Stajnie w Warszawie i okolicach

Dobrzyniec ma dobre opinie, ale niestety troszkę ponad 30 km  👀
a jak warunki w trybułowie i ile pensjonat?
Dobrzyniec ma dobre opinie, ale niestety troszkę ponad 30 km  👀


A gdzie to dokladnie? Jakas stronke moze maja ?
to prawda, że na aleii nadwiślańskiej też jest jakaś stajnia?
soraya jest stajnia przy Wale Miedzeszyńskim w Józefowie ul Nowowiejska 6
tel 501 76 66 92 przyjemnie i dobra opieka.
polecam
można wiedzieć coś więcej o tej stajni?
Niezła opieka, dobrze karmią, mają kryty lonżownik, ale za to błotniste padoki, ciemna stajnia i podłoże na placu jest jak beton.
Angeel, wpisz w naszą wyszukiwarkę Dobrzyniec, nawet dobre opinie 😉 Jedziesz z Gawrolina drogą nr 17 w stronę Wawy. Wydaje mi się, że to po prawo, zaraz za pierwszym rondem, co jest zjazd w Lewo na Górę Kalwarię/Grójec.
Znalazłam jeszcze coś takiego:

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/754

Edit: Literówka 😉
basteros - Dziekuje za pomoc  :kwiatek:

W naszym katalogu stajni znalazlam jeszcze cos takiego jak Stadnina Koni Feniks. Ale ich stronka nie dziala. Czy slyszal ktos cos o tej stajni?
galopada_   małoPolskie ;)
21 lutego 2013 19:56
Angeel Sulbiny bardzo polecam  :kwiatek:
Angeel a może stajnia wilga w Cyganówce? 15 km od Garwolina. Z tego co słyszałam wybudowali hale, ale nie wiem jak obecnie z warunkami w stajni i z wolnymi boksami. 🙂

http://stajniawilga.pl/
Jakby ktoś był zainteresowany, to w Equicare został jeszcze ostatni wolny boks. Pisze w celu informacyjnym, ponieważ wcześniej poszła informacja, ze już nie mamy boksow.


ojj nieładnie a juz tylu fajnych chętnych mieliśmy🙁
Angeel, wpisz w naszą wyszukiwarkę Dobrzyniec, nawet dobre opinie 😉 Jedziesz z Gawrolina drogą nr 17 w stronę Wawy. Wydaje mi się, że to po prawo, zaraz za pierwszym rondem, co jest zjazd w Lewo na Górę Kalwarię/Grójec.
Znalazłam jeszcze coś takiego:

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/754

Edit: Literówka 😉


Dokładnie ok 2-3 km za rondem w Kołbieli skręca się w prawo (jadąc od strony Grójca) na miejscowość o nazwie Sępochów.
Jako pensjonariusz mogę powiedzieć, że warunki i opieka są w Dobrzyńcu naprawdę bardzo dobre i godne polecenia. Szczerze mówiąc nie bardzo mam się do czego nawet przyczepić.
Gdyby były potrzebne dodatkowe informacje to zapraszam 🙂
Szaga stałam w tej stajni i owszem padoki są nie za wielkie ,ale bez przesady
widziałam też mniejsze.Te przy stajni na ogół są dla koni wypuszczanych pojedyńczo
to nie muszą być wielkie. Dla koni chodzących w stadzie jest duży padok na tyłach stajni .
Co do błota to w okesach wiosna jesień -błotko jak wszędzie .Plac do jazdy akurat jest super elastyczny nawet przy ulewnych deszczach nigdy nie stoi woda!
Jeszcze raz dziekuje  :kwiatek:
Minosia - w Wildze nie maja poki co wolnych boksow 🙁

O tym Feniksie nikt nic nie slyszal?  👀 http://re-volta.pl/stajnie/info/stadnina_koni_feniks_bogna_hupa
Angeel, a tam w ogóle jest pensjonat ❓ Może zadzwoń i się dopytaj, bo na stronie nic nie ma  🤔
ja słyszałam nawet widziałam, byłam kilka razy
Bogna się udziela/udzielała na forum- zawsze możesz do Niej uderzyć z pytaniem

nota bene rzut beretem ode mnie🙂
a propos rzutu beretem- czy ktoś widział/zna  Klub Jeździecki w Dziecinowie?  www.kj-dziecinow.pl


edit zły link.. już poprawiłam
W katalogu stajni zaznaczono, ze jest pensjonat. W takim razie bede dzwonic 😉
jakiś czas temu rozmawiałam z Bogną- ma pensjonat

Angeel zapytaj Rewirowej o Feniks, ona tam bywała.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 lutego 2013 10:38
Ja słyszałam raczej mało pochlebne opinie.

Z ciekawości-jakie stajnie posiadają jakiś sensowny tor do galopów? Wiem o Ojrzanowie.
Złota, ja znam właściciela KJ Dziecinów. Kujka zresztą też zna.
Ale ja nie wiem czy tam jest pensjonat... Córka właściciela regularnie startuje w zawodach, właściciel też zresztą jeździł (amatorsko), i bardziej dla siebie postawił ten obiekt. Nie dalej jak wczoraj napisałam do niego czy prowadzi też pensjonat (bo koni jest 16, nie wiem czy wszystkie jego :???🙂, ale jeszcze mi nie odpisał 😉
amnestria jak cos będziesz wiedziała to daj znac
stajnia z halą i tak blisko 😜  jak będę przejezdzała to i tak zajadę zapytać bo kucyki mają a moje dzieci az piszczą do jazdy
Złota, Darek to w ogóle spoko facet, więc myślę, że o opiekę nie musiałabyś się martwić. Jak będę coś wiedzieć to dam znać.
Wojenka - stajnia Chrzanowskich
toltek stajnia Chrzanowskich to właśnie stajnia w Ojrzanowie.
Hej kojarzy ktoś z Was może stajnie Chojnów? Może jeździł?
Chyba salto piccolo tam stoi, może napisz do niej? 😉
Strzałek, ja jeździłam w Chojnowie, jeśli chcesz coś wiedzieć, to pisz na PW 🙂
Strzałek jestem tu od 2 lat. Mogę odpowiedzieć na jakieś pytania  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się