PSY

ale oczy  👍
Ze słonkiem moim 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
30 stycznia 2009 12:46
Moja suczka Kowu, kolo 7lat ma k,undelek mam ja od szczeniaka ,dostalam ja jak miala byc utopiona..w ogole to wmowili mi wtedy,ze to pies 🤣stad meskie imie 😉
Druga ma kolo 10 lat ,zwie sie Czarna,mam ja ze trzy miesiace,suka uratowana przed zaglada,owczarek niemiecki,pilnowala w wawie jakis aut na bazie,ale nie byla juz potrzebna,wiec postanowilam wziac na przechowanie,az tutaj w pracy ojca nie bedzie bazy autobusowej i jej sie tam nie odda,ale tak sie w niej zakochalam,ze ma u mnie dozywocie. 😍
(pies byl w takim stanie,ze nawet klusem nie biegal,a teraz niedojz,ze jest pelna energi,wita mnie lizaniem i piszczeniam,to nauczyla sie niemalze wszystkich komend-dorosly pies..w trzy miechy,widac,ze ma wielkie serce i mimo krzywdy jaka wyrzadzal jej facet,ktory rzekoma sie nia zajmowal(miała pysk w ranach,biodro,wszystkie kosci widoczne chociaz siersc ma dosc dluga),kocha ludzi,ma przesmieszny glos jak szczeka.Taka delikatna suczka,a glos ma taki gruby i donosny :cool🙂

yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 stycznia 2009 13:20
Fiona:









Quella:










I moja 'najpiękniejsza' 😀 Fanta:





m.indira   508... kucyków
30 stycznia 2009 20:26
właśnie na onecie sie pojawiło
http://www.onet.tv/28962,2981,1,4434577,1,25,0,0,wideo.html#for
miłość do zwierząt inaczej pojmowana ...
zaba   żółta żaba żarła żur
30 stycznia 2009 20:31
yga-ostatnia fotka Twojej Mamy (chyba?) ze zwierzyńcem jest mega mega!!!Takie życie to jest to!!!  👍

A mnie jutro czeka 'wycieczka' do weta... Moje psisko (ten którego wklejałam stronę wcześniej zdjęcie) ma ogromne problemy z wchodzeniem po schodach i wskakiwaniu na wyższe rzeczy (np. łóżko  😉). Własciwie to muszę go wnosić  🙁. Chodzi normalnie, nie kuleje, biega, ma apetyt, bawi się zabawkami, ale schody są dla niego problemem... Pojawiło się to wczoraj, ale pomyślałam - dobra, biegał z innymi psami, zeskoczył z łóżka - może nadwyrężył sobie coś itp. No, ale dzisiaj to samo....  🙁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
31 stycznia 2009 20:46
incognito, yga, ależ piękne te Wasze owczarki!!! Ja też chcę!!! (mój pisak mieszka jakieś 1700km ode mnie  😕 ).

yga, ostatnie zdjecie jak z Grocholi wyjete 🙂
A 'my' już zdiagnozowani... Prawdopodobnie naderwane więzadło...  🙁 Ewentualnie silne stłuczenie, mamy się pokazać we wtorek.
zaba   żółta żaba żarła żur
01 lutego 2009 13:23
A 'my' już zdiagnozowani... Prawdopodobnie naderwane więzadło...  🙁 Ewentualnie silne stłuczenie, mamy się pokazać we wtorek.


zdrówka dużo w takim razie życzymy!!!  :kwiatek:
A.&Arkadiusz
asior   -nothing but eventing-
01 lutego 2009 14:34
Trezor:




i Gruba  😁
[quote author=karolinag4 link=topic=32.msg162780#msg162780 date=1233489764]
A 'my' już zdiagnozowani... Prawdopodobnie naderwane więzadło...  🙁 Ewentualnie silne stłuczenie, mamy się pokazać we wtorek.


zdrówka dużo w takim razie życzymy!!!  :kwiatek:
A.&Arkadiusz [/quote]



Dzięki  😉 :kwiatek:
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
02 lutego 2009 16:57
Mniejszy z moich rozrabiakow :P





fane te wasze psiaki 🙂

To mój Filip:



Kayra   Kucusiowy wariat :P
02 lutego 2009 21:42
Drodzy psiarze 🙂 Potrzebuje kupić pojemnik na sucha karmę, musi być szczelny. Najlepiej taki 20 L. Mam już taki różowy z eukanuby, może wiecie gdzie dostać jeszcze takie?
zaba   żółta żaba żarła żur
02 lutego 2009 21:49
Najlepiej to chyba przy zakupie karmy.Ja mam 2 pojemniki z PRO-PLANu i jestem z nich mega zadowolona!  🙂
Kayra   Kucusiowy wariat :P
02 lutego 2009 22:08
Kurcze, a chciałam same pojemniki i to większa ilość. No nic będę szukać dalej 🙂
mój dżiżusz obi się coraz mniej dżidżuszowaty 🙁











A kto mówił, że niecięte uszy nie stoją? :P

Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
03 lutego 2009 08:17
aurelia on/ona jest boski/ska  😍 co to 😡 jest za rasa?
zaba   żółta żaba żarła żur
03 lutego 2009 09:36
aurelia-ale Ci to Dziecie rooośnie!!!  😲 Kawał faceta będzie z niego  😀
Asik, to briard pełną gębą 😉

zaba, no rośnie, rośnie, aż ja sama za nim nie nadążam. Aktualnie przechodzimy pierwszą fazę buntu i szykujemy się do fazy ucieczek 😉 Młodemu wypadły już przednie zęby i wygląda jak kasownik 😀 Ale kochany jest i za nic małpiszonka bym nie oddała :P
trzynastka   In love with the ordinary
04 lutego 2009 02:17
piękny młodziak ! 🙂 😍

p.s. nie mogłam się powstrzymać :P
aleś przekombinowała, naraz kratka, kropki i paski  😁 a gdzie lans?  😁
on jest po prostu prze-cudowny  💘 😍
maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 lutego 2009 14:12
aurelia, sama słodycz 😍

a tu mój dziad, modlący się do garnka na kuchni 🤔wirek:

kayra kupiłam taki dość dawno (w innym sklepie) http://www.kacikpupila.pl/sklep/acana-pojemnik-sucha-karme-p-7532.html?osCsid=9a62500d722732cd483c217cade63e4b
szczelny, zamkniecie trwałe, nie wiem ile litrów, 15kg bento cronen nie wchodzi, ale zostaje niewiele

psisko w pracy, na etacie podkładki pod mysz
Muszę Wam się pochwalić, że dziś mój piesek był u suni (która w końcu dostała dłuuugo wyczekiwaną cieczkę) w wiadomym celu, więc mam nadzieję, że niedługo rodzinka powiększy się o nowego pupila 😁
Zabawy niedźwiedzi...












m0niSka chyba chciałaś napisać o nowych pupili 😉
zaba   żółta żaba żarła żur
04 lutego 2009 19:36
Muszę Wam się pochwalić, że dziś mój piesek był u suni (która w końcu dostała dłuuugo wyczekiwaną cieczkę) w wiadomym celu, więc mam nadzieję, że niedługo rodzinka powiększy się o nowego pupila 😁


Mam nadzieję,że dzidziusie bedą z papierami?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się