NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

BASZNIA   mleczna i deserowa
22 grudnia 2012 23:17
No tak mowili w programach tv. Ale chyba tam jest jakas segregacja, i te dobre moze inaczej uplynniaja. Tylko ze podobno umowa tej firmy z PCK to w ogole wygasla sto lat temu, a do teraz bezprawnie posluguja sie szyldem peceku. Bo to prywatna firma obslugiwala, pck dostawalo kase, a nie fizycznie te rzeczy.
Edytowałam i wstawiłam linka, ale został na poprzedniej stronie. Faktycznie jest to mocno zagmatwane :/ I sorry za  🚫
FirstLight, zmechacone szmaty należy wyrzucać do kosza na śmieci lub przerabiać na szmaty do podłogi. Myślisz, że ktoś kto dostanie twoją zmechaconą szmatę od PCK będzie umierał ze szczęścia, że mu rzuciłaś ochłapy? Ojj jak mnie takie coś wkurza!!
No ale to w ramach OT, jednak.


A ty myslisz, ze ciuchy z tych kublow to ida dla potrzebujacych  ???? To jest jak makulatura, ktora idzie na przemial.  😂
Wywalajac do kosza na smieci tylko zanieczyszczasz srodowisko.
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 grudnia 2012 23:25
Dzionka, o widzisz, czyli dobrze costam pamietalam.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 grudnia 2012 09:00
BASZNIA,  a nie mozecie po prostu pojechac do tej stajni, skoro wlascicielka unika kontaktu?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 grudnia 2012 09:14
BASZNIA, no coś ty? To jak tam wrzucam coś ładnego to i tak to idzie na szmaty? Ale jaja 😀

Edit: doczytałam: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/gdzie_naprawde_trafiaja_rzeczy_z_pojemnikow_pck_34442.html
A więc jedno i drugie w zasadzie. Nie miałam pojęcia, że tak się dzieje.


Raczej trafia do lumpeksów.
[s]Chciałabym ostrzec przed użytkownikiem dar. Miałam stary, niepotrzebny czaprak, który tylko zabierał mi miejsce. Dałam ogłoszenie że oddam go za darmo i jedyny koszt to wysyłka. Zgłosiło się parę osób, ale dar była pierwsza. Nie mogła wpłacić pieniędzy na konto, wiec chciała za pobraniem. Ok, zgodziłam się- po paru dniach poszłam na pocztę i wysłałam. I co? Dzisiaj sprawdzam przesyłkę i okazuje się, że odmówiła jej przyjęcia!  👿 Nigdy więcej nie wyślę za pobraniem... [/s]

Edit: Sprawa się wyjaśniła, oddała pieniądze za wysyłkę czapraka. Dziękuję  😉
Mam pytanie. Czy według Was, te zmechacenia i brud ( dalej na czapraku i od spodu dużo większy), oznaczają, że czaprak jest w bardzo dobrym stanie, użyty parę razy? Pytam orientacyjnie.
ten czaprak jest w okropnym stanie.  🤔
Gdyby nie to, że cena  była niewygórowana (wylicytowałam, ale użytkowniczka jest na r-v) to, no sama nie wiem  😉
No ale wg użytkowniczki jego stan jest bdb, użyty parę razy. Mam zdjęcie jak był wystawiony tutaj w ogłoszeniach. Był opis stanu j/w, oraz zdjęcie na  którym czaprak na prawdę był w stanie bdb. Głupia nie poprosiłam o więcej zdjęć. Zasugerowałam się opisem i mam...
siwaaa, może tak wyglądać po kilku użyciach. Mam kilka czapraków co się zrolowały i wyblakły po tygodniu używania i jednym myciu. Tylko, że jakbym je sprzedawała to w opisie bym to zaznaczyła.
Dokładnie, dlatego chciałam uzyskać Waszej opinii  :kwiatek:

Po tylu latach kupowania na allegro, czy  nawet tutaj- pierwszy raz się nadziałam.

p.s. sama mam kilka takich zwykłych cienkich czapraków, ale moje nawet po kilkunastokrotnym użytku nie są w takim stanie.
Mogła dziewczyna chociaż dać real zdjęcie.

p.s.2 wstawiam zdjęcie czapraka z ogłoszenia. Bardzo odbiega od stanu, w rzeczywistości.
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 grudnia 2012 18:43
Kurczak, kon nie zyje. Wlascicielka nie ma innego. Zmienila tez mieszkanie.
Nie polecam użytkownika milkaherki zamówiłam od niej podkładkę pod siodło przelew zrobiony był 12 grudnia a paczki nie ma do tej pory...
BASZNIA, a mailowo próbowałaś się z nią skontaktować? Ta dziewczyna jest też na facebooku.
Ja bym nie odpuściła  🙄
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 grudnia 2012 23:09
Martuha, wszedzie pisalam. Mistrzyni w udawaniu nieistnienia.
Dokładnie, dlatego chciałam uzyskać Waszej opinii  :kwiatek:

Po tylu latach kupowania na allegro, czy  nawet tutaj- pierwszy raz się nadziałam.

p.s. sama mam kilka takich zwykłych cienkich czapraków, ale moje nawet po kilkunastokrotnym użytku nie są w takim stanie.
Mogła dziewczyna chociaż dać real zdjęcie.

p.s.2 wstawiam zdjęcie czapraka z ogłoszenia. Bardzo odbiega od stanu, w rzeczywistości.
wiesz ,że też się na niego czaiłam?
W życiu bym nie pomyślała że to taka szmata
bym oddała :kwiatek:
[quote author=kare_szczescie link=topic=5367.msg1625341#msg1625341 date=1356364274]
siwaaa, może tak wyglądać po kilku użyciach. Mam kilka czapraków co się zrolowały i wyblakły po tygodniu używania i jednym myciu. Tylko, że jakbym je sprzedawała to w opisie bym to zaznaczyła.
[/quote]

Koleżanka ma taki czaprak, użyty kilka razy na zawodach latem, przepocony kilka razy na wylot, brudny i zakurzony na rozprężalni po praniach wyglądał prawie idealnie
Cóż zrobić. Jakbym chciała zwrócić to straciłabym na wysyłkach 20zł, co mi się nie widzi zbytnio. Ale czaprak i tak chyba pójdzie dalej w świat, bo jest za mały na konia.  Ale opis będzie na pewno zgodny i zdjęcia realne.
Mam nadzieję,  że użytkowniczka czyta wątek i więcej nie wciśnie nikomu  już nic.
Może gdyby nie te zmechacenia i przybrudzenie  przy popręgu to nie czepiałabym się... Ale zdjęcie na aukcji było idealne do opisu.
desire   Druhu nieoceniony...
27 grudnia 2012 12:53
wpisywana tu użytkowniczka Wacusiowata poluje teraz na aparat fotograficzny, radzę uważać.
z przykrością muszę tutaj dopisać jedną panią, młoda dziewczyna, wydawało się że wszystko będzie ok
wzięłam od niej siodło na próbę, niestety nie pasuje na konia i zgodnie z umową chciałam oddać. niestety z panią goooooosiak nie ma kontaktu
podaję link do ogłoszenia:
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/17530

już pomijam fakt że zdjęcia siodła są chyba sprzed kilku mies. na pewno nie jest ono "prawie nowe". owszem jest w stanie bdb ale nie jest "prawie nowe". moje 1,5 roczne, regularnie używane siodło skokowe jest w dużo lepszym stanie...

Zapraszam do ogłoszeń

ostrzegam przed panią goooooosiak mocno się nacięłam bo mam już drugie siodło w drodze. ciekawe z czego zapłacę :/  🚫

jeśli się odezwie to osobiście ją przeproszę i usunę ten post. ale skoro umawia się z kimś tak a nie inaczej to wypadałoby tego dotrzymać. pozdrawiam i nie życzę kontaktów z Gosią...
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieodpowiednim miejscu
nunak, a po co zamawiałaś inne siodło, jeśli fizycznie nie masz na nie pieniędzy?
bo plan był taki że odzyskam pieniądze w sobotę... jednak się nie udało. umówiłam się z goooooosiak na dziś więc usuwam powyższego posta. jednak mimo wszystko raczę na nią uważać. tyle
nunak, nie uważasz, że i z Twojej strony to nieco niepoważne? Sama jesteś sobie winna, że nie masz teraz czym zapłacić...
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
31 grudnia 2012 13:47
a ty dworcika nie uważasz przypadkiem, ze ta twoja tyrada jest lekko niepotrzebna??  🤔 dziewczyna ostrzega, opisala sytuację i tyle
dla mnie proste i zrozumiałe, miała kase na siodło która teraz jest zablokowana przez niepowazna panienke
twoje drazenie w cudzym portfelu jest jakby nie na miejscu  🙄
Pursat   Абсолют чистой крови
31 grudnia 2012 14:19
Dworcika, ale to akurat nie ma nic do rzeczy, że nunak zamówiła drugie siodło. To jest zupełnie inna sprawa! 🙄
racja to nie ma nic do rzeczy!
było jedno-umówiłam się na oddanie po teście i automatycznie zamówiłam drugie bo potrzebuję i tyle. gdyby wszystko przebiegło zgodnie z planem to nie byłoby tej rozmowy jednak dziewczyna długo się nie odzywała dopiero postraszenie policją dało efekt

suma sumarum pieniążki odzyskałam, siodło oddałam i wszystko gra.

a tak dla was wszystkich na przyszłość, nie bierzcie nigdy sprzętu tak drogiego "na gębę"-umowa przedwstępna i dziękuję, już jest jakaś tam podstawa prawna. tak ku przestrodze

pozdrawiam i do siego roku!  😅
Pochodnia_kc   Bo my rude zawsze trzymamy się razem <3
31 grudnia 2012 22:41
Nie polecam użytkowniczki WACUSIOWATA (kiki, konikowata17) Inaczej Klaudia G. jest to 15to letnia dziewucha która oszukuje, bardzo sprytnie, wielu koniarzy. Oszukała mnie jak i użytkowniczkę Natka2503 jak i nasmarowała na forum na Natke dość nie ładnie i nie prawdę. Moja historia jest taka. Szukałam bryczesów na wyjazd na fb. Poleciła mi koleżankę nie jaką Oliwie Czartoryską. za kilka par bryczesów miałam jej dać paczkę sprzętu wartego ok 300-400zł. Paczka poszła z mojej strony. czekałam na paczkę dość długo. Po kilku dniach powiedział mi że źle zaadresowała paczkę i do niej wróciła ale w najbliższy dzień ją wyśle. W miedzy czasie wmawiała mi że moja paczka nie doszła jej ale nr paczki mówił co innego. Mają adres jej koleżanki Oliwi po powrocie z nad morza raczyłam jechać drogą przez OSTROŁĘKE. (mam jej adres ale to na pv. Myśle że warto było by się do niej kiedyś wybrać odebrać sprzęty) U koleżanki w domu zastałam zamknięte drzwi. poprosiłam sąsiada alby dał wizytówkę mamie dziewczyny aby się ze mną skontaktowała. Mama Oliwi była obruszona sytuacją. Paczkę dostałam z powrotem, ale ile mnie to nerwów kosztowało! Natke2503 oszukała na paczkę za 300zł z nowym sprzętem oraz z dzierżawą konia który bodajże miał przyjechać do niej w raz z nią samą. Podawała się za osobę dorosłą. Dziwne dziecko. Myślę że naprawdę warto było by odwiedzić dziewczynę, równie chętnie pojadę, aby każdy odzyskał zadość uczynienie od niej i powinno skończyć się to na sądzie albo policji. Na pewno dziewczyna straciła by konia jak i dostała by się w ręce kuratora za co trzymam kciuki! 😅
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
31 grudnia 2012 22:51
Pochodnia_kc, wpisz w wyszukiwarkę jej nick, a dowiesz się o większej ilości oszukanych użytkowników 😉
Pochodnia_kc   Bo my rude zawsze trzymamy się razem <3
31 grudnia 2012 23:44
Kurczak tak zrobiłam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się