In memoriam

MajaK wyrazy współczucia, ciężko podjąć taką decyzję, wiem coś o tym.

Przesyłam wyrazy współczucia dla tych co utracili konie. Niedługo bo 14 lutego będzie pierwsza rocznica śmierci mojego ukochanego Elbrusa.
Nadal nie zapomniałam i nadal walcze....
MajaK, strasznie mi przykro 🙁 Majka, trzymaj się! 😕
MajaK   Tina 2000-2013
10 lutego 2013 20:05
Zduśka - na wiosnę miałąm do Was wpaść wierzchem w odwiedziny...przywitać sie z Dudusiem.

armara - drugiego takiego nie będzie, była pierwsza, przynajmniej taką pozostanie 🙂

agaEl - trudna decyzja, ale od miesiąca była brana pod uwagę ze względu na diagnozy, o tyle "łatwiej" jeśli można w ogóle tak powiedzieć

MajaK, przykro mi 😕 trzymaj się!
MajaK to chyba najgorsza decyzja ale można powiedzieć, że jakby miałaś czas na oswojenie się. Ja w zasadzie musiałam podjąć decyzję z godziny na godzinę.

Może właśnie dlatego nie jestem w stanie pogodzić się z tym 🙁
MajaK, bardzo mi przykro...
Maja, miałam nadzieję, że to tylko złe plotki.. trzymaj się, miała u Ciebie raj.. 🙁
majeczka   Galopem przez życie!
10 lutego 2013 20:35
MajaK, ogromne wyrazy współczucia ;(
MajaK Bardzo współczuje , trzymaj się


U nas 12 .02.2013 będzie pierwsza rocznica śmierci mojej klaczy Analeny G  😕  Była cudownym koniem , galopuj po zielonych łąkach  😕
MajaK- współczuję, trzymaj się!
[*]
MajaK - tak mi przykro 🙁(( byłam zakochana w tym koniu. Trzymaj się


Monia - jak ten czas leci 🙁
MajaK, rzedko wchodzę do tego wątku, coś mnie tknęło - wyrazy współczucia, bardzo mi przykro 🙁 trzymaj się!
MajaK tak lubiłam oglądac zdjecia Twojej "grubaski" cudny był to koń.
Naprawdę bardzo mi przykro { *} trzymaj się ..jakoś.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 lutego 2013 06:54
MajaK trzymaj sie, ogromne wyrazy współczucia  🙁
MajaK przykro mi. Najsławniejszy grubas polski  😕
asds   Life goes on...
12 lutego 2013 21:21
kasska, MajaK

Wyrazy współczucia... Ojej...Pamietam Tine z czasów jak stała koło waszego domu w Grodzisku 🙁(((
I Dolę (kasztankę garbonosą) i Filutka znałam osobiście. Kurcze, ale czas leci nie ubłagalnie.
MajaK Tak bardzo mi przykro, tworzyłaś z Tina wspaniały duet...Będzie Nam brakowało waszych spektakularnych występów, plotek z zycia Tiny i jej zdjec, z dziwnymi minami.... Trzymaj się  :przytul:
kujka   new better life mode: on
13 lutego 2013 08:34
kasska, jeszcze raz napisze, ze bardzo mi przykro. Ty i Ruda stanowilyscie jeden z fajniejszych voltowych duetow...

MajaK, wspolczuje. trzymaj sie.
MajaK  Bardzo mi przykro. Widziałam Was razem na Paradzie w Łodzi...  byłyście piękną parą!
Odszedł dzisiaj małopolski ogier Elf po Dansing http://www.bazakoni.pl/horse_16338.html  🙁
mils   ig: milen.ju
14 lutego 2013 19:48
O rety... Wiadomo, co się stało?
Wypadek na wybiegu i połamana miednica. Odłamek kości przebił jakieś naczynie krwionośne i zasnął... 🙁
Czy ja dobrze kojarzę, czy Elf był do dzierżawy/na sprzedaż? Mam wrażenie, że mignął mi gdzieś w ogłoszeniach...
Tak, był...
czy to ten Elf, który stał kilka lat temu w PSO Klikowa? jeśli tak, to miałam przyjemność go jeździć przez pewien czas, później nie mogłam go znaleźć, a tak chciałam się dowiedzieć co się z nim dzieje...
To niestety dokładnie ten sam Elf...
Wydaje mi się że nie tak dawno stał w Klikowej, aczkolwiek pewności nie mam czy nie był do Białki zabrany.
W Lublinie był ok. pół roku.
Zabrali go do Białki jakieś 3,5 roku temu, kiedy mieli likwidować stado... Bardzo ciepło go wspominam, przeżyłam na nim swojego pierwszego Hubertusa, miałam nadzieję jeszcze kiedyś go znaleźć albo dostać o nim jakąś informację, ale nie w takim miejscu 🙁

(*)
montana   małopolskie
05 marca 2013 13:17
Też miałam okazję poznać Elfa, miły koń....

Fatalny wczoraj był dzień, odeszły dwie klacze,  😕 jedna moja, a druga w zaprzyjaźnionej stajni po sąsiedzku

Lewkonia po Emetyt 1994-2013
Walkiria po Orsini 1998-2013
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się