DIY - zrób to sam

BASZNIA   mleczna i deserowa
07 grudnia 2012 21:44
Arhodie, nieziemskie prace.
A powiedzcie mi, skad sie bierze takie azurowe cuska, jak w kolczykach wyzej? Pamietam, ze Horciakowa tez takie miala, malowane przez kolege. Jak to sie zwie?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 grudnia 2012 21:45
BASZNIA, to jest baz pod kolczyk, mozna to kupić w praktycznie kżdym sklepie hendmejdowym internetowym 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 grudnia 2012 21:47
Notarialna, a, dziekuje bardzo. Szukalam w bizuterii, a to wystepuje w dekupażu 😉
Ja polecam Drewutnia-deco bo zawsze szybko mi przysyłają, a jak coś było raz uszkodzone to bez pytań odesłali nowe 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 grudnia 2012 22:10
I zupelnie przy okazji trafilam na koniki choinkowe i nabylam 20 ...wpuscic babe na allegro. Wprawdzie w innym sklepie, ale mam nadzieje, ze nie nawala i do swiat dojdzie 🙂 😉.


OK, pytanie. Czy takie male akryle dostane w marketach bud, czy musze tubeczki na alledrogo kupowac?
I jaki lakier? Mam plan w stosunku do tych zawieszek, help 😉

Murmel jeszcze Twoje zdolności manualne i jest pięknie  😅
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
08 grudnia 2012 07:29
BASZNIA, też polecam tę Drewutnię Deco, własnie z niej są te moje kolczyki. Na Królowej Jadwigi, przy Półwiejskiej jest fajny sklep z artykułami artystycznymi. Tam dostaniesz wszystko co potrzebne, a do tego bardzo sympatyczna obsługa 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 grudnia 2012 07:33
A jest jakas sklep internetowy w ktorym mozna zaopatrzyc sie w asortyment do scrapbookingu? 🙂
JARA - sklep obok mojego domu prowadzi też sprzedaż wysyłkową - http://sklep.piatek13.pl/
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 grudnia 2012 23:30
Horciakowa, dzieki. Moze sie jeszcze w tym stuleciu znajde w miescie 😉.
Pamięta ktoś adres strony z mega dużą ilością wzorów do dziergania? Były tam np. czapki, jakaś angielska strona, na 100 % była w tym wątku, ale teraz nie mogę znaleźć.
Czy któraś z Was robi może derki dla psów?
potrzebuje dla swojego cos ciepłego i nie drogiego 🙂


dawno mnie nie było!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 grudnia 2012 18:45
sznurka rządzisz 🙂 jak se kiedyś zmajstruję swoje to kupię cały zestaw metkowy 🙂
Notarialna tutorialu nie posiadam 🙁

Przedstawiam Reniferka ;-), muszę poszukać kółeczka, żeby dopiąć go do kluczy  😀
Solvi jestem fanką Twojego renifera, jest mega uroczy  😅
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 grudnia 2012 06:54
Karina7, Ivett robi.
sznurka super!!! 😀 a mam takie ogólne pytanie, czy ktoś kiedyś używał innych farb do malowania np. kolczyków albo czegokolwiek poza akrylami? Bo nie są takie dobre, jak się je rozprowadza po powierzchni ;/ czy może je lepiej potraktować jakimś rozpuszczalnikiem?
Arhodie, do akryli można kupić różne typy medium. W sklepach plastycznych.
sznurka a do czego służy Twoje dzieło, bo ni jak nie mogę rozszyfrować  😡
do ssania, gryzienia i mamlania 😉
Oczywiście przez niemowlęta 😉
Picaros cieszę się, że Ci się podoba 😉. W planach mam zrobienie pani Reniferkowej, żeby mu nie było smutno ;-)
Arhodie, bo akryle trzeba kupić dobrej jakości. z plastycznego - markowe.

ja też świątecznie 😉
koniczki

i aniołki:


Jejku te koniki są boskie, a aniołki wyglądają jak żywe 😉
horse_art tylko funduszy brak na markowe  🙁
Wybaczcie dziewczyny pytanie ale o co chodzi z tą metkową metką? Wiem, że ktoś brał dla dzieci, obgryzają? Nie rozumiem. Swoją drogą skąd pomysł na metki dla dzieci, dzieci słyną z obgryzania metek?  😡
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 grudnia 2012 19:53
Moje dziecko kocha metki miłością wielką 😍 Maskotka bez metki to nie zabawka 😎
Alabamka, noo dzieci tak mają małe. Że przychodzi taki czas, że zabawka jest mniej ważna niz kawałek metki;]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się