/ aparat z podręcznego na czas kontroli na bramkach. Więc nie zawsze opłaca się go obwijać w ubrania/ upychać skoro zaraz będziesz musiała na środku lotniska się przepakować 😉  ( tylko oni też życzą sobie posiadania jednego bagażu podręcznego. Czasem równą się to z upchaniem torebki, torby z aparatem w malutkiej walizce)
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 grudnia 2012 16:49
piosenka Iry "Parę chwil" była kiedyś w czołówce serialu. jaki to był serial?
Egzamin z życia 🙂
Czy mogę (a jeśli tak to co muszę zrobić?) przesłać zdjęcia zapisane w gimpie z rozszerzeniem xcf?
agnesix, no niestety mogę wziąć tylko jeden rodzaj bagażu podręcznego. Na początku się ucieszyłam, bo przeczytałam, że normalną torbę plus torbę na laptopa, a dziś doczytałam i mogę wziąć jedną.

lotka13, oj tak Ryanaira od tej strony znam bo nawet mini futerał z aparatem i kurtkę która miałam w pasie musiałam wpychać na siłę do bagażu. Tego przewoźnika nie znam, więc nie wie czy coś mnie zaskoczy, ale wolę nie brać dodatkowych mini torebek, futerałów etc.

Dzięki za wszystkie rady, laptopa faktycznie wsadzę do podręcznej torby, tak będzie najbezpieczniej 😉 Owijać walizki chyba nie będę, na szczęście nie jest plastikowa (ma taki tylko stelaż i kółka), ewentualnie na lotnisku jak będzie taka folia to czemu nie skorzystać.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 grudnia 2012 17:40
carole, dzięki 🙂
Czy jak córeczka chce do łazienki- a jest z tatą... to lepiej żeby poszli do damskiej czy męskiej?
mnie zawsze tata prowadził do damskiej. panowie przy pisuarach mogą nie być zachwyceni damskim (chociaż nieletnim) towarzystwem 🙂
Raczej to nieletnie towarzystwo nie za bardzo by było zadowolone. 🤣
Do damskiej. kij z upodobaniami panów przy pisuarach, ale nie chciałabym, żeby moje dziecko musiało tych właśnie panów, w czasie korzystania z ww. sprzętu, oglądać🙂
ja tam zawsze zastanawiałam się jak taki pisuar wygląda z bliska. jak w końcu w późniejszym wieku "odważyłam się" wejść do WC dla chłopców w szkole byłam bardzo zawiedziona  🏇
jak odblokowac klawiature ? pisze teraz na ekranowej...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 grudnia 2012 17:35
ja tam zawsze zastanawiałam się jak taki pisuar wygląda z bliska. jak w końcu w późniejszym wieku "odważyłam się" wejść do WC dla chłopców w szkole byłam bardzo zawiedziona  🏇



jak jestem np w klubie a w damskiej jest mega kolejka to chodze do meskiej. Oczywiscie tak by panom nie przeszkadzac 😉
whitemoon071, panel sterowania -> opcje ułatwień dostępu, tam poodznaczaj? nie wiem co tam dokładnie Ci się zablokowało
nie dziala to wlasnie ;( nic nie dziala. kombinacje tez nie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się