Pensjonaty we Wrocławiu

cardanka ale nie tylko, parę koni skaczących u nas jest. co potrzebujesz?
Na razie jeszcze Wielka Lipa nie ma karuzeli, więc wszystkie konie skokowe, które tam są nie chodzą do karuzeli 🙂
dzięki!

Abeba a w wksie znalazło by się 8 sztuk? 😉

chciałam zbadać wpływ karuzeli na wydolność. konie które chodzą do karuzeli mam pod nosem (wisznia mała), natomiast z grupą kontrolną (bez karuzeli) mam problem...
no byłoby z osiem, poszło pw 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 grudnia 2012 22:40
Lizawice sie karuzeluja namietnie wiec tez odpada
Edit.
Teraz doczytalam ze o konkretne stajnie bylo pytanie 😡
pytałam bardziej o dany rejon, ale jak by się znalazło "coś fajnego" w innej części wrocławia, to i tam bym się przejechała🙂

w każdym bądź razie dziękuję za chęć pomocy🙂
wer u nas tez nie ma karuzeli, a prawie cala stajnia to skoczki - niekaruzelujace się
jak by ktoś szukał miejsca w pensjonacie to aktualnie w Stajni Mrozów są 2 wolne boksy
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 grudnia 2012 21:16
Apropo Samotwóru i Bogdana.
Dzisiaj byłam i widziałam. Na miejscu zamiast hali konie mają wygrodzony kawałek z górą siana (dosłownie kupa siana). Konie wyglądają ok. Może nie jak pączki w maśle, ale wyglądają na prawdę dobrze. Od tego co pamiętam je w Gałowie to odbiły ładnie.
W samej stajni czysto, ale nie wchodziłyśmy, bo nikogo nie było, a otwarta była tylko górna klapa.
Więc konie źle nie wyglądają, mają się widać ok.
Kto nie wierze ,niech pojedzie 😉
Ja jeżdże w Belfegorze , piekne łąki  🙂 ładne konia i duzo źrebaczków  🤣

uzytkownik jest zbanowany i usunelam jeszcze dwa posty w podobnym tonie napisane przez to-to i alter ego  🙄
widocznie pogoda niesprzyjająca prowadzeniu nadmiernej rekreacji i "wredni" forumowicze jakoś wpłynęli na Samotworskie towarzystwo 😁
widocznie pogoda niesprzyjająca prowadzeniu nadmiernej rekreacji i "wredni" forumowicze jakoś wpłynęli na Samotworskie towarzystwo 😁


to samo pomyślałam, że te konie zawsze zimą lepiej wyglądały jak pogoda nie sprzyjała całodniowym "rajdom"
Witam , odnawiam temat
bardzo proszę o informację na temat stajni we Wrocławiu/ okolicach Wrocławia.
Po pierwsze zależy mi na dobrym dojeździe komunikacją miejską. Po drugie mile widziana hala.
Szukam boksu dla konia.
Ja jeżdże w Belfegorze , piekne łąki  🙂 ładne konia i duzo źrebaczków  🤣


No no! Dużo źrebaczków to podstawa! Co tam solidne ogrodzenie, żeby konie na szosę nie wyleciały, co tam porządek, jak są ŹREBACZKI!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 stycznia 2013 21:55
Ktos wie co z milejowicami? Doszly mnie sluchy ze znalazl sie kupiec? 👀
Jeszcze tydzień temu tam byłem i nie wyglądało na sprzedane.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 stycznia 2013 15:05
Jeszcze tydzień temu tam byłem i nie wyglądało na sprzedane.

Ponoc ktos powaznie sie interesuje czy doszlo do samej sprzedazy to nie wiem, powtarzam se to ploty dlatego pytam czy ktos wie cos wiecej 👀
maagdaa, we Wrocku i najbliższych okolicach jest tyle stajni, że musisz się przynajmniej określić, który rejon Cię interesuje, a najlepiej wejść na katalog stajni, wychwycić o którą Ci chodzi i wtedy pytać...
maagdaa z super dojazdem komunikacją miejską (bo wnioskuje, że o to chodzi) i halą, masz Krzyżanowice. A najlepiej zajrzyj do katalogu stajni. Jakbyś miała pytanie odnośnie Krzyżanowic - pisz do mnie 😉
Mam pytanko! Nie bardzo chcę mi się nadrabiać wcześniejsze wpisy :P moja kobyła już jest na emeryturze, potrzebuję stajni blisko Wrocławia, niedrogo(400-450zł) i z łatwym dojazdem autobusowym! Nie potrzebuję ekstra warunków do jazdy ale duuużo zielonego i zadbany boksik 🙂 mogę też wykonywać jakieś niewielkie prace stajenne żeby obniżyć cenę pensjonatu :P a no i ew przy dogadaniu się mogę "pożyczać" kobyłke na oprowadzanki dla dzieci albo hipoterapie bo jest niesamowitą oazą spokoju🙂 zresztą niektórzy stąd mogą potwierdzić 🙂
proszę o jak najszybszą pomoc ponieważ chcę ją znowu jak najszybciej mieć przy siebie! 🙂
Koleżanka szuka konia do dzierżawy, na poziomie C, ujeżdżeniowego. Ma pojęcie i fajne podejście. Zajmowała się moim Rudym przez pół roku. Ktoś coś widział, słyszał ?  :kwiatek:
mybay u nas, tzn gdzie?😉
w Wojanarowicach u p. Chrzanowskego.
potrzebuję stajni blisko Wrocławia, niedrogo(400-450zł) 

nie ma takich stajni w okolicach wrocka.
Z dobrymi warunkami stajni za 600zł ze świecą szukać.

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2013 17:03
Mam pytanko! Nie bardzo chcę mi się nadrabiać wcześniejsze wpisy :P moja kobyła już jest na emeryturze, potrzebuję stajni blisko Wrocławia, niedrogo(400-450zł) i z łatwym dojazdem autobusowym! Nie potrzebuję ekstra warunków do jazdy ale duuużo zielonego i zadbany boksik 🙂 mogę też wykonywać jakieś niewielkie prace stajenne żeby obniżyć cenę pensjonatu :P a no i ew przy dogadaniu się mogę "pożyczać" kobyłke na oprowadzanki dla dzieci albo hipoterap ie bo jest niesamowitą oazą spokoju🙂 zresztą niektórzy stąd mogą potwierdzić 🙂
proszę o jak najszybszą pomoc ponieważ chcę ją znowu jak najszybciej mieć przy siebie! 🙂
a ja wiem ze jest taka prywatna stajnia gdzies przy ul Granicznej, ale nie mam namiarow i nie wiem jk z miejscami
Ruda_H   Istanbul elinden öper
12 stycznia 2013 17:05
jest, ale obecnie nie ma miejsc  😉
tam juz chyba nie ma miejsc, bo dzisiaj wracajac z terenu mijalam sie z jakims jezdzcem na kasztanowatym koniu, a bylo to w okolicach tej stajni. W sumie nawet jechal w jej kierunku.
[quote author=gracja7 link=topic=170.msg1642792#msg1642792 date=1357684653]
potrzebuję stajni blisko Wrocławia, niedrogo(400-450zł) 

nie ma takich stajni w okolicach wrocka.
Z dobrymi warunkami stajni za 600zł ze świecą szukać.
[/quote]

Jest, w Gałowie za 400 zł. Warunki w gałowie były szeroko omawiane kilka stron temu, krótko podsumowując: dla jeźdźca mocno tak sobie (nie licząc super terenów), dla konia zupełnie przyzwoicie. Akurat teraz po wyprowadzce sekty bogdana jest nawet kilka wolnych boksów.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 stycznia 2013 19:00
Ale w galowie sa trawiaste padoki? Bo ja bralam pod uwage to ze.to ma byc emerytura czyli trawa tak, ujezdzalnia nie.koniecznie.

Vampiria to mozliwe ze  mijalas Parysa on tam chyba teraz stoi  😂
Ruda wy tez tam?
jako takich PASTWISK nie ma, ale też nie jest tak ze goła ziemia. Tam jest dużo takich pomniejszych padoczków, część pozagradzana na szybko przez pensjonariuszy, moje konie tam w sezonie często stały i trawkę zajadały. Sama sobie zagradzałam własnym pastuchem każdy wolny kawałek trawy 🙂 Więc wszystko kwestia dobrej samoorganizacji i też ilości koni w stajni 🙂
Z hektarami pastwisk to pod wrocławiem chyba cięzko jest, warzyna ma dużo łąk ale tam daleko i dojazdu komunikacją to zdecydowanie nie ma (pociągiem i trochę dodreptać trzeba). A do gałowa autobus jeździ.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się